Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

terezi79
27. pro 2013

@meyryen Ahoj, my jsme přestoupili z Ostravy-dva promarněné pokusy s transferem více embryí najednou, výsledkem je, že jsme přišli o jeden pokus na pojišťovnu a ten třetí, poslední, který nám zbyl, jsem vsadila na Helios. zatím jsme spokojeni, péče fakt rozdíl-konečně nekdo zjistil, kde je problém, zjistili nám chybu v DNA spermií a mě v genetice-mám mozajiku. Hlava mi nebere, že v Ostravě proběhly dva pokusy bez těchto vyšetření-vše už mohlo být jinak. A výsledný stav bylo PICSI a PGD a teď na nás čekají zdraví sněhuláčci v mrazáčku, v lednu doufám půjdu na transfer, pokud vše půjde hladce 😵 😵 zatím opravdu doporučuji kudy chodím. A ceny drahé myslím nemají-v porovnání s ostatními (alespoň brněnskými klinikami) jsou na tom co si vzpomínám ze svých studií ceníků +- stejně nebo i lépe, jak v čem. Zkus zajít na pohovor, tam si uděláš nejlepší obrázek 😉je to zadarmo

danielahe
28. pro 2013

@pavli79 ja si pred tobikem davala 2 dc cerveneho kvalitniho vina...zadna oziracka 😅 😀 , chodila jsem do prace 😉 a k tomu jsem pojidala kokosky u tv 😉 a myslim si, ze nikoho sem tam 2 decky nezabijou

danielahe
28. pro 2013

@danielahe ja mam radeji ty prirodni preparaty nez chemii, tu do sebe cpeme neustale, tak pokud tomu muzu pomoci jinak, tak proc to nezkusit 😉 🙂

meyryen
28. pro 2013

@terezi79 děkuju, už jsem napsala email s žádostí o konzultaci 🙂 všechna vyšetření bych měla mít hotová, ale nebude na škodu si je zopakovat. Myslím,že u nás je problém v kvalitě vajíček, do 5 dne vydrželo vždy jen jedno a to po transferu nikdy nevydrželo, tak snad s námi něco vymyslí, na pojištovnu mám ted poslední 4 pokus....

terezi79
28. pro 2013

@meyryen ja jsem si take myslela, ze u nas slo o vajicka. protoze nam v Ostrave tvrdili, ze spermie mame v poradku. Ale pak nam zjistili ten problem a rikali nam prave, ze to zpusobuje zastavu vvoje embryi. Pomohlo nam PICSI, do 5 dne nam dosly bez jednoho vsecky vajuska 😵 😵, takze si rikam, ze zaklad cislo jedna je opravdu dobre vstupni vysetreni, kdybychom je meli uz na zacatku, mohlo nam to usetrit spostu casu a planych nadeji, o penizkach nemluve. Ale tak vyhrano jeste nemame-zacatkem ledna jdu na KET a uvidi se...Tak uvidis, jak se ti bude na konzultaci libit, drzim pesti,at se brzy postesti 😵 😵

pavli79
29. pro 2013

@terezi79 Ahoj Teri, tak Tebe ceka KET uz na zacatku ledna? Jak se Ti to povedlo? 🙂 Na OPU jsi byla po mne a vsechno je navazane na cyklus, tak si rikam, kdes me o tolik predbehla? 🙂 U me to vypada na konec ledna.. 🙂

veverka.terka
30. pro 2013

@danielahe jupíí, Adruš se ozvala a má zde i fota krásných holčiček 🙂 sem za to moc ráda, že sou v pořádku

terezi79
30. pro 2013

@pavli79 Zlato, ja jsem bla na OPu 2.12. 🙂 A kdy jsi bla Ty?

radkap77
30. pro 2013

@terezi79 Ja jsem byla na kontrolre dnes tady u nas a na KET pujdu v sobotu,jak to vychazi tobe? Potkame se? 😉

terezi79
30. pro 2013

My jdeme na Ketik v patek-to je o fous!Jsem dnes 14 den...

terezi79
30. pro 2013

@radkap77 houbelec, vcera jsem byla 14 den, uz blbnu 🙂

terezi79
30. pro 2013

@radkap77 skoda, ze se tentokrat nepotkame ☹

terezi79
30. pro 2013

@pavli79 A jak to, ze to Tobe vlastne vychazi az na konec ledna, kdyz jsi mela OPU predemnou? Ty jsi jeden cyklus vynechala?

pavli79
30. pro 2013

@terezi79 A jo, ja zapo na svatky.....trefilo se mi to totiz blbe tak, ze bych KET mela mit minuly tyden, jenze to meli v Heliosu prazdniny 🙂 Takze mesic vynechavam a jdu az v dalsim cyklu, predpokladam kolem 20-25.ledna. To uz budes mit za sebou 🙂 A ktery den se teda na KET chodi? Je to ma premiera, tak nic zatim nevim, budu poucena az po novem roce, ale rada se to dozvim dopredu ;)

engele
31. pro 2013

@pavli79 chodí se ca 16- 18 den dle stavu sliznice 🙂

terezi79
1. led 2014

Holky ja mam planovany KETik na 19 den cyklu.

terezi79
1. led 2014

@pavli79 ja jsem prave byla sastna, ze mi to vyslo takhle krasne, ze nemusim cekat. Ale Tobe uz se to taky rychle preklene a transfer bude tu! 😵 😵

terezi79
1. led 2014

Holky preji vam vsem krasny novy rok 🙂

pavli79
1. led 2014

Holky, pekny novy rok vsem!

