Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
25. črc 2013

@rakoska Tak ať jsme dnes maximálně úspěšní 😉 tfuj tfuj... 😵

rakoska
25. črc 2013

Čau holky, tak jen podávám aktuální info 🙂 už jsme doma, zvládli jsme to, vajíček bylo 6 a spermií možná i o trošku víc, ale byly tam!!!!! Máme hroznou radost, ale jsme strašně unavení, tak jdeme spát 🙂 Dík, že jste na nás myslely, snad to bude pokračovat úspěšně i dál...

danielahe
25. črc 2013

@rakoska tak at radostne pokracujete dal 😉 😵 😵 😵 😵

rakoska
25. črc 2013

@danielahe dik moc 😵

danaho
25. črc 2013

@rakoska no paráda,jen tak dál. 😅

danaho
25. črc 2013

@danielahe jéééé nová fotka, sluší ti to 😅

jarmisek
25. črc 2013

@rakoska Gratuluju k vajuskum i spermijkam a drzim pesti i dal! 😵 😵

jarmisek
25. črc 2013

@danielahe jj,jak říká danaho skusi Ti to 😵 😵

danissa
25. črc 2013

@rakoska Vidíš, to jsou skvělé zprávy 🙂 !! Moc moc držím palce dál!! Teď už budou jen samé dobré zprávy 😉 A kdy máš volat, kolik se jich oplodnilo? Už zítra?

rakoska
26. črc 2013

Dneska mám volat v 10, ale asi to nevydržím 🙂

rakoska
26. črc 2013

Tak máme 5 ze 6 vajíček oplozených, já mám takovou radost.... 😝

zuzzu11
26. črc 2013

@rakoska Gratulujem 🙂 . Len tak dalej nech sa embrijka krasne drzia 🙂

danaho
26. črc 2013

@rakoska hurá, to je krásný. Jen tak dál.

danielahe
26. črc 2013

@danaho dekuji 😉
@rakoska jen tak dal 😉
@jarmisek dekuji 😉

jawuna
26. črc 2013

@rakoska Máme radost s tebou 😵 nejkritičtější okamžik máte snad za sebou a teď už to půjde hladce, držím moc palečky 😉

danissa
26. črc 2013

@rakoska Super, super 🙂 !! Nadále držíme palečky! Budou to určitě moc šikovná embryjka 😉

jarmisek
26. črc 2013

@rakoska Paráda!Jsou to šikulkové!Tak ať to jde i nadále jako po málse 😵

rakoska
27. črc 2013
jawuna
28. črc 2013

@rakoska Dneska budeš volat 3. den? Držím palce 😉

jarmisek
28. črc 2013

@rakoska Tak ja jsem cela napnita, myslim na prcky,at se jim dobre dari a at jsou dobre zpravicky 😵 😵

rakoska
28. črc 2013

@jarmisek @jawuna Ahoj holky, byli jsme celý den venku, doma by jsme se asi uvařili, tak jsem se dostala k počítači až teď ...je to pořád dobrý, dneska 4 z těch 5 vajíček správný a jedno má 6 buněk, ale to prý může být ještě dobrý. Teď prý ale dojde na tu největší selekci, tak doufám, že nám aspoň jedno zbyde...

jawuna
28. črc 2013

@rakoska PARÁDA!!! jen tak dál!!!!

danissa
28. črc 2013

@rakoska Další skvělé zprávy, jiné jsem ani nečekala 😎 Tfuj tfuj, ať je to i nadále tak dobré!! Jinak já zítra kontrolní UTZ před KET, tak snad bude hezká sliznice. Zítra budu 14 den cyklu, tak KET se ideálně dělá 19 den, to vychází na sobotu, tak uvidíme, už se moc těším 😉

jarmisek
29. črc 2013

@rakoska Ahoj, to jsou super zpravy!! Vidis jak mas sikovny vajuska! 😵 😵

clarinula
29. črc 2013

Dobrý den,
jmenuji se Klára Tomešová a studuji v Praze porodní asistenci. Tento rok mě čekají státní zkoušky a také psaní bakalářské práce. Jako téma mám vývoj asistované reprodukce. Proto bych se chtěla obrátit na Vás a poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku. Je jedno, kdy jste podstoupily IVF. Dotazník ještě nemám úplně připravený, ale byla bych ráda, kdyby se některé z Vás ozvaly a můj mail a dohodli se na případné spolupráci. Děkuji předem za pomoc Klara.Tomesova@seznam.cz

danaho
29. črc 2013

Ahoj holky, tak jsme se dneska vrátila po 2 dnech z Brna. Byla jsme dneska v Heliosu na odběrech imunologie a domů jsme si dovezla plnou tašku Menopuru a Dipherelinu a stříkaček. Pokud to dobře dopadne tak za měsíc další pokus. 🙂

@rakoska supéééééér. Mám radost. 😵 Dál budeš volat ve středu?

jawuna
29. črc 2013

@danaho Jéé, tak to sis tady užila teplíčko, co? Byli jste na tom koupáku?

jawuna
29. črc 2013

@rakoska Zítra na tebe a hlavně na ty tvoje broučínky budu myslet, ať se z nich vyklubou krásně macaté blastocysty 😉

danissa
29. črc 2013

@rakoska Zítra opět mačkáme palce 🙂 😉!!!!
@danaho Tak ať výsledky dopadnou dobře 🙂 !

Já jsem dnes měla UTZ kontrolu před KET, byl tam dr. Fischer. Sliznice hezky narostlá, KET bude v sobotu. Ještě mě píchli Pregnyl, měla jsem jednak dominantní folikul a jednak, žeprý to pozitivně ovlivňuje sliznici před KET.... Nevíte za jak dlouho dojde k ovulaci po píchnutí Pregnylu? Snad ví, co dělají. Jinak jsem si zamluvila rozmrazit chlapečka, ale je to úplně jedno, budu ráda, když se mě podaří otěhotnět s jedním z našich tří embryjek 😉

jarmisek
30. črc 2013

@danissa Ahoj,to je bezva,takze KETik vypada slibne 😵 😵 Urcite vedi co delaji,ja uz vlastne ani nevim, jestli jsem mela pregnyl nebo ne,ale at to bylo jakkoliv, udelali to dobre 😉