Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

daguli
11. únor 2012

@veverka.terka Tak at ta prace hlavne rychle utika! 😉 Mas tam aspon pristup na net?

danielahe
12. únor 2012

@veverka.terka ahoj, tak tu mame nedeli, po tydenni dovolene jdu v pondeli do prace...moc se mi nechce 😀 😀, jsem se nejak rozsedela 🙂. Ti to dneska urcite utece, uvidis 🙂. Ja na kabelky, si myslim, moc nejsem, ale pokud jde o nakupy, tak bych byla schopna utratit hodne penez za cokoliv😀 😀 😀 , takze radeji nikam nechodim. Vetsinou chodim okukovat hadriky pro Jirulu....ale u toho okukovani to vetsinou nevydrzi 😎 .

danielahe
12. únor 2012

@daguli ahoj, tak to mas super, ze nemas stresujici praci 🙂 , ty jdes pristi tyden na KET, tak to budu drzet palecky, at to dobre dopadne. 🙂 . Date si jedno nebo obe? papa a hezkou nedeli

danielahe
12. únor 2012

@veverka.terka , s tim s tebou naprosto souhlasim, je to strasne, kdyz si nekdo nezodpovedny poridi ditko a pak se o nej nestara nebo mu navic ublizuje ☹ , z toho se mi chce vzdycky brecet, a navic tady ta spravedlnost podle me, vubec nefunguje.

daguli
12. únor 2012

@danielahe To se nedivim,ze se Ti po tydnu nechce do prace, no hold se neda nic delat,ale zase pak budes par let na paterske,tak si to vynahradis 😉
My si nechame dat urcite jen jedno.Jsou obe pekny a kvalitni, pani embryolozka rikala,ze by byla skoda davat obe...

danielahe
12. únor 2012

@daguli tak at klapne vse jak ma, a vite co to bude nebo se chcete nechat prekvapit? No v to doufam, ze materska prijde velmi brzy 😎 , ne ze by se mi pracovat nechtelo, ale je to celkem srumec skloubit prisernou pracovni dobu a prvi tridu, uz by to chtelo nejaky pomalejsi a klidnejsi rezim 🙂 ..tak papa

veverka.terka
13. únor 2012

@daguli no, tak právě se včera vlekla jak slkimák, na net sice přístup máme, ale moc tam chodit nemůžu, protože je to monitorovaný....

veverka.terka
13. únor 2012

a sem nachlazená, zrovna zítra mám začít píchat injekce ☹ tak si skočím pro něco do lékárny, ať sem aspoň fit než půjdu na odběr vajíček a pak hlavně na na transport mimouška 🙂

daguli
13. únor 2012

@veverka.terka To jo, na to pozor,at se nestane,to co Hance, ty se mimisek neuchytil kvuli viroze ☹ Tak pekne sup do teploucka a kuryrovat se! 😉

cuddle
13. únor 2012

@jananovacek hmm 38,5 za 1 embryo je hodne, to by byl Helios nejdrazsi z tech Brnenskych ☹ , takze se urco poptam co maji za cenu pro stale pacientky 🙂 Repromeda chce ze 2 TOP kvality embrya - 52,5 tis
Reprofit chtel myslim za 2 TOP kvality kolem 37 tis ( 1 kus 25 tis ) a Obilnak kolem 20-25 tis - jak rikam uvidim jak to dopadne
TOP kvalita - mrazeno jako expandovana nebo hatchujici blastocysta, teda presne jak mrazi Helios

flyaway
13. únor 2012

@cuddle Ahojky, jak je v lázních? 🙂

veverka.terka
13. únor 2012

@daguli fakt to má až takový vliv na přijetí embrya? tak to, abych se co nejdřív vykurýrovala....akorát s tím chozením do práce v takové zimě to není zrovna ideální, ale co se dá dělat

ivetka77
13. únor 2012

@danielahe Ja jsem kancelarska myska-ucetnicim 🙂

ivetka77
13. únor 2012

@veverka.terka Ja myslim, ze ano-jak rika Daguli, protoze moje mama mi rikala, ze takhle taky potratila, tak na to davej pozor a zkus se vykuryrovat,ale nijak se ted nestresuj, do transferu mas jeste daleko 😀

ivetka77
13. únor 2012

@cuddle Ty to je vazne dost vysoka castka..ale zase ve vsem ostatnim jsou levni, no, takze to si asi nevyberes...nas to tam treba podle manzelovych vypoctu vyslo nejlevneji v Brne..ale fakt je, ze my zatim nepotrebujeme darovany embrija...

