Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kinos
6. črc 2012

@tulipanek82 Ahojky, tak držím palušky, ať injekce zvládnete 😉. Já začínám s injekcema v pondělí ☹ . Už ani nevím, jestli si to všechno pamatuji, jak to asistentka říkala, snad jo 😨

kinos
6. črc 2012

@veverka.terka No to je dobře, že ti bylo trošku lépe 😉. Miminko asi taky chtělo na bazén 🙂. JJj, to musí být krásný jak už mimi vypadá jako miminko 🙂. Lázně utekly strašně rychle a byly super!!! Teď se těším 😕 na ivf, a do toho jsme ještě začali přestavovat mamce bydlení a všude je velký nepořádek, tak pořád ukízím a uklízím... 😀. Na bazén bych šla, ale mám teď strach, abych nepřitáhla nějakou infekci... 😕

veverka.terka
6. črc 2012

@kinos ahojky, to chceš říct, že už seš doma z lázní?! 😕 božínku, to teda uteklo....bylo to super žejo? 😉 🙂 jéé, tak už taky budeš začínat píchat 😉 no, tak to pofrčí a než se naděješ, tak budeš taky těhulka 😉 to mi povídej o uklízení, máme právě sundanou tu střechu na baráku, takže je zde úplná spoušť a každej večer se modlíme, aby nepřišla v noci nějaká hrůza 🙂 s tím bazénem bych asi strach neměla, pokud bys nešla někam do rybníku, asi bych být tebou klidně šla 😉

jananovacek
6. črc 2012

@kinos To byl teda fofr 🙂 ze uz ses doma...kdy zacnes stimulku?

kinos
6. črc 2012

@veverka.terka No jo, lázně utekly fakt rychle a už jsem týden domka. Byly super, az na otravné chlapy, ale to je marné 😀. Teď je to hrůza s těmi bouřkami, jestli máte střechu pryč, tak ať se vám tam všechny vyhnou!!! Dneska jsme to vedro vyřešili tak, že jsme jeli do lesa, vzali jsme deku a šli jsme úplně co nejvýš k prameni potoka a krásně jsme chladili nožičky, to bylo super: stín, super vzduch a chlazené pivko z potoka😀. Sice to asi vypadalo všelijak, když jsme z lesa vyšli s dekou 😀, ale což 😉

kinos
6. črc 2012

@jananovacek Jjj, čtyři týdny utekly fakt honem. Ted papám proveru, od pondělí píchám 😉. Jeste se musím dohodnout se svým gynekologem, jestli mi budou schopni brát krev a hned říct výsledek, s tím, že nebudu jezdit do Brna, jinak se musím domluvit v nemocnici. Protože vím, že můj gynekolog bere jenom v úterý a čtvrtky... Doma mám velký pytel se všemi injekcemi... 🙂. Jsme řešili jak to skladovat v těch vedrech, tak je mám na dlaždičkách 😕 , asistenka říkala, že to vydrží do 25 stupňů, asi nepočítali s takovými tropy 😅. A co ty, kolikáty měsíc už to vlastně jste? A jak zvládáš vedra?

tulipanek82
7. črc 2012

Ahoj holky, tak od vcerejska picham...jde to docela dobre, vcera mi to pichnul manzel, dnes uz jsem to zvladla sama-docela viditelne se mu ulevilo 😀

tulipanek82
7. črc 2012

@kinos Taková domácí lázňová nástavba, ne? To je fuk, jak to vypadalo, hlavně, že vám bylo dobře 😉

tulipanek82
7. črc 2012

@veverka.terka A jak jste přežili včerejší bouřku?Doufám že v pohodě?tady v Brně to bylo jen takové bububu

tulipanek82
7. črc 2012

@adriana1010 Adri bylas nekde u doktora? Uz je to lepsi?

