Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
4. črc 2013

@zuzzu11 Teď už to půjde jak po másle ;)

jarmisek
5. črc 2013

@zuzzu11 Krati,zacinam uz mit pomalu strach z porodu 😅
Myslim, ze je fajn, ze uz to mas za sebou a verim, ze uz Te budou cekat jen prijemne veci 😵 😵

zuzzu11
5. črc 2013

@jarmisek Neboj 🙂 . Ked si toto vsetko zvladla tak porod bude uz malina 😉 . A vy cakate chlapecka ze 🙂 ? Uz mate aj vsetko nakupene? No verim tomu aj ja ze taketo nieco sa uz nezopakuje 😒 . A na kedy mas termin porodu?

jarmisek
6. črc 2013

@zuzzu11 Ja mam termin porodu 6.10 a ano, cekame kluka 🙂 Nakoupeno ještě vsecko nemam, ale pomalu uz zacinam s oblecenickem, plenkama...🙂 kocarek zatím nechavam na poslední chvili,jsem poverciva-abych si to nezakrikla...No a spoustu věci také podedime 😵 😵
A měli jste PGD?

zuzzu11
6. črc 2013

@jarmisek tak to bude vaha 🙂 . To su dobre deticky 🙂 . Ak moja segra je vaha a bola velmi dobre dieta. Mali sme pgd, mali sme aj kluka aj holku. Ale to prve neviem co bolo, nechcela som to vediet keby naahodou to nevyslo 😒, ale na buduce sa urcite opytam.

jarmisek
7. črc 2013

@zuzzu11 Je,tak to jsi me potesila,snad to bude hodnousek 😵 My jsme si pohlavi také nenchali rict,ale pak na ultrazvuku tohle fakt neslo prehlednout 😀 Tak to byla opravdova smula - vysetreny embryjka mají velikou sanci, druhy snehulacek uz to zvladne! 😵 😵 😵

trefulka
8. črc 2013

@zuzzu11 Jak se cítíš, je to aspoň o fous lepší? Aspoň že máte mrazáčka 😉

zuzzu11
8. črc 2013

@trefulka ahojky 🙂 . Ja uz lepsie som doma este tento tyzden. Uz ma ani brucho neboli 🙂 . A vy ako? Ako sa mate 🙂 ?

trefulka
8. črc 2013

@zuzzu11 Už bylo i líp, tak snad zase brzo bude 😉

zuzzu11
8. črc 2013

@trefulka No a ako et 🙂? Uz by si mala aj vediet vysledok ze 🙂 ? Podarilo sa 😵 ?

trefulka
8. črc 2013

@zuzzu11 Dle dnešního 2. odběru se jedná/lo o biochemické těhotenství 😒

zuzzu11
8. črc 2013

@trefulka Juuuj ☹ . To je vlastne ze najprv sa embrijko chytilo a po druhom teste na hcg klesla hodnota? A nemoze este stupat??

jarmisek
9. črc 2013

@trefulka Chjo, to je škoda ☹ A nejdeš už na další odběr?

jarmisek
9. črc 2013

@trefulka A máte ještě nějaké sněhuláčky?

danaho
9. črc 2013

@trefulka moc mě to mrzí. Držím palce aby to příště už konečně vyšlo 😉
@zuzzu11 jak se cítíš,už je lépe? Dnaska byl přítel na kontrole s rukou a vše je o.k. Další má 20.8.tak snad už tou dobou můžu začít stimulovat. 🙂
@jarmisek jarmisku ty si tam ty týdny maluješ sama ne? 😀

jarmisek
9. črc 2013

@danaho Kéž by ty týdny spíš šly umazávat, takováta střední fáze těhotenství s roztomilým pohodlným bříškem a porodem v nedohlednu je nejlepší!!! 😀
Tak že na konci prázdin to vypukne-to bude najisto-budeš krásně odpočatá, to budou vajuška! 😵 😵

zuzzu11
9. črc 2013

@danaho Ahoj Dani 🙂 . Zajtra idem na kontrolu tak dufam ze to bude ok 😉 . Inak mi je uz lepsie. To je suuper ze priatelovi sa ruka takto polepsila 😀 . Super tak teda koncom 8meno mesiaca (neviem ako sa povie po cesky 😀 ) uz budes stimulkovat 🙂 . Danusko verim ze vam to teraz uz vyjde 🙂 . Ja pojdem asi este na tu laparoskopiu a urcite si dam urobit imunologiu.

