Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
30. črc 2012

@tulipanek82 ahojík,kdypak ti vychází tetsíkování? jak ti je, jak se cítíš nastávající maminko? 😉 🙂

danielahe
30. črc 2012

@veverka.terka uy jsme si myslela, ze jsi na nas zapomnela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , no tak si vysetri cas na pristi tyden na nekdy 😉 a domluvime se, ze se nekde slezem 🙂

danielahe
30. črc 2012

@adriana1010 no doufam, ze jsi to nejak vyresila s penizkama, nechci to zakriknout, ale me to uz prislo, sice 24.7, ale prislo 😀 ...takze budu na tebe myslet, aby si i u tebe pospisili nebo ti aspon rekli, kde to vezi. 😉

veverka.terka
30. črc 2012

@danielahe ale nezapomněla, jenom sem ještě nevěděla, jak to právě bude, tak sem nechtěla nic na pevno domlouvat, víš 🙂 já doufám, že dalkší týden už to fakt vyjde!!!chcu vás vidět 😉 ale myslím, že by to mělo jít...holky už zde na prázninách nebudou a dělníků možná jenom pár a jenom některý dny. a jak je, seš doma sama samolinká že? 😉 🙂 teda s Tobíkem 🙂 😀

danielahe
30. črc 2012

@veverka.terka no aspon, ze mam toho tobika, ale do vcereska jsem rvala...to je strasnej pocit, kdyz nevysis co se deje s tvym ditkem, jak se ma, co dela, jak se k nemu chovaji...no trochu psychopatka 😀 😀 😀 😀 ...jirka prej, co budu dela,t az se ozeni a pujde z domu, tak mu rikam, ze jestli bude po nem, tak se neozeni nikdy a z mamahotelu se mu chcit do reality asi taky chtit nebude...kdybych do jirky netlacila, tak mam pocit, ze u mati bydli dodnes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

adriana1010
30. črc 2012

@danielahe ahoj dančo, tak se stal zázrak 🙂, baba mi tvrdila, že mi to poslali 27.7., tak sem hned koukala na účet a nic 🙂, posílali to v pátek, tak si myslím, že by se to během dneška mělo připsat, nebo zítra nejpozději, snad teda..🙂, chtěla jsem se zeptat ještě na částku, ale to už mi bylo blbý 🙂, tak doufám, že mi nepřijdou 4 tisíce :D, jinak nevíš zda se to počítá ze základu, nebo i s provizema, čili z komplet čistého příjmu?

adriana1010
30. črc 2012

@veverka.terka Terezko jojo, už bysme měly !!...Zase krásně kafíčko v Tchibu 🙂 a pak kouknout po oblečkách 🙂, já vám sem pak hodím fotečku co už máme 🙂, naši ani já už jsme neodolali a něco pokoupili 🙂, jsou to hezký kousky, teda naši jak mají restauraci, tak tam chodí jeden pán, který nám to nosí, různý rifličky a kožíšky a tričenka a bodíčka z různých obchodů za pár kaček, já teda nevím kde to bere :D a ani to vědět nechci, když to má na sobě ještě visačky, ale třeba rifličky za 500 kč z Benettonu nám prodává za 100 kč apod...vše po dvou 🙂 už ví, že budou jednovajčky :D, tak se to hodí, doufám, že ho brzy nechytnou :D a bude nosit i nadále :D

danielahe
30. črc 2012

@adriana1010 , ja si myslim, ze se to pocita z tveho celkoveho prijmu...ale nejsem si tim jista 😒 , no chodi mi o 6 tisic min, nez vyplata +-, ale ja mela po cely rok priblizne stejny prijem, ale prvni nemocenska byla celkem krize 😝 , uvidis 😉

adriana1010
30. črc 2012

@danielahe počkej, počkej, proč první nemocenská byla krize??...to se mám připravit na to, že mi nedojde skoro nic, co? :D

danielahe
30. črc 2012

@adriana1010...no nemocenska, ja mela jeste neco z prace, ale celkovy prijem byl hodne maly...prvni 3 dny se nepocitaji vubec, takze se to nekde muselo odrazit 🙂 ..neco ti prijde uvidis

adriana1010
30. črc 2012

no mě švihne...achjo, to bude pálka..:D...nebudu vědět co si mám dřív koupit :D

danielahe
30. črc 2012

@adriana1010 uvidis, kolik ti dojde, ale pak si zvyknes 😀 , ja teda dostavam jeste kapesne od tatky, jinak bych asi nevyzila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pepitas
30. črc 2012

