Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
4. zář 2012

@tulipanek82 děkuju 😵 jj, sem ráda, že je všechno v pohodě, hnedka sem se uklidnila a je mi líp 😉 🙂 vidíš, to je paráda, že je ti dobře. to už určitě nevolnosti nepřijdou a opravdu si to budeš vychutnávat od začátku 😉 😉 😉

werinka1
4. zář 2012

@cuddle Tak trochu tě vlastně chápu, přenést se přes to zklamání je těžký a sama si vzpomínám na těch pár týdnů co jsem byla těhotná. Já si to taky moc neužívala 😒 Pořád jsem měla pocit, že to nebude ok, neustále jsem byla nervózní, sledovala jsem se až se to nakonec po........A vím, že pokud se nám to teď povede, bude to těžké, udržet se trošku v klidu. Ale už jsem to špatný tak trochu pozapomněla a zas se těším na to že uvidim na UTZ tečku, pak snad srdíčko atd.
Budeš teda řádně připravená mamina 🙂 Ze začátku je toho asi moc co pořídit a všechno je na ty prcky tak drahé. Ale je krásné to vybírat. Dovču závidím! My jsme jí letos ještě neměli, mám v plánu si udělat dovču někde v okolí Brna. Dojedem si tam pro naší "tečku" a pak si tam dáme pár dní voraz a nechám se hýčkat. Chtěla bych někam k vodní nádrži Nové Mlýny. Kdybys měla tip na nějaké pěkné ubytko, budu ráda.

werinka1
4. zář 2012

TAK. A je odstartován poslední pokus první včeličkou 🙂

cuddle
4. zář 2012

@werinka1 kukni na nejaky ty slevovy servery je tam toho spousta, jinak me se libi tady - je to takova stylovka 😀 takova ceska klasika 🙂

http://www.bukovansky-mlyn.cz/

cuddle
4. zář 2012

@werinka1 i kdyz to teda neni uplne tam kam jsi chtela 😀

werinka1
4. zář 2012

@cuddle Dík za tip. Zkusím ještě mrknout na ty slevové servery, netrvám tak úplně na té lokalitě, je nám to vcelku jedno, na tu vodní nádrž nebo dílo či jak se to správně jmenuje se prostě dojedem podívat 🙂 Jednou jsem tam projížděla ze školení a ta obrovská vodní plocha, uprostřed strom nebo ten kostelík, to mi fascinovalo 😕

cuddle
4. zář 2012

@werinka1 jojo je tam hezky,ale tim ze bydlime kousek, tak zkusenosti s penziony nemam.... 😒 ale zkus si vyhledat nějaký penziony v Dolních Věstonicích případně bych se nebála Lednice to má blízko, na té Pálavě je moc hezky, tak začíná všude vinobraní no super čas 🙂

adriana1010
5. zář 2012

@veverka.terka ahoj Terezko, no krááásné věcičky 🙂, koukám, že nic z toho ještě nemám, tak to musím napravit 🙂), jinak jsem moc ráda, že už je to ok, vždycky mi takové věci naženou strach, at se to děje mě, nebo někomu jinému, takže paráááda 🙂 a já taky posílám fotky holčiček, co ted máme nové 🙂, tak mrkněte 🙂, zkoušela paní doktorka jen tak i 3D, ale tam to moc není vidět 🙂

adriana1010
5. zář 2012
adriana1010
5. zář 2012
adriana1010
5. zář 2012

tak takto vypadaji nase kocicky 🙂, u toho 3D ta vrchni sedi na hlave te spodni, tak neni chuderka moc videt 🙂

veverka.terka
5. zář 2012

@adriana1010 no, to je krása, úžasný princezny! 😉 🙂

veverka.terka
5. zář 2012

@adriana1010 tys byla v heliosu teďka na UTZ?

kinos
5. zář 2012

Ahojte holky, tak a jsem oficiální těhule i s průkazkou! Máme krásné srdíčko a 3,4 cm 🙂. Jsem moooc šťastná!!! Ale pořád tomu nemůžu uvěřit 🙂ů

kinos
5. zář 2012

@werinka1 Držím palušky 🙂. Ať jdou včeličky bezbolestně a vajíčka krásně rostou.

