Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
9. bře 2012

@danielahe Dani, to je super, že je všechno v pořádku a mimoušek se drží!!! já už to mám za sebou, už su v klidu doma, ale není mi zrovna nejlíp, byla sem na sále 40 minut, nemohli mi napíchnout žílu, takže mám obří modřinu a zatvrdlinu na ruce, takže ta dost bolí a podbřišek taky, snad se to uklidní...a vajoušek je 13, tak uvidíme zítra, kolik bude použitelných..Danielko, tak pěkně klídek a pořádněj odpočinek! ani sme se dneska nepotkaly, my sme sice šli na krev, ale prvně nahoru a pak na krev a tak sme byli až tak 7.15 a tos už určitě byla pryč

děkuju všem na podporu!!!!

danielahe
9. bře 2012

@veverka.terka jojo,my tam byli uz na sedmou.mne taky bolelo bricho,musis hodne pit a vem si neco na bolest,ja si davala algifen,ktery mi zbyl doma 🙂.uvidis,ze jich bude pouzitelnych hodne, hlavne odpocivej.mne bylo lip asi tak ctvrty den odpoledne.no mne taky nemohla ta sestra napichnout zilu a to je mam ukazkovy,pri 1. IVF mi to pichla pani napoprve a bezbolestne,ted jsem trpela 🙂 ,ale co pro mimi neudelas 🙂 ,jsem taky moc rada,ze se bobecek drzi,jsou to nervy.no vidis a za tyden uz budes tehule 🙂

veverka.terka
9. bře 2012

@danielahe jj, vzala sem si Ibalgin a je to kapku lepší, ale furt je mi tak celkově blbě a nemám na nic chuť, ale, jak píšeš, co by člověk pro mimčo nevydržel...ty taky hooodně odpočívej a žádný velký úklidy, vaření a nic! odpočinek 😉

danielahe
9. bře 2012

Davej na sebe pozor kvuli tomu hyperstymulaku, kdybys mela pocit, ze se to zhorsuje nebo to neustava, tak zavolej na helios...no ja odpocivam cely dny a taky to jde uz videt...uz mam 1,5 kila nahore 😀

flyaway
9. bře 2012

@danielahe Hrozně ráda si tu čtu takové super zprávy o tom, že je vše v pořádku 🙂
Držím palečky, ať se i nadále vše vyvíjí dle tabulek, pěkně se zrelaxuj, nech se hýčkat a za pár měsíců tu mezi námi bude další miminko 😵

flyaway
9. bře 2012

@veverka.terka Gratuluju k úspěšné snůšce vajoušek, třináctka je šťastné číslo, tohle dopadne skvěle, cítím to v kostech 😉
Tak tfuj tfuj tfuj, ať se pěkně ty vaše buňky množí! 😀

ivetka77
9. bře 2012

@veverka.terka Gratuluji k vajouskum a moc drzim pesti!

ivetka77
9. bře 2012

@danielahe Teda, uplne jsem se lekla, kdyz jsem docitala diskuzi,tak jsem rada, ze to dobre dopadlo, mejte se s mimiskem pekne, udelej si krasny pohodovy vikend!

ivetka77
9. bře 2012

Holky odjizdime o vikendu k nasim, nabalila jsem si sebou do tasky testik, v nedeli dam vedet, jak dopadl.Musim se teda priznat, ze jsem jeden zkusila uz dnes,ale je negativni:(Ale snazim se ulkidnit tim, ze je to jeste brzo....jsem teprve tyden po transferu...tak snad to jeste prijde...Mejte se krasne a na vsechny myslim!

daguli
10. bře 2012

@danielahe Ahoj,to se mi ulevilo,ze jste s mimcem v poradku,jen tak dal! 🙂

@veverka.terka Gratuluju k vajouskum! A doufam, ze dnes budou dobre zpravy! 😵

daguli
10. bře 2012

Holky vsem preju krasny vikend! Plny slunikca 😎

veverka.terka
10. bře 2012

@danielahe no, já myslím, že to 1,5 kg stejně na tobě není ani vidět, až možná přibereš 10kg, tak pak jo 😉 myslíš, že ten hyperstim.syndrom je tak nebezpečnej? no, pořád mám dost nafouklý břicho, ale říkám si, že uvidím ještě dneska a kdyžtak bych si tam zítra zavolala, kdyby se to nelepšilo, ale jinak je mi rozhodně líp než včera...pěkně dál odpočívej, papa

veverka.terka
10. bře 2012

@flyaway děkuju moooc, doufám, že to vyjde a pokud nee, tak že aspoň zůstane něco do mrazáčku na příště 🙂

