Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
2. čer 2012

@cuddle napsala si to krásně, souhlasím 😉

danielahe
2. čer 2012

@adriana1010 kdyz mas rada ty filmy, nesla bys se mnou do kina na snehurku a lovce? dneska jsem videla trailer a byla jsme uchvacena, co dokazou udelat z krasne nevinne pohadky pro deti 😉
@veverka.terka ten film je krasnej, ten sem uz videla nekolikrat 😉

Dneska jsme byli v olympii na detskem dnu, celkem super, ale tech lidi jako hoven 😀 😀 😀 , my tam byli od rana, pak jsme sli na men in black a pak sli na hriste ven, ale po 5 minutach jsme to vzdali, fakt plna olympie lidi 😠 😉 🙂

adriana1010
2. čer 2012

@danielahe Dančo, ráda ! Můžeme se domluvit hned na příští týden 🙂, holky jdu si lehnout, dám na Vaše rady ! Jdu se psychicky uklidnit 🙂, dobrou noc a zítra pa

adriana1010
3. čer 2012

Holky tak máme jenom jedno :(, ty dvě prý nebyly na zamražený, což nechápu ale co nadělám...tak aspon to jedno, na dvanáctou tam mám být , už bude vyšetřený a bude transfer..achjo, jsem z toho celýho zklamaná.. ☹

veverka.terka
3. čer 2012

@adriana1010 Adrouši, nezoufej, i jedno krásný embryjko je úspěch. teďka mysli na to, že se musí hezky usídlit v břiše a žádný nervy, nic s tím stejně nenaděláš, hm. užij si transfer, je to krásný 😉

adriana1010
3. čer 2012

@veverka.terka teroušku ještě není vyšetřený, tak se ještě neví jestli je ok, ještě to by mě chybělo..:(..jinak nevíš zda se můžu hned s texlem domluvit, že kdyby to nevyšlo, tak at stihneme stimulaci hned následnou mestruaci?

cuddle
3. čer 2012

dobré ráno - chtěla bych podat nějakou dobrou zprávu, ale včerejší noc mi to nedovolí ☹ přeju všem těhulkám hezký zbytek kulatého období a snažilkám lepší finiš než ten náš....

jananovacek
3. čer 2012

@cuddle

adriana1010
3. čer 2012

@cuddle 😢 je mi to moc líto

veverka.terka
3. čer 2012

@cuddle mrzí mě to ☹

veverka.terka
3. čer 2012

@adriana1010 Adri, myslím si, že mezi stimulacema by měla být nějaká pauza, ale nevím to jistě, ani jak dlouho.ale neboj, nebudeš to potřebovat, vyjde to, věř tomu!

adriana1010
3. čer 2012

To mi ani nerikej, achjo :( tak to potom nevim, jedine hledat praci a zkouset to normalne, uvidime, treba se to chytne.

veverka.terka
3. čer 2012

@adriana1010 tak co, už máš po transferu, jak se cítíš? 😉 🙂

adriana1010
3. čer 2012

@veverka.terka Holky, to bylo tak něco nááádhernýho, že to ani nemůžu popsat, samozřejmě, že vím co to je, ale že to bude Laurinka Vám určitě neřeknu 😀 😀 😀 , fotečka je nádherná, dokonce nám nabídly i zamražení těch dvou, ale prý těch 5 tisíc za to nestojí a měli špatnou kvalitu ale blastocysty to byly, tak sem si řekli, že ne, dokázaly mi, že jim nejde o peníze, kdyby jim to bylo jedno, tak mě to nechají zamrazit a jít na dva další zbytečný pokusy.., raději to případně odložíme na příště, i když pevně věřím nebude potřeba 🙂 veverku a babičku v nebíčku jsem měla s sebou, tak mě to ošéfovaly...ale jinak nejemotivnější zážitek na světě, nemohla jsem nebrečet 😀 😀 😀

adriana1010
3. čer 2012

@adriana1010 jooo a děla mi ho dr. šula, ale byl hrozně milounkej 🙂

veverka.terka
3. čer 2012

@adriana1010 tak to je krásný!!! tak si užívej krásnej pocit a opatruj se 😉

daguli
3. čer 2012

@cuddle Ahojda mamko,jak se dari? 😵 😵 Jak se citis?

daguli
3. čer 2012

@adriana1010 Moc gratuluju k transferu,zazitek je to fakt nadhernej,tak si to uzivej a mimousek at se pekne zavrtava ! 😵 😵

adriana1010
3. čer 2012

@daguli Děkuju, už aby to bylo !

