Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
8. srp 2012

@kinos jj, určitě je to lepší 🙂 no, mám strach, abych nepřibrala nějak extrémně moc 😎 a jak ste se měli na výletě? 😉 🙂 kdy ti vychází testíkování? 🙂

danielahe
8. srp 2012

@kinos pomalu, ale jiste a clovek nestaci koukak, kolik co stoji 😀 , hadriky vetsinou mam, ale zavinovacka, povleceni, plinky a pak ty prkotiny jako drogerie, teplomer, atd....no jeste neco malo chybi 😅 ...kdybych mela neomezene finance, tak asi nedelam nic jineho, nez nakupuju 😀 😀 😀 😀

kinos
8. srp 2012

@veverka.terka výlet byl super 🙂, byli jsme na horách, byly tam krávy, koně všude, v otýpkách sláma se sušila - no paráda a pak tam pásli stádo ovcí a my jsme byli na 50 cm od nich, to bylo nádherné, čistý vzduch. Testikování ještě musím vydržet 🙂, tak pondělí, úterý je 10.den.

veverka.terka
8. srp 2012

@kinos tak to je fajn, že ste si to užili 😉 jj, to určitě ještě minimálně do pondělí vydrž 🙂

tulipanek82
8. srp 2012

@kinos No,ja jsem citila jeden den takovy pichani a pak trosku pnuti v prsouch a ted me v nich teda pne docela dost krute,vubec nemuzu spat na brise a to jeste zadny nemam 😅

tulipanek82
8. srp 2012

@adriana1010 Adri to je parada, jsou to kocky! 😵 😵

tulipanek82
8. srp 2012

@danielahe Dani Ty jsi stvorena pro tehotenstvi, moc Ti to slusi,mas takove hezky foremne brisko 🙂

tulipanek82
8. srp 2012

@kinos SOuhlas s veveruskou,vydrrrrz!!! 🙂

tulipanek82
8. srp 2012

@veverka.terka cert vem kila navic,hlavne kdyz se v nas mimiskum bude libit, at naberu treba 20 kilo, myslim, ze to pak pujde velmi rychle dolu 🙂 kamoska ma rocniho chlapecka a musi za nim normalne sprintovat, je to drak 😀

danielahe
8. srp 2012

@tulipanek82 dekuji za pochvalu briska, to vis, ze se v nem tobik pekne rochni 😉 , vsak neboj, utece to jako voda a tobe taky poroste 😀 😀

ivetka77
9. srp 2012

@danielahe Souhlasim s tulipankem,brisko mas fakr krasny,kdyby jste videly ten muj nevzhlednej bachor 😀

ivetka77
9. srp 2012

@kinos Souhlas s holkama,na testeni do pondeli casu dost! 😉

danielahe
9. srp 2012

@ivetka77 dekuji, a to ta tvoje garsonka je taky pekna, vzdyt ti v ni plave plavacek 😉

veverka.terka
9. srp 2012

@tulipanek82 jj, to je jasný, hlavně, aby bylo všechno v pořádku 😉

tulipanek82
10. srp 2012

Ahoj holky, co planujete na vikend? Ja budu mi trochu psycho, prijede za mnou kamaradka, snazi se uz 2 roky o mimco, zkouseli to kdesi v Praze uz dvakrat, minule jim transferovali treti den dve embrya a pak meli jeste KET a nic z toho,ted jim zase vysly jen dve embrya,nechali si je zavest treti den a otehotnela, ale potratila:(Je z toho cela hotova. Budu ji asi cely vikend presvedcovat, at to zkusi v Heliosu, protoze podle toho,co mi vyklada, nemaji ani poradne vysetrenou krev,ani spermie...to je sila, jak se ty sluzby v jednotrivych centrech lisi,co?
No kazdopadne doufam, ze s ni ten vikedn nejak zvladnu,taky ted potrebuju spis myslet pozitivne,aby se u me mimiskovi libilo,alespon nez bude srdicko...ale co se da delat, je to kamaradka, taky by mi pomohla....

ivetka77
10. srp 2012

@danielahe garsonka pry :D
No,tak nejak by se to taky dalo nazvat,ale nekdy mam pocit,ze jich tam musi plavat vic 😀

ivetka77
10. srp 2012

Ty jo Tulipanku,tak zlom vaz, ale urcite ji dodas silu a nadeji tim,ze tobe se to podarilo...drz se a presvedcuj;) Taky bych svym kamaradkam s klidnym srdcem doporucila Helios!!! A jak se jinak citis? Vse v poradku?A kdy mas dalsi kontrolu?

veverka.terka
10. srp 2012

@tulipanek82 ahojky, neboj, to zvládneš. třeba dodáš kamarádce energii a sílu na další IVF v Heliosu. já bych určitě taky svým kamarádkách s čistým srdcem Helios doporučila. dokonce jedna kolegyně od nás z práce tam teďka taky bude absolvovat IVF. no, a jak píšeš, ty 3-denní embryjka, to není žádnej zázrak, to v Heliosu by jí vůbec nezavedli, je pak moc malá šance na otěhotnění. a s těma vyšetřeníma, si taky myslím, že se v Heliosu hodně snaží udělat hnedka,aby se mimoušek uchytil co nejdřív. uvidíš...hlavně se tím nestresuj ty a mysli na sebe a na mimouška, že musíš být v pohodě a ne propadat nějakým depresím!!! 😉

tulipanek82
11. srp 2012

Holky diky,taky myslim, ze to zvladnu.Hlavne si rikam,ze ji urcite moc pomuze to, ze me se to podarilo...bude se na to divat optimisticteji...a do Heliosu ju dostanu za kazdou cenu! 😎

ivetka77
13. srp 2012

Ahooj holky! Tak jak jste se mely o vikendu! Tulipanku zijes? 🙂

lenuleeee
13. srp 2012

Ahoj holky,...trošku mimo diskuzi....neznáte některá vážně dobrého a hlavně lidského zubaře v Brně? Popř. zkušenosti s dr. Gulasovou Annou, má ordinaci na České? Díky moc... 🙂 🙂

kinos
13. srp 2012

ahojte holky - nechci to zakřiknout..., ale máme dvě čárečky na testíku, sice je slabá, ale je tam!!! Budu ještě testit... 😵

veverka.terka
13. srp 2012

@kinos úžasnýýýýý!!!!tak jen tak dál 😉 neboj, i tenká stačí a určitě bude sílit!!! 😉 😉 😉

danielahe
13. srp 2012

@kinos gratuluji k pozitivnimu testiku 😉

danielahe
13. srp 2012

@adriana1010
@veverka.terka holky, s vama je domluva 😀 😀 😀 , to driv porodim, nez se s vami uvidim 🙂

kinos
13. srp 2012

@danielahe
@veverka.terka jjj díky moooc🙂 tomu nemůžu uvěřit 🙂

jananovacek
13. srp 2012

@kinos Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

kinos
13. srp 2012

@jananovacek 😵 😵 😵

jananovacek
13. srp 2012

@kinos To je skvelá zprávička 😵 a měla jsi PGD? Víš, co to je?

tulipanek82
14. srp 2012

@kinos To je bezva! ja jsem taky mela slaboulinkou! A za par dnu byla jak kdyz ji tam cmrknes ventrofixem! 😀 Preji spoustu dalsih pozitivnich zpravicek!A co nejaky priznaky, citis neco?