Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
21. čer 2013

@zuzzu11 Zuzu,to je dobře, ze ses nechala vysetrit Texlem,verim,ze pristi tyden budou dobře zpravicky 😵 😵

jarmisek
21. čer 2013

@dadakin Tak to budes aspoň krasne odpocata a prckovi se u Tebe v brisku bude urcite libit 😵 😵

jawuna
21. čer 2013

@zuzzu11 Zuzi super zprávičky, pořád věřím že to dopadne dobře 😵

danielahe
21. čer 2013

@zuzzu11 tak drzim palecky, aby bylo vsechno vporadku 😉 .....jee, tak to je super zpravicka s tim utz u Texla 😵

zuzzu11
22. čer 2013

@danielahe dakujem vam holky moc 🙂 . Ale aj tak sa bojim 😖 . Do piatku je este daleko. Baby a boleli vas stale prsia pri tehu alebo na zaciatku? Lebo mna velmi nie 😒 . Tak neviem ci je to zle alebo ake 😉 .

jarmisek
22. čer 2013

@zuzzu11 Me ze zacatku nebolely prsa, prislo to az později,ale za to to bylo kruty 😝 A kámošku nebolely vůbec, tak se nedes, nepremyslej nad tim, udelej si krasny vikend,at ma prcek veselou maminku a tyden se pak nejak prekuli a bude tu patek 😵 😵

danielahe
22. čer 2013

@zuzzu11 me prsa nebolela, vse mi zaclo asi az tak od 8tt. To mi zaclo byt i spatne.

jawuna
23. čer 2013

@zuzzu11 Mne nebylo nic a ani nic moc neni, jen je mi vedro 😉

zuzzu11
24. čer 2013

Ahojte holky 🙂 . Aj u vas sa tak velmi ochladilo 🙂 ? tie horka boli strasne co boli. my mame stale doma 28,3 stupna 😝 .

jawuna
24. čer 2013

@zuzzu11 Ochladilo se zbytečně moc 🙂 ale je to příjemnější než ty vedra...při představě třicítek a obr pupku fakt nevím... 😒

jarmisek
25. čer 2013

ahoj holky,my jsme jak stary baby s tema diskuzema o pocasi 😀 Sejdeme se na lavicce!! 😉

engele
25. čer 2013

🙂))) počásko neovlivníme 🙂)

Nám už se blíží 3 neděle od OPU a výsledky PGD zatím nic ☹ začínám nervóznět.

dadakin
25. čer 2013

@engele vydrž prtka vydrž kdo si počká embroušků se dočká uvidíš bude mezi nima ten 1***** a třeba nebude jen jeden 😉

danaho
26. čer 2013

@engele už bude telefon každým dnem. Držím palce ať jsou jen dobré zprávy 😉
@zuzzu11 Zuzi budu na tebe moc myslet. Zítra na 4 dny odjíždím tak nebudu na pc. Ale v neděli večer kouknu jak jsi dopadla a veřím,že budu číst dobré zprávy. Drž se zlato 😉

jarmisek
26. čer 2013

@engele mackam palecky,urcite se to brzy dozvis!! 😉

zuzzu11
26. čer 2013

@danaho Dakujem ti 🙂 . No som nervozna uz dnes 😅 . Hned napisem v piatok ako sme dopadli 😉 .

zuzzu11
26. čer 2013

@trefulka Ahojky 🙂 . Ako sa mate 🙂 ? Ako ET?

bambina75
26. čer 2013

Ahojte Heliosacky 😀 rada by som sa pridala do vasej diskusie, som zo Slovenska, no zvazujeme IVF v Brne, este nie sme rozhodnuti, ci Helios alebo Reprofit. Reprofit je tu na MK velmi ospevovany, no u nas je problem (zisteny) "iba" v manzelovych spermijkach (ma vysoku fragmentaciu DNA), vsetky ostatne vysledky mame OK - po dvoch potratoch sme si dali urobit vsetky dostupne vysetrenia. A som trosku na vazkach, ideme na konzultaciu aj do Reprofitu, aj do Heliosu, ale som si ista, ze v oboch nas budu presviecat o vyhodnosti toho svojho centra 😒 Mali ste aj vy horsiu fragmentaciu? Alebo preco ste si vybrali Helios? Dakujem 🙂

trefulka
26. čer 2013

@zuzzu11 Ahojky, ET proběhl v sobotu, mám u sebe jednoho šampiona. Bohužel nic nám nezamrazili, takže to je opět buď anebo celé od začátku. Jsem to hned po ET na pokoji oplakala, tentokrát se nedostavil pocit štěstí jako minule. Asi to bylo umocněné i tím, že při ET se nedařilo zavést katétr do dělohy. Takže došlo na americké kleště a i tak to nešlo. Teď jsem ve fázi čekání.

