Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivetka77
25. čer 2012

@onno Ahoj, to je mi lito, ze mas v techle vedrech anginu...tak se brzy uzdrav...o vikendu maji zase byt tropy :(

ivetka77
25. čer 2012

Jinak holky, u me jsou nevolnosti ty tam ,ale to neznamena, ze si taky po ranu nemuzu dat kousek cokolady! 😀 😵

jananovacek
26. čer 2012

@ivetka77 Jj, cokolady neni nikdy dost 😀

tulipanek82
26. čer 2012

@jananovacek Teda holky, kdyz uz jsme u ty cokolady-ja jeste nejsem tehu,ale cokinou se taky celkem statecne laduju 😀 Jen doufam, ze se mi pak nezmeni chute, nevim, co bych si bez ni pocala 😅

veverka.terka
26. čer 2012

holky, tak co novýho? nějaký nový informace sem nahoďte, je zde nějak pusto.... 🙂

danielahe
26. čer 2012

@onno preji brzke uzdraveni a uvidis, ze se mimiho brzo dockas 😉 , hlavne eby telicko bylo odpocate a zdrave 🙂

jinak muj ucet u banky je bohac, prisla mi neschopenka za kveten...super, tolik penez se mi tam neposkladalo ani nepamatuji 🙂

Vcera me bolel peken spodek a dneska spineni, byla jsme u mudr a nastesti je to tak jak ma byt, tak do sebe laduji horcik a odpocivam a k tomu jim jak urvana ze retezu 😠 , takze dnesni skore asi 2 kg 😀 😀 😀 , no zitra si pujdu udelat asi radost, kdyz jsem koncne bohata 😀 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
26. čer 2012

@danielahe ahojky, teda, ty se máš, tolik peněz 😉 ale asi moc dlouho tam nevydrží co 😀 😉 to je dobře, že je všechno OK a nic to nebylo...copak si koupíš pěknýho, něco pro sebe nebo pro mimouška?

veverka.terka
26. čer 2012

jinak já dneska pro změnu nezvracím, ale má průjem-teda spíš sra...u jako bič 😀 😀 😀 ale už se to ustáluje, vzala sem si tabletky Lactobacila, atk snad to nic nebude.....no, někdy to jde vrchem, jindy spodem 😎

danielahe
26. čer 2012

@veverka.terka no prave ted koukam na povleceni s mantinelem http://www.babymarket.cz/detske-povleceni-3-dil..., no a nemuzu si nejak vybrat, kdybych mohla beru vsechno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ja si taky prosla necim podobnym, ale ja mela drsnou strevni chripku 😠 , celej den boles bricha a noc predesla stravena na hajzliku, nevedela jsem jestli mam driv objimat misu nebo na ni prdet 🤐 😅 😠 😀 😀 😀 😀 😀 , ale nastesti to vsechno trvalo 2 dny a pak uz bylo dobre 🙂

veverka.terka
26. čer 2012

@danielahe jéé, ty povlečení sou krásný!!!! 🙂 🙂 🙂 ale čím víc druhů, tím hůř se vybírá že 😉 no, já myslím, že u mě to střevní chřipka snad nebude, jenom prostě žaludek stávkuje a dělá si, co chce...ale je to hnus 😝

danielahe
26. čer 2012

@veverka.terka , me to potkalo ve 2. trimestru, takze je to lepsi na leky, ja na to brala cerne uhli a to mi musela rict mudra, ze to muzu, jinak bych asi trpela u cerneho caje a rohliku 🙂 ....u tebe to ma jiny prubeh, tvoje telo si teprve zvyka na vetrelce 😀 😀 ,...... ja uz vybiram 🤐 , zatim mam vybrany mantinel neutralni, abych tam mohla soupnout barevna povleceni, co uz mam doma a navic mame modry prehos pres nasi postel.....ale rikala jsem si, ze si vyberu nejaky barevny set povleceni, mantinel a zavinovacku dohromady 😵 , jojo cim vic moznosti, tim vic toho chces 😀 😀 😀 😀

cuddle
26. čer 2012

@adriana1010 chvilku jsem tu nebyla a co to nevidím, teda - ja si myslela nejdriv , ze sis dala dve a ono se rozdvojilo, teda to je úspěšnost, moc blahopřeju 😵 😵 😵

