Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dadakin
7. dub 2013

@jawuna ted jsem vás dočetla že by to byl Agolutin????co ti píchli ten se dává.

@katuleb tak sluníčko u nás není prší jaro za dveřima ráno taky nestálo otevřu jdu pro rohlíky anikde nikdo 😠

dadakin
7. dub 2013

@jawuna Brno je relativně velký já Majlont po našem 😉

jawuna
7. dub 2013

Tak je to asi zatím dobrý, po té injekci - jo Agolutin to byl ;) to přestalo a mám přes 5000 jednotek hcg, tak pokud to bude všechno ok, tak mám přijít za týden na ultrazvuk, jinak mám zas volat

katuleb
7. dub 2013

@jawuna super že hcg roste a je vše v pořádku...držím palečky na utz.... 😉

jawuna
7. dub 2013

@katuleb dík, doufám, že se bude bobek statečně držet...

dadakin
7. dub 2013

@jawuna kolikátej máš den ET??? to je hodně vysoký hcg co já bych za to dala já měla 11dn ET 42,7hcg

katuleb
7. dub 2013

@jawuna jasně že bude ,je to silák jinak teta Kača dorazí z Ostravy a domluví mu... 😉 😅

jawuna
7. dub 2013

@dadakin 20 dní jsem po KETu

jawuna
7. dub 2013

sem jak šípková Růženka, spala jsem teď skoro 4 hoďky 🙂

dadakin
7. dub 2013

@jawuna tak to je super bude to ok 😉

danielahe
7. dub 2013

@trefulka nase tretatko planuji na leto roku 2014, tak snad to klapne 😵 😵 😵
@jawuna ja u Tobika taky krvace a to asi 3x, poprve asi 9. den po ketu a pak asi 16 den po ketu a to uz bylo hodne, ale injekce zabrala a bylo to ok 😉 picha se agolutin 🙂

jarmisek
7. dub 2013

Ahoj holky!Vy jste se tu pekne rozjely, kdo to ma docitat! 😀

jarmisek
7. dub 2013

@jawuna Ahoj,to je dobre,odpocivej a nedelej si starosti, spousta holek v tehle diskuzi psaly, ze spinily, kdyz si to prectez zpetne a nemusi to vubec nic znametat 😉 😉 Pry muzes spiniti nekolik mesicu! 😕 Tak se drz a odpocivej,urcite to brzy prejde 😉

jarmisek
7. dub 2013

@katuleb Ahoj,tak ja moc drzim pesti na zitreji OPU 😵 😵 😵

jarmisek
7. dub 2013

@danielahe Tak to bychom se moly potkat na transferu 😵 😵

jawuna
8. dub 2013

@danielahe Dik za uklidneni, vcera to po te injekci prestalo, tak uvidime. Vim, ze se to muze stat, ale prece jenom je clovek vic v klidu, kdyz se nic nestandardniho nedeje, ze...
Hezky slunickovy den vsem 😵

danaho
8. dub 2013

Dobré ránko holky, na severu je krásně,ale zima jako sviňa 😀 Přeji všem krásný den. Dneska jsem se dočetla na internetu,že v pátek přebírají D1 stavaři a na 6 let začně rekonstrukce. Tak všechny co tamtudy jezdíme se máme asi na co těšit 😠

danielahe
8. dub 2013

@jarmisek ty jses do druhatka za rok v lete?, ze pises, ze bysme se mohly potkat na transferu? 😅 😵 😵 😵 ? Klidne, to ja nejsem proti, ja jsem seznamovaci typ 😀
@jawuna tos mela videt me 😀 , kdyz uz se to stalo na podruhe, tak jsme hystercila, ze je to urcite potrat, urvana jsem dorazila na helios a po injekci me uklidnilo jen to, ze jsem zacla misto krvaceni spinit, no ten muj byl ze me psycho 😀 😀 😀 😀 😀

jarmisek
8. dub 2013

@danielahe No,kdyz vidim, jak jsi odvazna ty,tak prece tam mrazacka nenecham🙂vyslo by to idealne,aby se druhej prcek narodil,az budou prvnimu necele dva roky 🙂

jarmisek
8. dub 2013

@danielahe I kdyz...mozna to odlozim na pozdeji,nejak jsem se upocitala, to bude prckovi rok a pul,takze to by bylo na masli 😀

jarmisek
8. dub 2013

@danaho Dobre ranko,tak treba bude dalnice alespon bezpecnejsi,zacne se tam jezdit pomaleji... 😵 😵 oni urcite musi nejak zajistit provoz,treba to nebude tak hrozny 😉 A v nejhorsim si teda pro mrazacka pojedu za za tech 6 let 😀

danaho
8. dub 2013

@jarmisek to určitě bude nějak průjezdný. Jako myslíš,že místo 4 hodin pojedeme třeba 6 😠 To by mě kleplo. Asi začneme jezdit jinudy. Já teda doufám,že pojedu na KET a pak finiš 😀 Kéž by.

jawuna
8. dub 2013

@danaho Já si myslím, že jo ;)

trefulka
8. dub 2013

@danielahe Ať ti všechno vyjde, jak si plánuješ 🙂
@jawuna To musely být včera nervíky, držím pěsti, ať už se neopakují... i když teď už se budeš o prcka strachovat pořád, početím to teprve začíná 🙂
A ještě díky za vyjištění situace ohledně léků menopur vs. merional 🙂 Každá přece chceme udělat/vybrat pro miminko jen to nejlepší 🙂 A já mám ještě víc jak měsíc čas se rozhodnout, čím nakonec budu stimulovat. Škoda že už se to nestihne dřív :/

trefulka
8. dub 2013

@danaho Řekla bych, že to s tou dálnicí je pro mě typické. Celou dobu na ni nikdo ani nešáhl a jakmile tam máme začít jezdit, pustí se do generální opravy 😝

trefulka
8. dub 2013

@katuleb Zítra přeju hodně kvalitních vajuch 🙂

jawuna
8. dub 2013

@trefulka No já jsem měla poprvé Merional a měla jsem 11 vajíček a teď jsem měla Menopur a měla jsem 11 vajíček...takže babo raď 😎

danaho
8. dub 2013

Holky jak to je u KET,je to jako u stimulky? Bere se také 1 den cyklu ten když dostanete MS do 13 hodiny? A pokud později tak je den až ten následující?

jawuna
8. dub 2013

@danaho No asi jo, mne rikali prvni den silnejsiho krvaceni

danielahe
8. dub 2013

@jarmisek 😅 , tak ja mam v planu zacit resit prcka tak zacatkem cervence, nejlepe srpna, abych mela jarnatko 😵 😵 😵 , tak se klidne muzeme domluvit, aby nam konzultaci naplanovali na stejny den 😀 😀 😀 😀 . Ja bych tam taky zadneho sveho mrazacka nenechala, ale nevim, co bych delala, kdybych jich tam mela 5 😀 . No ja tam nic nemam, tak jdeme do naseho posledniho 3. ivf 🙂 , tak jsme uz ted zvedava, co z toho bude 😀
..............ted ctu to s tou masli, to bylo prvni, co me napadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , treba bude prvnatko hodne miminko 😀
@trefulka dekujiiii 😵 😵 😵 , taky at to s bobkem vyjde 😉 😵 😵 😵 😵