Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
3. bře 2012

@ivetka77 ještě chvilku vydrž 😉 ...kdy ti vychází testíkování?

veverka.terka
3. bře 2012

Holky, ještě sem se chtěla zeptat, po tom odběru vajíček mi říkali, že musím zůstat asi do 12h ležet v Heliosu a pak můžu domů. Byli ste ještě pak nějaký trošku omámený tou anestezií nebo vám bylo nějak špatně? Chtěla bych kouknout na veletrh PRODÍTĚ, tak jestli to zvládnu po tom odběru odpoledne nebo nee? Děkuju za radu.

danielahe
3. bře 2012

@veverka.terka Tak to je suuuper ulovek 🙂

danielahe
3. bře 2012

@veverka.terka Kazda to bere jinak, jsou zensky ktery se po odberu normalne zvednou a fungujou...ja k nim ale nepatrim. bylo me spatne, bolelo me bricho a chtelo se mi spat...omamena jsem nebyla, jen unavena 🙂 , treba to budes zvladat dobre a veletr das 🙂 . jak budu zdrava urcite kafe dame 🙂 pa

danielahe
3. bře 2012

@daguli A jak se citis mamino, poyorujes nejake zmeny?, mne obcas boli prsa a podbrisek a jsem nafoukla jak balonek 🙂

daguli
3. bře 2012

@veverka.terka Ahoj Terko, gratuluji k vajickum,tak to je bezva. To bude miminek! 🙂 Ja myslim, ze ta anestezie pri odberu vajicek je slaba-ja jsem byla mozna tak hodinu po odberu omamena,ale pak jsme odesli domu jako by nic, akorat to bricho me bolelo, coz se dalo cekat...a vecer jsem sla brzy spat.Ja osobne si veletrh dovedu predstavit. Je ale pravda, ze to snasi kazdy jinak...tak mozna si to uplne az tak neplanuj a proste uvidis 😉

daguli
3. bře 2012

@danielahe vuuubec zadne zmeny...prave porad tady ctu jak nekoho boli prsa, nekdo ma divny pocity a ja vubec,ale vubec nic...skoro si rikam, ze bych mela kazdy vecer curat na test,abych byla klidna, ze je to opravdu pravda 😀

ivetka77
4. bře 2012

Cau holky pozitivky 🙂 Ja vam tak strasne zavidim, uz chci byt taky pozitivka 😀

danielahe
4. bře 2012

@daguli tak to ja si pripadam jako magor tim,ze jsem krvacela,nachladila se,tak jsem vcera a dnes testila 😀 😀 😀 .dneska me uz boli bricho min.v patek jdu na helios na ultrazvuk,tak jsem zvedava. a ty jdes kdy na ultrazvuk?

veverka.terka
4. bře 2012

@danielahe @daguli děkuju za cenné info, asi to fakt nechám až na místě, jak mi bude

veverka.terka
4. bře 2012

holky těhulky, tolik vám závidím, užívejte si to...už chci taaakkkyyyy 😉

danielahe
4. bře 2012

@veverka.terka vsak se brzo dockas 😉 psala jsi,ze jdes ve ctvrtek na odber vajuch?to uz budes mit za chvilku 🙂

danielahe
4. bře 2012

@ivetka77 a jak se citis ty mamino? 🙂 kdy ti vychazi testovani?papa

veverka.terka
4. bře 2012

@danielahe jj, jenom, aby to vyšlo a nebyla sem moc zklamaná...teďka si říkám, že by se nedalo nic dělat, ale pokud to nastane, tak si stejně myslím, že to bude pro mě šílený ☹
a jak ti je, už kapku líp? dokuješ se vitamínkama?

ivetka77
4. bře 2012

@veverka.terka to si nesmis pripostet predem, bez do toho proste s tim, ze to vyjde! 😉

ivetka77
4. bře 2012

Jinak holky testikuju asi pristi pondeli,ale zkusim to uz o vikendu 😎

veverka.terka
4. bře 2012

@ivetka77 jj, já vím, du s tím, že to vyjde, ale stejně v hloubi duše člověka hlodá to, co když se to nepovede.....

danielahe
4. bře 2012

@veverka.terka To zvladnes, ja to taky zvladla. je to narocne na psychiku, pac miminko chces, kdybys ho mohla pocit prirozene, tak se clovek tak nestresuje. Musis verit, ze se to povede. 🙂 Jsi zdrava, takze se mrnous urcite chytne napoprve 🙂 ...

veverka.terka
4. bře 2012

@danielahe strašně mi tohle,když si to čtu, pomáhá, dodává mi to sílu a taky pozitivní pohled...děkuju!!! 🙂 a jak ti je???

ivetka77
5. bře 2012

@veverka.terka Ahoj,taky mi hrozne pomaha cist pozitivni radky... 😵

daguli
5. bře 2012

Ahoj,take budes urcite brzy tehulka!!!;) 😵

daguli
5. bře 2012

Ivetko,jak se mas?! 😵

ivetka77
5. bře 2012

Ale jo, porad cekam, kdy se zacnu citit jinak-tehotne 🙂 a ono porad nic🙂 doufam, ze to vyjde...

veverka.terka
5. bře 2012

@ivetka77 vyjde!!!musíš myslet pozitivně, taky se snažím myslet jenom na to dobrý....

danielahe
5. bře 2012

@veverka.terka 🙂 , no jak mi je...Jirulu mam tyden doma, tak me asi hrabne, dostal ATB, ma streptokoka a pneumokoka, tak doufam, ze jsem to nechytla od nej. Ale az na to obcasny smrkani mi je dobre, tak snad ne. Jen se mi chce strasne spat, rano jsem si merila tlak a to byl po snidani 120/56 😎. No nic jdu pustit teroristu k pocitaci a ja jdu opet spat 😀 😀 😀 .pa

veverka.terka
5. bře 2012

@danielahe teda, tak to není moc milý...tak hlavně, ať se syn z toho rychle dostatne a ty nic z toho od něho nechytíš..odpočívej 😉

ivetka77
5. bře 2012

@danielahe Teda,to jsou veci s temi detmi se clovek nenudi, ze?Prvne zlomena ruka, ted antibiotika...ale jestli jeste nema dopsane sesity, tak na to ted bude mit spoustu casu:D Tak at se brzy uzdravi a ty to hlavne nechytni,nadopuj se ovocem!

ivetka77
5. bře 2012

@veverka.terka Jak se citis?Uz ti nateklo brisko?Ja jsem pred OPU byla jak tehotna🙂

jananovacek
5. bře 2012

Cau holky, tak ja se vsechny mate, koukam ze jaro je znat ;) uz mam trosku gulasek v tom kdo je a neni tehu...skoro vsichni jsou, ze jo? Terko drzim pesti, neboj, s nama to zvladnes ke zdarnemu konci taky 😉

veverka.terka
5. bře 2012

@ivetka77 mně teda dost bolí hlavně podbřišek a nafouklá taky sem, přijdu si pořád jak přejedená, ale přitom sem třeba ani nic nejdela...ale měla sem strach, že to bude ještě horší. tak už to bude ale u konce a jupííí odběr a transfer 🙂