jinak holky těhulky - pokud by jste pořizovaly výbavičku a netrváte natom, že potřebujete na miminko všechno nové , tak jsem začala s oblečeníčkem pro děti ( cca 0-2 roky ) dovoz z GB - výběrový second hand ( většina tak možná párkrát vzítá, nebo třeba jen vypraná, najdou se dokonce i kousky s originál vysačkou ) - vše 1 jakost - známé anglické značky pro děti - objevuje se Next, Gap, Mothercare, Marks and Spencer, Cherokee a jiné.
Je možnost dle Vaší volby napsat o co máte zájem - třeba jen určitý sortiment - v dané barvě, nebo nějaké setíky mix velikostí atd. - bude také možnost se v Brně a okolí dohodnout i na osobní návštěvě, výběru atd. pokud by jste měla některá zájem nebo v budoucnu , stačí pisnout do IP

jananovacek
26. čer 2012

@danielahe Teda to jsou veci...vy to mate hrozne vyladeny, zacinam mit z vas depku 🙂 Ja jsem jeste poradne nic nenakoupila 🙂

jananovacek
26. čer 2012

@cuddle jee, cuddli, jak se ti dari? dlouho si tady nebyla

veverka.terka
26. čer 2012

@cuddle ahojky, tak to já se hlásím, že bych určitě později něco chtěla....ráda nakupuju v sekáči a vůbec mi to nevadí ani pro mimi, vždyť to aspoň pak nemá každý 😉 až to bude aktuální a budu dávat do kupy výbavičku, určitě se ozvu a něco si ráda koupím. 🙂 a jak se máte, jak pokračujete s mimouškem adopčátkem? plánujete aspoň nějakou dovču? 🙂

veverka.terka
26. čer 2012

@danielahe teda, ty to fakt promýšlíš do detailů 😀

cuddle
26. čer 2012

@jananovacek ahoj , ale jo jde to - pristi tyden me ceka dovolena, tak se tesim. Mame novou kocicku, tak se bavime jak tu holky bojuji , dnes jsem ji byla nechat nacipovat, sem trpela vic jak ona, kdyz jsem videla tu hroznou jehlu co do ni doktorka rvala...ale mala byla statecna, ani neknikla....takze doma veselo s kocicim miminem
no a po dovolene nas ceka 2 kolo psychotestu a v zari snad posledni a pak uz snad konecne dostaneme ten papir, ze muzeme byt zarazeni do evidence cekatelu....a nejsme nejaci vysinuti 😀 😀 😀

cuddle
26. čer 2012

@veverka.terka no tak jsem odpovedela na cast dotazu pri odpovedi predesle, tak to urco prectes ohledne dovolene, adopce 😉

jinak oblecenicko je fakt na miminka moc hezke, nekde ani nepoznas, ze to nekdo nosil, kamaradka kupovala pres aukro taky takove balicky oblecenicka a ma vybavicku na 6 mesicku za rozumne penize a moc hezke veci, pekne slazene , ona teda kupovala na holcicku a ty jsou proste paradni, saticky s leginkama, ruzne ryflove saticky, i normalni takto na leto, proste moc hezky
jak budes vedet co to bude a budes chtit neco poridit tak pisni a dohodneme se - jinak samo muzu poslat i predtim nejakou ochutnavku, jak to asi vypada...po dovolene udelam nejaky fotky a pak pripadne poslu neco

danielahe
26. čer 2012

@veverka.terka no ale nemuzu nejak vybrat ten set...bud se mi libi mantinel s povlecenim, ale uz ne tak zavinovacka...sakra to je dilema 😠 😀 😀 😀 😀 😀 , v sekaci jsem taky nakupovala hodne veci pro mimouse jirulu 🙂
@jananovacek ja jsem zatim nakoupila pouze nejake onosene vecicky tak´dy na bazarku od jedne mamci, mela to strasne levne a veci jsou nosene, ale hezke, jeste mam u mamky nejake stare vecicky po detech (moje ditko a segrinych, ale muj majetek 🙂 ), tak to potrebuju dovest a probrat a pak nakoupim zbytek, spis budu muset porizovat veci typu, teplomer, hrebinek, plinky, podlozku na postylku atd........a jeste jsme se nezozhodla, zda latkovat pul na pul s papiracema nebo pouze papirace...je to sice pohodlne, ale pro mimi obyc plinky obsahuji latky z nafty a ekologicke jsou celkem drahe 😒
@cuddle gratuluji ke kocicimu miminku 🙂 a at vam ty psychotesty dopadnou co nejlepe a mate to brzo za sebou 😉 a mimi konecne u sebe