danielahe
13. únor 2012

@ivetka77 ahoj, aspon mas klid od lidi a muzes se venovat cisilkum 🙂 , velky obdiv, jsem rada, ze spocitam malou nasobilku z hlavy a to neprehanim 😀 😀 😀 😀 , na matiku jsem byla vzdycky natvrdla 🙂

daguli
14. únor 2012

@ivetka77 Tak co vysledky, kdysi budes volat? 😵

cuddle
14. únor 2012

@flyaway ahoj super, akorat to rychle utika....

cuddle
14. únor 2012

@ivetka77 prave proto se mi to nezda - ja nechci ten model - pozvou darkyni vajicek, oplodni to darovanym spermatem a pak to budou kultivovat a z toho predpokladaji zustanou 2 ty embrya vhodna pro vlozeni, chci proste darovane embryo - nekdo podstoupil IVF, ujalo se, zustalo mu v mrazaku a dalsi deti uz nechce nebo neco takoveho a nez by se to vyhodilo, tak to daruje - jsou takove pripady a ty darovana embrya pak teda muzou byt taky na vlozeni pro nekoho a ty prave nejsou tak draha
napriklad v Jihlave 1 kus - 10 tis , takze klidne pojedu do Jihlavy nebo do Zlina - protoze je rozdil zaplatit skoro 80 tis a nebo treba tech 20-37 tis za 2 stejne kvalitni kousky , ale zatim to je jen teorie , nejdrive pujdeme pro naseho mrazacka...

veverka.terka
14. únor 2012

@ivetka77 jj, ještě je čas, ale mně se dycky táhne kašel a rýma dlouho, tak snad to nějak půjde...dneska mám v sobě 1. injekci 🙂

ivetka77
14. únor 2012

@cuddle tak se na to v Heliosu zeptej.Mozna jsou to taky dve embryjka..

ivetka77
14. únor 2012

@veverka.terka A jak to slo?Pichas si sama?Drzim pesti,at mas hodne vajousu 😵 😵 😵

veverka.terka
14. únor 2012

@ivetka77 jj, píchám si to sama, šlo to kupodivu dobře, měla sem z toho blbej pocit, ale dobrý...akorát ta tekutina docela štípe....snad budou pěkně vajíčka růst abude jich tam plná kupa🙂 dík

janijacek
14. únor 2012

Ahoj holky, zdravim zase jednou po delsi dobe! Doufam, ze se mate fajn🙂 Ja zatim pohoda,akorat jak roste bricho, tak lenivim a nervoznim, ale to k tomu asi patri 😀

janijacek
14. únor 2012

@cuddle Uzivej laznicky!!!A drzim pesti,at to k necemu je, at se mrazacek z Heliosu uchyti! 😉

janijacek
14. únor 2012

@flyaway Ty uz jsi 12 tyden! To leti, co? 😵

janijacek
14. únor 2012

@veverka.terka Drzim pesti,at vse krasne vyjde!

flyaway
14. únor 2012

@janijacek No děsně 😎 ! Dle MS jsem o týden mladší, ale UTZ je rozhodující, takže už "jen" cca 200 dní do TP 🙂 . No a co Ty, jak to jde, vše v pohodě 😉 ?

janijacek
14. únor 2012

@flyaway Ano, ja si zatim opravdu nemuzu stezovat 😵 😵 Jsem rada, ze se Ti dobre dari, mam radost, jak krasne tehotnime 🙂 Jeste ta cudlicka a z puvodni sestavy to bude komplet!

janijacek
14. únor 2012

Ale dnes uz mi teda pada hlava, omlouvam se, musim na kute-vzdycky me to takhle skoli :D Dobrou