Holky jsou nějaké zákazy po ET?

Do pátku ti už uteče, pak dej hned vědět 🙂 A jedeš k Texlovi nebo ke svému gynekologovi?

zuzzu11
26. čer 2013

@bambina75 Ahoj 🙂 . Ja som sa hned rozhodla pre Helios. Ja som po prvom sedení mala z nich velmi dobry pocit. Hlavne z primara Texla.No rozdiel medzi RF a Heliosom je tenze RF dava soft stimulaciu ktora trva tak 10-13 dni a mas mensi pocet vajicok. A Helios zase preferuje dlhy protokol. My sme si ho vybrali aj pre metodu genetickeho vysetrenia embrii.

zuzzu11
26. čer 2013

@trefulka Tak zaciatok bol u vas tazsi ale uvidis ze zase to pokracovanie bude o to lahsie 😵 . Myslim, ze teraz uz po zavedeni embrijka to uz bude len dobre 😵 . Tak toto je ten spravny sampion ktory to dobojoval az k tebe 🙂 . Velmi ti drzim palecky i pesti 🙂 . Tak tfuj tfuj tfuj pro stesticko 😉.
A kedy ti kazali testovat? Alebo pojdes rovno na krvicku? Ja idem k Texlovi. On je tam piatky rano na sone.

trefulka
26. čer 2013

@zuzzu11 Děkuju, trochu toho štěstíčka tady potřebujeme všechny 😉

Testovat mám až za 14 dní, resp. přijít na krev. Uvidím, jak to dopadne. Minule jsem začala špinit 10. den po ET, takže jsem na krev jela hned následující den a byla negativní. Takže možná testnu o něco dřív.

tfuj tfuj tfuj na pátek 🙂

engele
26. čer 2013

Holky, tak mi dnes volali výsledky !! 🙂 jste to včera přivolaly nebo co 🙂

ze 4 geneticky vyšetřených jsou 3 naprosto v pořádku a 1 mělo špatný chromozom X.

Tak máme 3 vyšetřená a 3 nevyšetřená, možná naplánujeme KET už tento cyklus.

Mám radóóst 🙂

danaho
26. čer 2013

@engele To je nádherný výsledek,moc gratuluju 😵 😵 😵
@trefulka já to mám taky vždy buď a nebo. Ale jednou to musí vyjít a já věřím,že teď už se na tebe konečně usměje štěstí. Zvlášní režim - spíš všechno dělěj jen tak na půl plynu a nenervuj se,nekoupej v teplé vodě. 😉
@bambina75 Ahoj,já jsem se rozhodla pro Helios,protože tam mají PGD na mojí pojišťovnu zdarma. Ale jsem s jejich přístupem moc spokojená a věřím jim. Tak ať si vybereš tak nebo tak držím palce aby to vyšlo 😉

zuzzu11
26. čer 2013

@engele Supeer 🙂 . Gratulujem 🙂 .Krasny pocet sest embrijok 😵 😵 . Tak teraz uz len sup na ket a tehulkovat 🙂

jarmisek
26. čer 2013

@engele nadhera,gratuluju! 😵 😵

dadakin
26. čer 2013

@engele no super já to říkala tfuj tfuj tfuj tak ted ketík a hurá těhotnět 😵 😵 😵 😵

dadakin
26. čer 2013

@bambina75 pokud můžu říct za sebe tak Reprofit né už nikdy 3x minimálka a jednou klasika IVF a nic ted chci zkusit štěstí v Heliosu ale jaksi došli peníze díky Reprofitu nechali jsme tam 70tisíc.

jawuna
26. čer 2013

@bambina75 Ahojky, my jsme měli taky problém ve fragmentaci a v Heliosu nám pomohli - hlavně PGD vyšetřením. Za mě 100% doporučuju, jsou fakt skvělí 😵

jawuna
26. čer 2013

@engele Supeeeeer 😵 😵 😵 Velká gratulace, to MUSÍ vyjít s takovou zásobou 😉