Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
2. srp 2012

@veverka.terka jojo odpocivam a piju 🙂

tulipanek82
3. srp 2012

@tulipanek82 Ahoj holky, tak mam nakonec vyborne zpravy! Vcera vecer byl testik pozitivni!!! Ja mam takovou radost!!! 😵 😵
@jananovacek Ahoj, ja jsem na krev domluvena az v pondeli u sve gynekolozky, ma dnes dovlenou a jsem z daleka, tak jsem ani koordinatorce nevolala...snad to nejak vydrzim do pondelka...budu kazdy den testit 😵

tulipanek82
3. srp 2012

@danielahe Holky, tak ja tam jeste radsi zkusim brnknout...

tulipanek82
3. srp 2012

Tak uz jsem klidnejsi, pani Vranova je super, vysvetlila mi, ze to spineni se stava a ze mam dal brat utrogestan a ta krev v pondelli ze bude stacit...ta snami musi mit zlatou trpelivost🙂 Sice jsem ji nestihla v praci,ale vzala mi okamzite osobni mobil 🙂
Dik holky, ze jste me presvedcily zavolat,budu se cely vikend citit lepe 😉

tulipanek82
3. srp 2012

@danielahe to je dobre, hlavne,at jsi brzy v poradku!

danielahe
3. srp 2012

@tulipanek82 tak to je super, ze testik je pozitivni 😵 😵 😵 😵 , gratuluji 😉 🙂 a kdyby se to spineni zdalo horsi (coz snad nebude tvuj pripad 😉 ), tak na pohotovost, aby ti pichli agolutin 😉 🙂 🙂 🙂
Budu na tebe myslet, aby bylo vse vporadku a miminko rostlo jako z vody 😉 🙂

danielahe
3. srp 2012

Jaaaa uz mam jiricka doomaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adriana1010
3. srp 2012

Ahoj holky, prosím Vás jak jste vysadily utrogestan? Ze dne na den na konci 12 týdne? Nebo jste dávku snižovaly?

jananovacek
3. srp 2012

@tulipanek82 Tuli to je super zprávička, drž se!!!

danielahe
3. srp 2012

@adriana1010 ja to vysadila postupne, mam pocit...ja brala 3x2, takze tyden 2x2 a pak 1x2 a pak ob den ci 2 dny 1 tabletku, ale to uz jsme sipis nebrala...a delala jsme to po tydnu 🙂

veverka.terka
4. srp 2012

@tulipanek82 božínku, to je úžasný!!!tak jen tak dál 😉 😉 😉užívej si krásný pocit a uvidíš, i krev bude pozitivní a bude brzo mimoušek, jupííí 🙂 další Heliosátko 🙂

veverka.terka
4. srp 2012

@kinos ahojky, a jak se daří tobě? co embryoušci? kdypak ti vychází transfer?

ivetka77
4. srp 2012

@tulipanek82 Tulipanku to je skvely! 🙂 Moc gratuluju k pozitivnimu testiku!!!!A drzim pesti,at mas krasny HCG 😵 😵

kinos
5. srp 2012

@veverka.terka ahojte, tak od včerejčka máme malinkého v bříšku. Ale už žádné jiné embryjka nemáme 😔 . Měli jsme jenom jednu jedinou sice krásnou ale jedinou blastocystičku, která to dobojovala až ke transferku. Bojím, bojím...

kinos
5. srp 2012

@tulipanek82 MOC GRATULUJI !!!!!! To je krásné.............., jéjku kéž by se našemu malinkému taky u mě líbilo... 😉

veverka.terka
5. srp 2012

@kinos super!!!tak i tak je to skvělej úspěch a bude to dobrý a podaří se 😉 tak na sebe dávej pozor a odpočívej 🙂 😉

ivetka77
5. srp 2012

@kinos Ahoj,moc gratuluju k transferu a neboj, neboj, mysli na same krasne vecicky a nepripoustej si neuspech! Koukej se na oblibeny filmy, cti si pekny knizky, rozmazluj se jak se da at se citis dobre, protoze pak se bude i mimisek citit dobre! 😉 😵 😵

kinos
5. srp 2012

@veverka.terka
@ivetka77 Holky moc děkuju!!! Zítra jedeme s manželem na tři dny na hory, přímo na nějaký statek v horách 😉, kde si všechno vyrábějí sami a mají tam zvířatka, jsou tam salaše, pak je tam výborná chata, kde vaří úžasně - tak si to pořádně všichni tři užijeme 🙂

krmv
5. srp 2012

ahojky, chci se zeptat. Byla jsem v patek na IUI a nebyl tam p.Texl, ale nejaky novy doktor a rekl, ze za dva tydny si mam udelat tehotensky test a bud to vyjde nebo ne, ale o krvi nic nerikal, tak nevim. Vy vetsinou pisete, ze jdete na krev jeste, tak ted nevim. diky

danielahe
5. srp 2012

@krmv ahoj na krev se chodi po tehu testu a ta krev je pro jistotu, jestli to neni mimodelozni tehu..takovy postup je pri ivf, ale jaky je presny postup pri iui netusim, uvidis, za tech 14 dni
@kinos gratuluji k mimousku a uvidis, ze to dobre dopadne 😉 🙂

jananovacek
6. srp 2012

@krmv ahoj, mne rikali, ze kdyz mam pozitivni test z moci, tak z krve uz neni potreba

jananovacek
6. srp 2012

@kinos Gratuluju k embryjku 😉 Hezky se o nej starej, at se mu u tebe libi 😵

tulipanek82
7. srp 2012

Ahoj holky, vcera jsme meli vypadek UPC v CB,tak pisu az dnes-ale nejdrive, jak to jde! ;) Hlasim HCG 330!!! Hurraaa a pripojuji krasnou fotecku 🙂Jen se omlouvam za kvalitu,foto z mobilu... 😅

tulipanek82
7. srp 2012

@kinos Kinosku jak se mas a jak se citis? Drzim pesticky, at se mimisek krasne zavrtava! Verim, ze budu mit tehu partacku! 😉

veverka.terka
7. srp 2012

@tulipanek82 to je naprostá bomab, moc moc gratuluju!!! HCG máš úžasnou hodnotu, mimouškovi se v tobě určitě moooc líbí 😉 😉 😉 tak si to užívej těhulko 😉 🙂
@kinos jéé, tak to si krásně odpočineš a nebudeš se soustředit jenom na čekání na // 😉 tak si to užijte a buď na sebe opatrná 😉

danielahe
7. srp 2012

@tulipanek82 gratuluji 😵 😵 😵 a jeste spinis, neboje to uz dobre? drzim palecky, at je vsechno vporadku 😵

danielahe
7. srp 2012

@veverka.terka ahoj, tak co kdy dame ten sraziiik 😀 😀 😀 😀 , tak nejak cekam a nic se nedeje 😀 😀 😀 😀 vas asi budu muset uhanet jeste s adrousem 😀 😀 😀 😀

adriana1010
7. srp 2012

Holky ja jsem stale pripravena, migrena je snad zdarne za mnou, tak se dohodnite a razime, jo a cerstvym tehulkam gratuluji 🙂, ja zitra hodim fotecky z utz a oblecky, uuuz aby to bylo 🙂

tulipanek82
7. srp 2012

Ahoj holky, moc dekuji,jsem rada, ze vas tu mam,mam aspon pocit,ze tim neprochazim sama...

@danielahe Jeste trochu spinim,ale myslim, ze to slabne,tak doufam, zeneslavim predcasne...

tulipanek82
7. srp 2012

@adriana1010 juuu,tak na fotecky z utz se mooc tesim! 🙂