adriana1010
3. čer 2012

holky a kolik jste měli sliznici? Já 9 mm, je to dost nebo málo? nemá být minimálnbě 10?

danielahe
3. čer 2012

@adriana1010 ado, velka gratulace k laurince 😀 😀 😀 😀. A kam by se ti hodilo jit na tu snehurku? ja bych sebou vzala i jirulu, pac se mi ho nechce nechavat doma, kdybychom sli do olymposky, tak tam bych ho mohla dat eventuelne do koutku, kdyby si to rozmyslel, v olympii, maji u filmu dabing, tak by nemusel byt problem se ctenim titulek 😀 😀 , mne nevadi, ale jirula by je asi nedal 😀 a davaji to v 16:10, jestli to nevadi 😉
@cuddle ☹ 😔 , moc me to mrzi

jinak ty tehu hormony mi lezou drsne na mozek, furt bych brecela a navic se zbytecne hadam s jirkou ☹ .....ach jo
@veverka.terka tak jak je? je lip nebo furt stejne blbe nebojeste hur? 😉

adriana1010
3. čer 2012

@danielahe Jasan, do olympky 🙂, není problém, čas vyhovuje taky 🙂, jen se musíme domluvit na den 🙂

danielahe
3. čer 2012

@adriana1010 ja bych sla v utery. V pondeli mame plavani, tak bych to nechala na utery 🙂

daguli
3. čer 2012

@danielahe
@adriana1010
Ju holky na jakou snehurku? 🙂

danielahe
3. čer 2012

@daguli snehurka a ovec, videla jsme trailer a zamilovala se do filmu 🙂 🙂 , jestli chces, tak se taky pridej 😉 ? ale nevim jestli ti bude vyhovovat cas, kdyz jsi praci povinna 🙂

jananovacek
3. čer 2012

@adriana1010 Adri to je super zpravička, uvidíš, že je to velký bojovníček a že bude bšechno ok. Jedno ze 3 a vyšetřený je super vysledek!!! To podle té jejich brožurky vychází na 65% šanci na těhu 😉 Já jsem měla sliznici myslím 7mm, ale pan primář říkal, že stačí 5mm, takže buď v klídečku. HLAVNĚ UŽ NIC NEČTI!!! 😎

werinka1
3. čer 2012

Ahojte děvčátka, tak zítra už se zařadím do řad "heliosaček" 🙂 Chtěla jsem se zeptat, dá se někde u sanatoria dobře zaparkovat? Máme to skoro 300 km, dáme si fóra, počítáme na cestu radši 5 hodin, ale někdy pak samotné zaparkování zabere dost času, tak bych ráda věděla, jestli se máme ještě připravit na hledání místa k zaparkování. Jo a ještě jeden problém. Jsem fakt blbec. Napsala jsem si čas, na který tam máme být do kalendáře do práce. Bohužel tam o víkendu nemohu. Myslím, že tam máme být na 11 hod. na spermio a pak na konzultaci na 13:15hod. Myslíte že je to možné? Že je tam dost času na výsledky z toho spermia? vim, že mi koordinátorka říkala, že už ty výsledky mít budem a půjdem na konzultaci. Díky za odpověď. Už se těšííííím až se tu budu chlubit se svým úspěchem. 😀 A doufam, že nebudem zklamaní. Je to naše poslední šance.

werinka1
3. čer 2012

Těch 13.15 hod vim 100%ně. Jen si nejsem jistá, zda to byla 11 hod. na spermio nebo na 10 hod. 😖 Blbec nooo 😠

veverka.terka
3. čer 2012

@danielahe Dany, je mi pořád stejně blbě a ta žáha je čím dál horší, su z toho zoufalá ☹ kdyby to nebylo aspoň v noci tak šílený....

veverka.terka
3. čer 2012

@werinka1 ahojky, u Heliosu není parkování žádný med, ale dá se to. ve všech bočních uličkách se dá parkovat a vždycky tam nějaké místo je, zatím se nám nestalo, že bysme nezaparkovali. je to pak tak cca 5 minut chůze do Heliosu. jinak, jak píšeš, že jdete na spermio a pak na konzultaci, tak teda nevím, že by výsledky spermia byly tak brzo, to se mi nezdá. myslím, že sme na ně čekali 10 dní. ale nejsem si jistá, ale určitě ten den hotové výsledky nebyly. teda, to jedete asi pěknou dálku, když píšeš, že počítáš na cestu 5 hodin? odkud až frčíte? je to váš poslední pokus, to zmamená 3. IVF? tak přeju zítra hodně štěstí, určitě budete spokojení, v Heliosu jsou moc příjemní 😉