veverka.terka
7. črc 2012

@kinos však to máš fuk, jak ste vypadali, hlavně, že vy ste si to užili a líbilo se vám tam 😉 s tím pícháním je to super, uvidíš, že po pár dnech to budeš brát jako rutinu a půjde to úplně samo 🙂
@tulipanek82 @kinos teda holky, s tím deštěm a bouřkou to včera bylo hodně zajímavý, u nás byla teda bouřka pořádná a lilo taky festovně a hlavně dlouho vkuse, aspoň 2 hodky a dost, takže sme lítali jak blbci, protože manžel furt, že to nebude tam zlý a pořád pracovali dál, pak najednou začalo hřmít a nestíhali zakrývat plachtou, tak rychle rychle držet každej nějakej kus plachty a pořádně to připevnit, no,docela síla! 😝 k tomu nám ještě teče do chodby, protože tam je to tak pofidérně zadělaný, moc to jinak nejde, takže tam sme nanosily s mamkou kýble, hrnce a ještě nám zatíká do 2 pokojů, kde bydlíme, protože máme 40 let starý dřevěný okna.lítala sem jak fretka, nevěděla, kam dřív, než sem došla do jedné místnosti, tak v druhé to teklo až na koberec, no, zážitek, to se nedá ani popsat. byla sem dost vybobkovaná a mamka mě furt uklidňovala, že to není tak zlý, ať se uklidním, že to mimču nepřidává na pohodě....tak sem zvědavá, jak to bude vypadat dneska, protože zase hlásí nějaký bouřky a deště na Moravě 😠 střechu budem mít udělanou až koncem srpna, takže je to dost horor. pořád sledujem na radaru na netu počasí a připravujem se na další várku deště, větru a bouřek ☹ 😠

veverka.terka
7. črc 2012

@adriana1010 Adruš, ty se vůbec neozýváš?! jak ti je, řešilas to nějak?

adriana1010
7. črc 2012

Ahoj holky, omlouvam se, ze moc ted nepisu, ale cely dny lezim a uz jsem tak zlenivela, ze se mi nechce vstat ani k pc :D, nevolnost a nechutenstvi stale trvaji, ale udrzim vodu! Je to kazdy den jinak, aktualne mam dole 4 kilca, tak treba budu rodici modelina :D, ale nebojim se, ze to nedozenu 🙂, jinak snist nejsem schopna nic, ale puti uz lepsi, no jak kdy, ale piju ty nutridrinky, tak aspon nejaka vyziva 🙂, jinak utz mam vr stredu 🙂, uz se to zase krati 🙂

jananovacek
7. črc 2012

@kinos Ja uz mam za par...teda skoro, za 3 mesice mam pomalu termin 😀 No zvladam to tezko, je mi strasne vedro, nohy se mi nalivaji, pripadam si jak kdybych mela 200 kilo...ale asi nikomu ted neni do zpevu 🙂 Vypada to, ze by mohlo zaprset, tak se mozna trosku ochladi...
Injekce na dlazdickach? To slysim prvne 🙂

ivetka77
8. črc 2012

@veverka.terka tyjo,tak to je mazec...jeste, ze bydlime v panelaku...tak doufejme,ze uz to dnes nebude s bourkama tak tragicky...

ivetka77
8. črc 2012

@adriana1010 Dobre, ze alespon zvladas nutridrinky...ono to casem prejde, neboj.. 😵

ivetka77
8. črc 2012

@jananovacek Me se nohy nastesti nenalivaji,ale pripadam si taky jak hroch-nejradeji bych se zavrtala nekam do bahna a zustala tam....jenze tady v tom vyprahlym Brne nikde zadny neni 😀

veverka.terka
8. črc 2012

@adriana1010 achjo, Adri, úplně tě chápu a jenom ti přeju, aby ti bylo co nejdřív aspoň kapku líp a hlavně, aby mimoušci byli v pořádku. je to hrozně otravný a ještě ty vedra k tomu, ale musíme to vydržet, já sem teďka 2 dny nezvracela,ale dneska sem si to už zase plně vynahradila 😝 jak píšeš, každej den je to kapku jiný. a co ty nutridrinky, ty se ti podaří udržet v žaludku?

veverka.terka
8. črc 2012

@ivetka77 ahojky, no, je to dost síla a nervy pěkně pracují, zase dneska něco hládí, tak doufám, že to bude klidnější.... 🙂

adriana1010
8. črc 2012

@veverka.terka Ahoj Teri, jj, ty nutridrinky jsou dobrý, kakaový mlíko miluju, ale musím je hodně pomalu pocucávat, pak není problém.., tak aspon něco, ted je mi teda líp, ale nechutenství mám pořád, ale nezvracím a dneska jsem snědla kousek samotné dušené kapusty, mnam ta byla dobrá, tak aspon trošku změna..., jak půjdu ve středu poprvé do porady, chci poprosit dr. aby mi do 12 týdne dělala kontroly po týdnu, protože jsem z toho čekání zoufalá, tak snad mi vyhový, jsem šílená z toho, když se mi uleví, pak si říkám, že to určitě zamlklo..no jsem jak šílená, tak snad mi vyjde vstříc...

kinos
8. črc 2012

@jananovacek njn vedra úmorná. To už je tedy fakticky za pár 🙂. S těmi injekcemi na dlaždičkách 😉, my už jsme v Heliosu dostali všechny léky na celou stimulaci s tím že do Brna nepojedeme, jenom tam budeme hlásit výsledky a pojedeme až pak nějak ke konci, když se dělá ultrazvuk, pokud jsem to dobře pochopila no a asistentka nám říkala, že tu plnou tašku můžeme mít při pokojové teplotě jenomže nejchladnější pokojová teplota je teď na zemi 😉. Kuchyň máme vydlaždičkovanou, tak je máme kousek nad zemí na poličce. 😀

pepitas
9. črc 2012

Ahoj holky, tak jak se tu máte? Chtěla jsem se zeptat, jestli vás po KETu bolelo břicho?