@danielahe Ahojky, pohovor jsem měla, ale stejně nic nevím. Bylo to nějaké nevysvětlitelné krvácení. Nikdo to nechápe... Teď se bude řešit můj cyklus, aby se mně trošku upravil, protože ho mám totálně rozhozený. Jestli mně toto všechno vůbec stojí za to. Víkend byl pracovní na domečku, tak jsem si vybila energii a byl i manžel doma, tak to bylo fajn. Ode dneška už budu chodit zase do práce, tak nebude moc času přemýšlet.

danielahe
30. črc 2012

@pepitas tak at ti hlavne daji cyklus dokupy a mas aspon klid. Nevysvetlitelne krvaceni, to je strasne odpoved 😠 . Tak aspon, ze sis vikend uzila, i kdyz pracovne 😉 a uvidis, ze to s manzelem date 😉 a at ti to v praci krasne utika a bavi a spoustu prijemnych myslenek, je to hrozna fraze, ale funguje, casem se to zahoji a bude lip 😉 🙂

kinos
30. črc 2012

Ahojte holky tak máme 20 vajíček 😵. Nechali jsme 13 oplodnit, uvidíme jak to půjde. Ale manža měl špatný výsledky, takže ISCI. Bojím, bojím...

kinos
30. črc 2012

@tulipanek82 V kolik jsi měla ET? To je taková otázka dopředu, jestli vůbec do takového stádia dojdeme? 😕 Ale když ještě 5. den se volá na výsledky, v kolik je pak transfer?

tulipanek82
30. črc 2012

@kinos Ahoj,moooc gratuluju k vajouskum a budu na ne az do rana myslet 🙂 Neboj, my jsme meli taky ICSI a jak nam to krasne dopadlo 🙂 Ja jsem mela transfer v 11 hodin 🙂 A neboj, to vis ze do toho stadia dojdete, v Heliosu to zvladnou! 😉

tulipanek82
30. črc 2012

@veverka.terka Jeee, to bych si moc prala 🙂 Testikovani mi vychazi na patek,ale nevim,jestli to vydrzim 😅 Necitim zatim nic: ☹ A jak je Tobe? Uz mrnousek prestava zlobit a nevolnosti ustupuji? 🙂

veverka.terka
31. črc 2012

@kinos božínku, to je krása!!!!neboj, určitě k ETu dojde, embryjka budou krásný a zbydou i do mrazáčku na další mimi 😉 🙂 a neboj se, můj manžel měl téměř nulový spermio a vyšlo to 😉 😉 😉
@tulipanek82 tak to je super, to už jenom 2 dny 😉 já sme taky nic necítila, to je u každýho úplně jinak. hlavně, že nekrvácíš, to je dobře 🙂 mně je mnohem líp, už nezvracím, tak doufám, že to bude jenom a jenom lepší, žaludek je sice na vodě, le je to lepší. konečně si můžu kapku užívat a normálně fungovat 🙂 😉
@adriana1010 jj, těšímse, až vás uvidím 😉nahoď sem nějaký fotečky, co más už pro sebe princezny 😉 🙂

tak a dneska mám po další kontrole, byla bez UTZ, brali mi i krve, byla sem dneska úplně šílená zmateností sester-ptaly se ony mě, co mi mají brát za odběry a co mi brali v Brně při tom screeningu, i když měly výsledky přímo před sebou, pak po krvích mě nechali zase 1/2 čekat a to sem musela být na lačno, takže sem padala žízní a hladem a pak mi stejně doktorka jenom napsala doporučení k obvoďákovi, popř. na internu do ambulance, protože můj tlak je opět "úžasnej". včera večer sem měla doma 117/79 a dneska u Dr. 148/96!!!takže musím na další vyšetření, ale já si prostě myslím, že je to psychicky, že mám strach a sem nervózní, když du na kontrolu, tak sem zvědavá, co se mnou provedou....
včera sem poprvé slyšela nádherně našeho mimouška přes Angelsounds, kterej sem si vybrala k narozkám, bylo to naproto krásný!!!byla sem úplně unešená, klidně bych při tom mohla usínat 🙂 🙂 🙂 sice chvilu trvalo, než sme mimíska našli, ale pak to stálo za to, srdíčko bušilo jak parní lokomotiva, fakt nádhernej pocit!!! 🙂

ivetka77
31. črc 2012

@pepitas Ahoj, tak mozna, ze kdyz ted prijdes na jine myslenky, srovna se cyklik sam🙂 A co dal?Zkusite jeste jedno embryjko?