kinos
5. zář 2012

@werinka1 Jjj, to je dobrý nápad s dovolenou. My jsme to udělali stejně a bylo to super. Sice jsme jeli do Beskyd, ale bylo to fajn, užili jsme si to a miminko se nám krásně zavrtalo 😉

veverka.terka
5. zář 2012

@kinos no, to je super!!!já sem tomu nemohla uvěřit ještě do nedávna, ale tak do toho 12 tt. sem z toho pořád byla taková dost vystrašená a fakt sem nevěřila, že se podařilo. tak si to užívej 😉 😉 😉

kinos
5. zář 2012

@veverka.terka 🙂 no jo, já měla strach před tím ultrazvukem, protože mě pořád ještě bolelo bříško, ale tak jak mě bolívalo předchozí dva roky, ale snad to nic není, prý je tam ještě nějaká cystička a že to může bolet, tak jsem si aspon na chvilku oddychla 🙂. Už se těším až taky budu nakupovat "žirafky", ale já se asi pustím do medvídků 😉, však jednoho už jsme koupili dva týdny zpátky. A kdy jste to oznámili rodině? Popravdě moc se mi do toho ještě nechce, sem takový nějaký sobeček s tím našim miminkem, no uvidíme.

kinos
5. zář 2012

@adriana1010 To jsou krásné slečny 😵 😵 😵

veverka.terka
5. zář 2012

@kinos to tě může bolet i kvůli té cystičce, mně zase řekla, to včera doktorka, že mě to možná bolí víc proto, že mám po slepáku a může tam být někde srůst a natahuje se to...hlavně, že miminko je v pořádku a jinak se dá vydržet všechno žejo 😉 🙂 moje rodina to věděla od začátku, co podstupujem, takže ti byli obeznámeni hnedka 🙂 manželově rodině sme to řekli už, když mělo miminko srdíčko, já sem moc nechtěla,ale manžel docela jo a taky nás k tomu donutilki trochu okolnosti-měli sme jet jejich příbuzným na svatbu a měla sem jenom 4h vycházky, takže se nám tam na chvilu nechtělo, bylo to od nás dál, tak abysme se blbě nevymlouvali, tak sme to řekli....ale asi i tak bysme to už řekli, protože, když sme třeba dojeli na návštavu, tak sme furt odjížděli ve stejnou dobu, když mi končily vycházky a vypadalo to blbě....ale kdybych nebyla na PN, tak bysme to možná řekli až pozděj, až po tom NT screeningu.ale manželovi příbuzní vůbec neví, že mimoušek je po IVF...a ty zatím pracuješ?

veverka.terka
5. zář 2012

@kinos jinak medvídci sou klasika, to je jasný 😀

kinos
6. zář 2012

@veverka.terka jjj, zatím pracuju. Uvidíme jak dlouho. Bývám přes den unavená. Doma nikdo o ivf neví (je to trochu komplikované s jejich postoji a tak), ale už to asi řekneme. A ke všemu se te´d vyrojilo milion oslav, zapíjení svobody a nevím co ještě... 😅. Jo snad máš pravdu s tím bříškem, trochu se bojím, ale hlavně že mimi je v pořádku a všechno vydržím, když jej to nijak neohrozí.

ivetka77
6. zář 2012

@werinka1 werinko, drzim pesti,at je ten posledni pokus tim uspesnym! 😉

ivetka77
6. zář 2012

@adriana1010 Ahoj, nadherne fotecky, holkam tam spolu musi byt strasne fajn 🙂 Drz se a uzivej si tehulkovani, obavam se, ze asi se narodi,tak uz na nas tady nebudes mit moc casu 😀

ivetka77
6. zář 2012

@kinos Posilam ohromnou gratulaci! Uplne si dovedu predstavit,jak jsi ted stastna! 😵 😵

werinka1
6. zář 2012

Ahojkyyyy, já se vám tak těším na tu naší dovču 🙂 Snad se nám povede taky drobet počasí. Bude pohodička, už jsme nebyly nikde snad sto let 😅 Jinak dneska už ďobem třeti včelku, dobrala jsem proveru a teď budu vyhlížet MS. Měla by dorazit během víkendu. Jsem posledních pár dní teda dost unavená, spavá a je mi pořád zima. Nevim jestli nějaký vedlejší účinek provery 😒 Nebo na mě něco leze.

adriana1010
6. zář 2012

@veverka.terka jj teri, ted jsem byla v heliosu, holky uz jsou pekni macci, ted jdu az ve dvacatym tydnu, na velkej utz a srdicka, zrovna v den mych narozenin 🙂

tulipanek82
7. zář 2012

@adriana1010 Adri to je paráda! Už se moc těším,až budu mít také takové krásné fotečky! Holku už jsou teda ale velký! Musíš už mít pěkné bříško, co? To to letí...Na mě zatím není nic vidět🙂

tulipanek82
7. zář 2012

Jinak pěkné ráno všem!

tulipanek82
7. zář 2012

@werinka1 Možná že to budou vedlejší účinky, třeba by Ti to řekli, kdyby jsi zavolala paní koordinátorce? Tu dovču Ti přeju a tiše závidím! 😵