cuddle
26. čer 2012

@danielahe diky, no to si jeste pockame, ale tak hlavneze je to v pohybu...a kdyby jsi taky neco chtela dokoupit nebo jen kuknout , tak taky dej vedet 😉

veverka.terka
26. čer 2012

@cuddle jj, perfektní, super! taky sem už koukala na Aukru na setíky, ale vadí mi to přihazování a čekání, zda vyhraju nebo ne 😒 mám rači pevnou cenu a hotovo, budu se těšit a užijte si dovču 😉 😉 😉
@danielahe teda, ty seš ale nerozhodná 😀 . máš koupit to, co ti padlo jako první do oka, to bývá většinou správná volba 😉

veverka.terka
26. čer 2012

@danielahe prohlížím teďka ty povlečeníčka celý a tam toho teda je, to je síla.....

cuddle
26. čer 2012

@veverka.terka no jasny to chapu, ono to prihazovani ma svuj princip, pokud si nekdo rekne, ze se mu to libi a chce to, tak treba nakonec prihodi jeste 200 stovky nahoru nez si puvodne predstavoval, holt je to HRA , no a samo pak jeste postovny, takto kdyz se to dela osobne je to o dohode 😉

danielahe
26. čer 2012

@cuddle ok, jenze ja mam dilema, jak velke bude mimi vel 56 mam minimalne ( jirik mi z ni behem 14 dnu vyrostl 😀 ) a vel 62 mam dost, jen nevim jak moc poroste, tak s ostatnima velikostma vyckavam, ale pokud budes fotit a davat fotky sem na bazarek nebo primo nam na helios diskuzi, tak asi urco neodolaaaaam 😅 a dekuji
@veverka.terka tobe se to rekne, mne uz asi hrabe, pac se to snazim vyladit s nasi loznici 🤐 , mame oranzovou tapetu, takze jeina volba je oranzova, modra nebo nejaka biiilaaaa 😅 a musim zjistit v jakem stavu mam zavinovacky po jirkovi,a le myslim, ze jsou na tom blede, po tolika noseni, takze asi rovnou koupim 2 😀 , zatim mam jen ten mantilel...asi tu budu sedet do pulnoci s takovou 😀 😀 😀 😀 ...ty jeste vydz tak 5 t a budes vedet co mas v brisku, nekdo ti to rekne i ve 13 az 14 tydnu 😉 , pokud to ma ve voku a ma dobry utz....kdy jdes na ten screening?

cuddle
26. čer 2012

@danielahe jasny 56 to je pro miminka s dnesni porodni vahou kolem 4 kg tak na cestu z porodnice 😀 😀 😀 no neboj urcite pak udelam nejaky fotky a poslu Vam odkaz - vecicky beru tak do 2 let, ale nejvice toho bude tak do vel 80 😉 ja kdybych mohla, tak si delam vybavu hned a nejlip jak na holku , tak kluka 😀 😀 😀

veverka.terka
26. čer 2012

@danielahe jj, však já ještě vydržím, ráda bych už něco pořídila, ale právě chcu počkat, až budem vědět, co to bude...na screening na krev jdu 9.7. a pak na UTZ se objednám toho 9., ale bude to hnedka ten další týden, du nakonec do Heliosu, jak sem psala. neboj, to něco vybereš a nemusí přece všecho ladit úplně dokonale ne, hlavně, že je to hezký 😀
@cuddle jj, přesně, jak píšeš....mně tento způsob prostě nevyhovuje. těším se na oblečeníčko 😉

cuddle
26. čer 2012

holky tak když jste u povlečení, to už jedno máme - sice brzo, ale dostali jsme ho, a je to dle mého výběru - zatím neutrální barvička a pokojík ( aktuálně sušárnu prádla ) mame vymalovaný žlutě

http://www.babydracek.com/zbozi/1611-feretti-ju...

danielahe
26. čer 2012

@cuddle hezke 🙂
@veverka.terka tak kdybys chtela muzeme se videt 😉 , pokud ti teda bude dobre a budes mit naladu 🙂

danielahe
27. čer 2012

ahoj, dobre rano preji vsem 😀 😀 😀 😀