ivetka77
31. črc 2012

@veverka.terka Ahoj,to je bezva napad s Angelsounds,akorat ja bych to pri kazdym pichnuti furt prikladala a hledala, jestli srdicko tuka, jak se znam 😅 Jinak ten tlak si taky myslim, ze muze delat nervozita,ale pro klid ta vysetreni absolvuj...

ivetka77
31. črc 2012

@veverka.terka Ja mam obraceny problem,mam tlak porad nizky...

kinos
31. črc 2012

@veverka.terka ahojky, tak po dnešku máme 7 embryjek z 13 oplodněných vajuch. Ach jo, to jsou nervy. A je to asi o nervech pořád co 🙂. Mě kdysi radili na tlak, jedna sestra při měření, že když mi ho berou ať myslím, že jdu lesem a hned byl nižší, tak zkus třeba to 😉

kinos
31. črc 2012

@tulipanek82 Děkuju za podporu, kéž bych jim mohla nějak pomoct těm našim maličkým...tam jsou tak daleko sami. A bolelo tě bříško po opu dlouho? Radši jsem zahájila pitnou kůru, ale snad mě přestane bolet. Je to každopádně lepší než včera, to jsem nemohla ani moc chodit.

veverka.terka
31. črc 2012

@ivetka77 jj, stejně mi nic jinýho nezbyde, než to vyšetření podstoupit, ale sama osobně si myslím, že je to psychika...ten Angelsounds je úžasnej, hrozně se tím člověk uklidní, právě sem dorazila z výletu s neteřema, byly sme v jeskyni Balcarka a na salátku, tak si du mimouška poslechnout 🙂 určitě je to taková věc navíc a není zrovna za pár korun,ale sem moc ráda, že mi to manžel dovolil koupit 🙂 😉 hrozně se tím uklidním 🙂
@kinos to je krásný, neboj, určitě budou embryjka na zavedení 😉 🙂 o nervech je to pořád, to určitě. pro mě byly nejhorší ty dny čekání na těhu test po transferu, to se šíííleně vleklo... 😠 😒 já se dycky pokouším myslet na něco hezkýho, ale prostě vím, že sem nervózní, že bude tlak zase špatnej ☹

pepitas
31. črc 2012

@ivetka77 Ahojky, třeba jo, třeba se to upraví samo, uvidíme. Teď už nic, jdeme do adopce, jediná naše šance... 😉

jananovacek
31. črc 2012

@kinos Super úrodička, gratuluju! My jsme měli taky ICSI, neboj, dopadne to dobře 😉

adriana1010
31. črc 2012

@veverka.terka terezko nahodím, ve středu mám ten nt screening, tak to sem hned nahraju, holky už mají skoro 6 cm, jsou o 4 dny napřed 🙂 prý je dobře vyživuju, i když nevím z čeho, protože pořád zvracím a to fakt všechno, vlastně skoro nic nejím, tak pořád hubnu, snad už to brzy skončím a hned sem hodím ty oblečky, jsou to fakt krásný kousky 🙂, jinak ten poslech srdíčka je parádní, kolik to stálo teri?

veverka.terka
31. črc 2012

@adriana1010 teda, to je super, to už sou taky veliký slečny 🙂 já sem to dneska s těma nevolnostma úplně zakřikla, už 5 dní sem nezvracela a dneska mi od rána bylo nějak divně no a před chvilkou šlo zase všechno ven a je mi děsně ☹ božínku, a to už sem si myslela, že to mám za sebou.... ☹ 😠 Adri, je to hnus to zvracení že? a pořád hubneš? oje...a co bříško, už ti roste? 🙂 těším se, až sem hodíš nějaký fota oblečků 😉 ten Angelsounds náš vyšel na 800Kč i s poštovným přes net přes Aukro, ale většinou všude stojí cca 1200Kč, ale su s ním mooooc spokojená!!! 🙂

kinos
31. črc 2012

@veverka.terka ty jo, tak aspon pět dní ti bylo líp, co? Ať už ti je líp! Aspon že jsi byla na fajn výletě 🙂. Jé tak to se vám podařila fajn cena přes aukro, musí to být hezké slyšet takto berušku 🙂. Mě ještě bolí břicho, ale je to lepší než včera. A tebe bolelo dlouho?