veverka.terka
10. bře 2012

@ivetka77 děkuju 😉

veverka.terka
10. bře 2012

@daguli to já taky, za chvilku si budu volat 😉

veverka.terka
10. bře 2012

taky přeju krásný slunečný víkend s nádechem jara, i když teplota tomu zatím moc neodpovídá 🙂 ale je to hnedka optimističtější, když svítí sluníčko, papa

danielahe
10. bře 2012

@ivetka77 preju krasny vikend a drzim palecky, at to vyjde 😉
@flyaway moc dekuji za podporu 🙂
@daguli no to mne se taky ulevilo, ze mimous se drzi 🙂
@veverka.terka tesime se na vysledek, urcite bude vyborny, drzim palecky 🙂 , kdyz uz ti je lip nez vcera, tak to je dobre znameni 🙂, ja byla taky nafoukla mam pocit, ze jeste kdyz jsem sla na ET, ale to mi bylo uz dobre.

Jinak moc vas vsechny zdravim, venku je krasne, sice musim zustat doma, ale aspon kouka slunicko do oken 😉 cim dyl jsem tehu, tim vic se mi chce spat 😀.

veverka.terka
10. bře 2012

tak ze 13 odebraných vajíček, zralých bylo 10 a do dneška přežilo 8, tak to si myslím, že docela jde...tak hlavně, aby jich co nejvíc vydrželo...hezký den 🙂

jananovacek
10. bře 2012

@veverka.terka Tak o je super vysledek! Tak jeste 5 dni a budes tehulka ;)
@danielahe Dani, to je dobre ze je to vsechno dobry, hlavne odpocivej a setri se.
@hotaska Jee, zrovna na tebe jsem si vzpomnela s tim krvacenim a dobrym koncem 🙂 Jak se mate?

hotaska
10. bře 2012

@daguli To víš, jak jsem psala, chodím vás sem tajně "očumovat" 😀
@danielahe I když je to přesně jak píšeš ..... psychický "sado maso" drž se optimismu jen jak bude možný! Určitě nic není ztraceno, to že roste HCG je dobré znamení 😉
@jananovacek děkuji 😉 věřím že mám špatné vyžráno a už bude dobře. Začínám se "pupkatit, prdelit a prsatit" .....

jananovacek
11. bře 2012

@hotaska Vždyť to k tomu patří, ne? ;)

jananovacek
11. bře 2012

Tak co, Terko, jak se dneska máš? 😉

veverka.terka
11. bře 2012

@jananovacek ahojky, děkuju za optání, jj, je mi líp, ale břicho pořád lehce bolí, tak jaksi v pase, jak kdybych měla natažený břišní svaly, ale není z čeho 😀 ale myslím, že to bude dobrý...a jak se máš ty?

ivetka77
11. bře 2012

Ahoj holky, delala jsem si rano test a je tam slaby duch.Co myslie nemelo by to uz byt videt lip?Jsem 9 den po transferu...bojim bojim...

flyaway
11. bře 2012

@ivetka77 No tak to gratulíruju k tomu dušíkovi, není důležitý, jak je silný, hlavně, že tam je! 😉
Další dny bude určitě sílit, uvidíš 🙂 . Každý to má jinak, takže bych se vážně nebála toho, že je zatím slaboučký, z krve se to zjistí mnohem přesněji 😎
Kdypak vlastně jdeš na krev?

danielahe
11. bře 2012

@jananovacek dekuji, jsem taky rada, ze se to zatim vyviji jak ma 🙂
@veverka.terka no vidis, to bude deti 🙂 , a bricho bude jeste chvili bolet, ale bude to uz jen lepsi a lepsi...vidis, jak to rychle uteklo 🙂
@hotaska to sado maso jsi vystihla presne 😠 a muzu se zeptat, do ktereho tydne jsi takhle krvacela? opatruj se.pa
@ivetka77 gratulace velika 🙂 , flyway ma pravdu, u kazdeho je to jinak, hlavne, ze tam ta carecka je a zalezi taky, co mas za test, ja si kupovala ty nejcitlivejsi, aby ta carka byla co nejvic viditelna 😀 .papa

daguli
11. bře 2012

@danielahe Ahoj,tak s tim spanim jsme na tom stejne 😀

daguli
11. bře 2012

@veverka.terka No tak bezva! To je skvely-8 bojovnicku urcite tu bitvu vyhraje!!! 😉

daguli
11. bře 2012

Ivetko, jak rika flyaway, hlavne ze tam je! Velka gratulace! 🙂

danielahe
12. bře 2012

@daguli 🙂 , ty chodis asi do prace, ze? To ja bych to nedala s mym spacim rezimem 🙂 , navic beru utros oralne, takze se mi chce po nem spat jeste vic...pripadam si jak sipkova ruzenka s prestavkami na jidlo a toaletu 😀 😀 😀