@adriana1010 Adri, moc gratuluju k dvojčátkům a přeju, aby nevolnosti brzo přešly....
@veverka.terka Teri, i tobě moc přeju, aby tě ty nevolnosti přešly.

veverka.terka
9. črc 2012

@pepitas ty máš po KETu, máš v sobě mimouška?! 🙂 jj, mně občas tak pobolívalo, ale ne nějak intenzivně, ale myslím si, že je to úplně normální a každej to má kapku jinak....děkuju, snad to brzo přejde. tak budu držet palečky, aby to vyšlo 😉 🙂
@adriana1010 Adri, tak to je fajn, že ty nutridrinky zvládáš. uvidíš, co ti řekne doktorka ve středu a nenervuj se!!!mimoušci sou v pořádku!!!jenom musíš přetrpět to nepříjemný období zvracení a bude líp 😉 😉 😉

veverka.terka
9. črc 2012

já teďka řeším další věc, mám pořád vysoký tlak, i přes to, že mi MUDr. nasadila léky. zítra se mám přijít ukázat a sestšička mě straší, že si mě tam budou chtítí nechat. ☹ ☹ ☹ mám strach!!!

pepitas
9. črc 2012

@veverka.terka Jj, včera jsem byla na KETu, ale celou tu dobu mě bolí břicho, jak kdybych to měla dostat, nemůže to být třeba z toho Utroše? Měla jsem prý výstavní darované embryjko, tak to už konečně musí vyjít.... 😉
Doufám, že tlak klesne a bude všechno v pohodě.

veverka.terka
9. črc 2012

@pepitas myslím si, že je to spíš tím, že se embryjko zavrtává...takže ste si nechali darované embryjko?! to je super!!!to určitě vyjde 😉 😉 😉 taky doufám, že to bude OK a nebude nutná hospitalizace....

pepitas
9. črc 2012

@veverka.terka No, to doufám, že to bude tím zavrtáváním... 😉 Ale i tak mám strach... Nic jiného, než darované, nám nezbylo... Tentokrát už je to opravdu naše poslední šance...

danielahe
9. črc 2012

@ivetka77
@jananovacek mne nohy taky nenatikaji, vedra zvladame super, jen obcas pri domacich praci a pri vareni mam pocit, ze jsem v saune..neboli v potirne 😀 😀 😀 , jinak hroch jsem taky, uz se mi spatne prevaluje z boku na bok..jsem zvedava, co budu rikat za mesic ci 2 😅
@pepitas ahoj, doufam ze se mas dobre a koukam, ze jste do toho vlitli znovu, to je super...po ketu me bolelo bricho asi tak 5 den, jak na menzes a prni den ketu jsem mela ostre pichnuti v podbrisku...u etu jsem to nemela...jsem moc precitlivela na bolest, takze na sobe pozoruji kazdou zmenu, jsme zvedava, jak prcka odrodim, kdyz uz vim do ceho jdu 😅 😅 😅 😨 😀 .....u utrose to neni 😉 , z toho me bolela a rostla prsa, aspon u me 🙂
@veverka.terka snad to bude dobre s tim tlakem, uvidis, ale urcite bude lepsi te mit pod dozorem, pokud se tlak nebude chtit hnout dolu, je to pro jistotu, aby jste byli s prdikem oba vporadku 😉 , niceho se neboj 🙂

pepitas
9. črc 2012

@danielahe Jj, už v tom zase lítáme... 😀 Já su asi opravdu divná, ale mě to břicho bolí od včerejška... A teď mě začala bolet i hlava. Tak to mám vždycky, než to mám dostat. Už su z toho fakt zmatená. 😨
Neboj, porod zvládneš... Musíš si říkat, že ta bolest za to stojí.... 😉

cuddle
9. črc 2012

@veverka.terka
@danielahe holky na cumendu - dnes jsem dala par fotek pro chlapecka na ukazku a vyber pro jednu holcinu, tak muzete kuknout

http://marcaso.rajce.idnes.cz/veci_vyber_chlapecek