Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
21. črc 2012

@danielahe kéž by 😢 už su jak Áďa, pročítám, co se dá 😉 božínku, su prostě trdlo, že nad vším tak moc přemýšlím, ale nechcu žádný postižený miminko!!! ☹

danielahe
21. črc 2012

@veverka.terka prosim te to bude v poradku, nemocna miminka se vetsinou potreci, takze v klidu, kyselinu listovou jsi bastila, tak se niceho neobavej....to ja bych se bala, ze budu mit postizene mimi, kdybych vazila 40kg i s posteli a navic jeste drzela dietku, abych nepribrala, akze fakt zadne stresy a jista si nemuzes byt nicim dokud mimi neuvidis 😉

veverka.terka
21. črc 2012

@danielahe jj, máš pravdu.listovku jím ještě doteďka, mám jí tam asi ještě 10tbl., tak ji dozobu. ať už je podnělí 😉

danielahe
21. črc 2012

@veverka.terka to zvladnes 😉 🙂

jananovacek
21. črc 2012

@krmv ahoj, zrovna jsem dneska procitala odpovedi pana doktora Texla na jednom serveru a pise tam o tech uhradach, tak kopiruju odkaz http://www.neplodnost.org/forum/topic1128-neuhr...

kinos
21. črc 2012

@jananovacek ahoj, no to jsou věci, to je hrůza s těmi našimi zákony. A se změnou té pojištovny je to taky katastrofa, jsem chtěla pojištovnu změnit, a nakonec jsem to v lázních přešvihla, kéž bychom to nemuseli řešit. Njn.Chci se zeptat, dokdy jste papkali ten wobenzym?

kinos
21. črc 2012

@danielahe
@veverka.terka ahojte holky, kolik té listovky jíte a vy jste pili kontryhel, že? A jak často jste ho pili?

veverka.terka
21. črc 2012

@kinos já sem ten kontryhel pila do transferu 1 hrnek denně a listovku sem nejedla, jedla sem vitamíny Femibion.listovku sem pak baštila až v těhu, až mi došel Femibion.

danielahe
21. črc 2012

@kinos ahoj, mne ten caj chutnal, takze rano a vecer takze asi tak pul litru, ale nevim jestli je to optimalni mnozstvi....chutnal mi 😅 a listovka by se mela jist asi tak 2-3 mesice pred otehotnenim ( ja ji brala jen mesic a to diky tomu, ze prvni et nedopadl 🙂 ) a nekde jsem cetla, ze tak pres 800, ja jedla femibion pro prvni trimestr, ze ten je pry nejlepsi, ze ta listovka je delana tak, aby se dobre vstrebala....je to sice drazsi zalezitost, ale pry je to dost dobre, nevim jestli je to jen reklama nebo jestli je to pravda 😠 😒 🙂

kinos
21. črc 2012

@veverka.terka
@danielahe jste mě navnadily, tak jdu ještě pro kontryhel, piju jej čerstvý 😀, já teď jím listovku, ale ono jich je asi více druhů, respektive podle množství, které v sobě mají. No já ji měla obecně málo, tak mi ji kdysi předepsali. Kuknu, kolik toho má vlastně být.

danielahe
21. črc 2012

@kinos tou listovkou se predavkovat neda, co telo nepotrebuje se vylouci, takze se bat nemusis 🙂

kinos
21. črc 2012

@danielahe to já spíš myslela, jestli toho nejím málo 😅, a na té krabici to není napsané, kuknu na net

kinos
21. črc 2012

@danielahe teď se obsypala malá neteř nějakýma vyrážkama 😕 , snad taky něco nechytím. Chytlo ji to na nohách, ale pomalu taky břichu a zádech, ale žádné horečky ani svědění, za to mě všude svědí, ale to spíše z nervů 😉

danielahe
21. črc 2012

@kinos nekde jsem to cetla na prispevku...ale na netu urco neco najdes, tam je vsechno 😀

danielahe
21. črc 2012

@kinos treba ma jen koprivku nebo je to alergicka reakce na neco 🙂

kinos
21. črc 2012

@danielahe no snad jo. A už jsem to našla, tak je nějakých 10 mg denně, takže já mám nějakých 20 takže je to ok 😉 A co ty s výbavičkou, daří se?

danielahe
21. črc 2012

@kinos no zatim cekam, co se mi nahromadi od mamky, mam tam par krabic po jirulovi, neco mam doma..vse je nosene, nove mam jen 3 bodycka, tak uvidim co bude jeste potreba, jinak jsme si koupila nove povleceni a rychlozavinovacku, pak madraci s mantinelem 😀. budu muset dokoupit takove ty prakticke veci, jako teplomer do vody, ruzna mazatka atd 🙂 , ale na to je zatim casu dost 🙂

No nic musim se odlepit od te zidle a hlavne od pc 😀 , takze dobrou a valim zehlit 🙂

ivetka77
23. črc 2012

Zdravim vsechny tehulky a budouci tehulky! 😵

ivetka77
23. črc 2012

@veverka.terka Veveruško s těmi vadami to neber tak vážně, takových kravin se semele, moje sestřenice má 1,5 metru a 70 kg a porodila už 2 krasne deti bez jakychkoliv komplikaci 😉

ivetka77
23. črc 2012

@adriana1010 Ahoj a prejes si chlapecka?Myslim, ze kdyz to citis,tak to vyjde!

ivetka77
23. črc 2012

@tulipanek82 Ahoj,to je bezva, jen tak dal!A dalsi zpravy budou dnes? 😵 😵

veverka.terka
23. črc 2012

@ivetka77 já vím Ivi, dneska už se dozvím, jak na tom mimoušek je a pokud bude všechno v pořádku, zase se na chvilu uklidním a bude mi fajn 🙂

veverka.terka
23. črc 2012

@tulipanek82 tak jakýpak je dneska skóre s embryjkama? 🙂 😉

ivetka77
23. črc 2012

@veverka.terka Drzim pesti, neboj, vse bude oukej ! 😉

pepitas
23. črc 2012

@veverka.terka Ahojky, tak jak jsi dnes dopadla? Na internet se radši ani nedívej, akorát se tím zbytečně stresuješ. Určitě bude všechno v pořádku, uvidíš... Když jsem byla těhotná s malou, tak mně vyšly pozitivní testy na downův syndrom a musela jsem jít na odběr plodové vody, tak se to naštěstí nepotvrdilo. Ale to čekání 14 dní na výsledky bylo hrozné. To se tě ale týkat nebude, takže v klídečku... 😉

veverka.terka
23. črc 2012

@pepitas ahojky, jedem až na 15.15, takže ještě nevím. ale su kupodivu docela klidná 🙂

tulipanek82
23. črc 2012

Ahoj holky, moc vsem dekuji za podporu, hlasim, ze pokracuje 6 embryjek. Dve to bohuzel nezvladly a nevyvijely se dal:( Ale tak snad z tech sesti neco bude, co?

tulipanek82
23. črc 2012

@pepitas Spuhlasim, z internetu e clovek akorat vzdycky jen vynervuje..a mnohdy zbytecne....
@veverka.terka Drzim pesti ;)

danielahe
23. črc 2012

@tulipanek82 sest je taky dobre 😉 , ja to mela u jirulky taky tak nejak 😉 🙂 ...tak at se drzi 🙂

pepitas
23. črc 2012

@tulipanek82 To je moc pěkné 6 embryjek... Určitě to dobojují až do zdárného konce. Držím pěsti... 🙂