@terezi79 jo ja jsem z toho nejdriv nebyla nadsena, ze se to zas odsune, ale pak me zas rikali ze si adpon telo odpocine a vycisti od tech stimulacnivh hormonu...tak jsem to zkousla, i kdyz je otazkou, nakolik to byly jen slova utechy 🙂 Kazdopadne tech par dni uz samo sebou vydrzim, hlavne aby to vyslo..
A Teri, bylas pred KET jeste na konzultaci u Texla? Jakoze zeptat se co a jak, jak to bude probihat, co pak muzes/nemuzes delat... ?

jawuna
1. led 2014

@pavli79 Před KETem jdeš na kontrolu většinou 14. den a pak ti naplánují kdy budeš mít transfer. Začneš brát Utrogestan a pak už přijdeš rovnou na transfer. Před transferem jsem mluvila ještě s embryoložkou jak vypadá rozmražené embryjko a pak už se dělal transfer. Je to jak když jdeš na gyndu, odložíš si v kabince, pak si tě zavolá doktor a je to jak když jdeš na prohlídku, ani nic necítíš a je to 🙂 Ukážou ti na ultrazvuku kam ti mimíska dali a pak tam chvilku ještě zůstaneš v klidu, se mnou si tam chvilku ještě vykládal doktor právě o tom co můžu a co ne a pak za tebou přijde embryoložka a pomůže ti slézt z toho lehátka. Oblíkneš se a jdeš domů 😉 a pak už seš těhu 😵

pavli79
1. led 2014

@jawuna No to zni bajecne 🙂

terezi79
1. led 2014

@pavli79 Ja jsem se na vse poptala uz behem stimulace a na pohovoru s embryolozkou🙂 Ted jsem byla jen na ultrazvuku. Kdyz to tak vezmu, tak na tech pohovorech s Texlem nebo s embryolozkou nam rekli vse podstatne i bez ptani 🙂 a dotazy na to, co me dal zajimalo taknejak prichazely samovolne. Takze neboj, oni Te urcite na vse predem pripravi 😉

pavli79
2. led 2014

@terezi79 Cau Teri, drzim palce na zitrek!!

terezi79
3. led 2014

@pavli79 Ahoj dekuji, jsi moc hodna.
Holky, uz mam prcka u sebe v teploucku, byla to nadhera, prvne mi ho ukazali v televizi a potransferu mi ho dali na fotecce, porad na neho koukam a doufaaaam, ze to dopadne dobre. Pani embryolozka rikala, ze je embryjko moc pekne a transfer delal primar Texl, takze prozatim se mi splnily dve prani a to treti posledni-uvidime za 10 dnu ...kez by 😵

terezi79
3. led 2014

@pavli79 Co noveho u Tebe?

pavli79
3. led 2014

@terezi79 Cau Teri, no teda, to musí být zážitek! 😉 Já si na něj ještě pár dní počkám, čekám na MS a pak už pár dní a budu ho mít taky u sebe. Já jsem dneska byla u p.Hořínové, poptat se co se stalo s těmi 3 nevhodnými k transferu, tak jsme si popovídaly a jsem vděčná za to 1 co na mě čeká. Ale pohlaví jsem si říct zatím nenechala, i když myslím, že kdybych koukla do karty, tak to tam najdu 🙂 Tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím se nezeptat/nepodívat 😀
Já mám transfer domluvený taky u Texla, prý je nejlepší. A omezení po transferu předpokládám žádné nemáš, nebo ano? Kliniky se v tom různí, ale Helios myslím nedoporučuje neschopenku jako jiná některá centra.
A prosím Tě, to už se bude vidět za 10 dní? Mě říkali nejdřív 16 🙂

pavli79
3. led 2014

@terezi79 a už jsi zase na severu nebo jste si udělali s manželem výlet na jih na pár dní? 🙂

engele
3. led 2014

@terezi79 Moc držím palce, budem čekat na zprávy, samozřejmě na ty pozitivní!!

jawuna
3. led 2014

@terezi79 Terezko, držím moc palce a věřím, že se to teď musí povést!!! Tfuj tfuj tfuj 😉

radkap77
4. led 2014

@terezi79 Moc drzim palce! Mne to ceka dnes 😉