jarmisek
10. črc 2013

@zuzzu11 Je fajn, ze se cítíš lepe!!! Za chvili urcite budeme malovat tydny spolu 😉 😵 😵

jawuna
10. črc 2013

@trefulka 😒 chjo...to je smula...

jarmisek
11. črc 2013

Ahoj holky, kde dnes vsecky jste? To se nam to ochladilo, co? I když za nas, pokrocilejsi tehule, volam trikrat slava 🙂

zuzzu11
11. črc 2013

@jarmisek ahooj 🙂 . Ja som bola dnes s kamoskou v jednom nakupnom centre tak sme si dali kafco, limonadu a ja som si nieco kupila na seba. No ved konecne sa ochladilo 🙂 . Nie len vy pokrocile maminky tehulky ale aj my jasame 😀 . U nas v Bratislave je teraz normalne ze chladno a doma v byte mame vyse 28 stupnov 😒 .

jarmisek
12. črc 2013

@zuzzu11 No tak to byla ukazkova napln dne🙂 Taky bych strasne rada sopovala-ted tu mame letni vyprodeje-ale s vyhledem do budoucna si muzu koupit uz tak leda ponco 😀
😀 Ty jo 28°v byte ti fakt nezavidim, ale to uz se zlepsi neboj, chce to poradny pruvan a ono to vychladne...no ikdyz u nas to není o moc lepsi, ted koukam, ze my mame 26 😅

danaho
12. črc 2013

@zuzzu11 Skvělí,že jsi si udělala radost jak pokecáním s kámoškou tak šopováním. U nás se včera ochladilo na 19 stupňů a i pršelo .A teď ráno je to stejné. Ve středu mám domluvenou telefonickou konzultaci s Texlem 🙂
@jarmisek pončo není špatný. 😀 Včera jsme byla na kafču s kámoškou co má termín někdy v září a ta má tak malinký bříško. Ale ono se asi teprve vyvslí. Tak jsem si ho pohladila. Třeba mi přinese štěstí 😅

jawuna
12. črc 2013

@jarmisek Já jsem za to ochlazení ráda, vůbec nechápu, jak to může zvládnout někdo s megapupkem :( Je mi furt hrozně vedro a mám nalitý nohy jak konve 😒 na druhou stranu do kozaček bych se taky nevešla 😀 😀 😀

jarmisek
15. črc 2013

Ahoj holky!Jak jste si uzily vikend?Doufam, ze jste vsechny krasne odpocate! 😵 😵

jawuna
15. črc 2013

@jarmisek Spala bych jak Šípková Růženka furt 🙂 ale jinak jo, tohle počasí mi vyhovuje, ani zima ani horko a dobře se při tom spí 😀 Co ty, jak ses měla?

jarmisek
16. črc 2013

@jawuna No presne jak rikas 🙂 Venku je krasne,ale v posteli take 😀 Akorat me uz trochu zacina tlacit bricho a prckovi se nelibi,kdyz spim na zadech, porad tuka a tuka,dokud se neobratim na bok 😅

jawuna
16. črc 2013

@jarmisek No já jsem byla zvyklá spávat na břichu 😒 to se moc nedá a bude hůř 😎

rakoska
16. črc 2013

Ahoj holky, já jsem to teď vůbec nestíhala, ale dneska jsem byla na kontrole už 5. den stimulky, mám docela málo folíků, asi jen 4 nebo 5, tak snad ještě něco naroste 😒 jakou s tím máte zkušenost? může ještě něco narůst? my jsme se fakt hledali, budem mít tak stejně spermií jak vajuch 😒

jawuna
16. črc 2013

@rakoska já jsem jich měla od začátku plus mínus stejně, ale neboj, důležitý je, aby byly kvalitní, ne aby jich bylo moc 😉