Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivetka77
24. dub 2012

@veverka.terka Ted uz to ale utece,neboj,dulezite je, ze uz to nejak resit a jsem si jista,ze miminko na sebe nenecha dlouho cekat...a treba az manzel dostavi ten domecek,tak bude privetivejsi...No a pak to mimco-to vam taky obrati zivot naruby... 😀

ivetka77
24. dub 2012

@veverka.terka Pres to vsechno by jsme se mely snazit myslet pozitivne-treba kdyz budes do diskuze poustet vic usmevavych smailiku nez tech smutnych,tak se Ti tim bude prochazet lepe 🙂 Vzpomen si na Texla, co nam klade na dusi-hlavne do toho jit pozitivne! Je to nas nejvetsi boj v zivote,tak ho prece nebudeme podryvat spatnou naladou,no ne? Napism mi treba,cim sis v posledni dobe udelala radost?Ja jsem si treba vcera koupila brutalne cerveny lak na nehty 😀 doma jsem pak zjistila, ze jsem meka si ho nalakovat...tak si ho necham na leto na nohy 😀

veverka.terka
24. dub 2012

@ivetka77 uvidíme....manžel, když chce, tak je moc hodnej,ale musí prostě chtít a to je málo kdy. miminko by taky moc chtěl a určitě by nás to víc spoutalo dohromady a měli bysme, o čem si povídat a celej svět by byl hnedka krásnější 🙂 a baráček, to ještě potrvá, než se dostaví,minimálně 2 roky ☹

veverka.terka
24. dub 2012

@ivetka77 jj, já vím Ivi, já sem prostě věčnej pesimista, ale moc důvodů k radosti zatím není....čím sem si udělala radost?!-teda, ani nevím, přemýšlím 🙂 asi že sem byla minulej týden na kosmetice,du vždycky jednou za čas a byla sem děsně popupínkovanaá, tak už sem to potřebovala 😀 a dneska vezu známé věci z Avonu a mám zde zase neteř, tak se pofrčíme podívat jenom do Kiku na oblečení 🙂 🙂 🙂

ivetka77
24. dub 2012

@veverka.terka no jo,stavet barak je beh na dlouhou trat...tak pak s mimcem uz vam to utece;)

veverka.terka
24. dub 2012

@ivetka77 to jo, je to na dlouho, ale už se moooc těším, až budem mít svoje bydleníčko, teďka máme sice 2 pokoje pro sebe, ale máme společnou kuchyň a koupelnu se záchodem 😎

ivetka77
24. dub 2012

@veverka.terka Ty jo,tak kosmetiku bych taky potrebovala🙂 dala jsi mi dobry tip 🙂 A taky zase jednou za cas profi depilace by neuskodila :D

ivetka77
24. dub 2012

@veverka.terka Ja bych jeste prezila spolecnou koupelnu a zachod,ale aby se mi mamka-nebo tchyne motala v kuchyni pri vareni, to by me skrablo 🙂Meli jsme to tak do nedavna,pak jsme radsi presidlili do bytu...nedela to dobrotu,prosste s lidmi vychazis nejlepe,kdyz s nimi nezijes...ted jsme se tchyni nejlepsi kamosky 😀

pepitas
24. dub 2012

@veverka.terka Manžel je taky náladový a občas se pořádně dohádáme, ale i tak ho mám ráda a nevyměnila bych ho. Já mám jednoho vlastního bratra a ten pracuje v Čechách a vidíme se tak jednou za měsíc, ale i tak si nemáme moc říct. Kamarádku mám jednu takovou, s kterou si hodně telefonuju a občas se vídáme, ale toto, co prožívám asi moc nechápe, protože sama má dvě zdravé holky přirozenou cestou. Ta tvoje kamarádka v tuhle chvíli ti opravdu nepomůže, spíš tě ještě dostane na kolena. Mně hodně pomáhá tato diskuze. Máš pravdu, to čekání je nejhorší. Já su hrozně nervózní, co mně zítra řeknou. Zase nebudu celou noc spát. Kdo to nezažil, tak to nemůže pochopit. Já jsem první neúspěšné IVF hodně obrečela, druhé jsem se skoro zhroutila a teď prostě doufám, že to vyjde a další zklamání bych už asi nepřežila..

veverka.terka
24. dub 2012

@ivetka77 vidíš, tak si taky udělej radost kosmetikou 😉 no, my sice máme kuchyň společnou, ale naštěstí i v té jedné místnosti máme dřez a malej dvouplotýnkovej vařič a máme mikrovlnku s horkovzduchem, takže něco lehčího a obyč se dá uvařit i u nás a nemusím za mamkou. sice s mamkou docela vycházím, do vaření se mi neplete, ale je už dost stará a má takový jiný názory na všechno, takže vyloženě nevyhledám důvody, abych s ní musela mluvit a být v neustálým kontaktu....mně teda spíš právě vadí ta koupelna, docela dost, naši nadávají, že se třeba v létě častěj sprchujem a taky třeba večer, po milování 🙂 , se dem ospršit a je to přímo naproti obýváku, takže to hned slyší, tak to mi dost vadí...sice jim dáváme peníze měsíčně na vodu, plyn, elektřinu, ale i tak brblou

pepitas
24. dub 2012

@ivetka77 To máš úplnou pravdu. My jsme bydleli s našima pár měsíců a nedalo se to vydržet. Šli jsme do podnájmu a nakonec jsme si koupili domek na dědině a máme klid.

veverka.terka
24. dub 2012

@pepitas tak já bych taky manžela neměnila, ale občas mě to dost mrzí, jak se chová....jj, kamoška mi moc nepomáhá. to máš pravdu a naprosto souhlasím, že mi strašně pomáhá, když si tady s vama píšu, fakt hodně!!!! a za to všem moc děkuju 🙂 🙂 🙂
to mi povídej, když sem těch 10 dní po transferu čekala, byla sem totálně nevyspalá a pak 8. den sem to už nevydržela a dělala si těhu test ve 3h ráno 😀 musíš to vydržet, stojí to za to!!!a buď ráda, že už jednu zdravou holčičku máš, to tě přece musí hodně těšit, hm.a je bohužel pravda, že nikdo, kdo to sám neprožije, tohle naše trápení nepochopí....

danielahe
24. dub 2012

@veverka.terka terousku, tak to znaaam 😀 😀 😀 , jirka teda pusti korunu, pokud se to tyka nejakeho vyletu pro nasi rodinku, ale ja si zas taky vyskakovat nemuzu. Obleceni na sebe moc nenakupuji jako boty, kabelky a podobne, kdyz jsem chodila do prace tak + - 1500 nebo taky nic mesicne padlo na moje potreby, jako kosmetika, hygiena, hadriky, ci boty, ale to bylo fakt vyjimecne, vetsina penez jde na maleho, jidlo a poplatky :D. No jinak kosmetika, pedikura, nehticky a podobne zenske aktivity u me nehrozi... 😀 😀 😀 😀

danielahe
24. dub 2012

@onno ahoj, to mi je lito, ze to tak dopadlo, ale rikala jsi, ze uvazujes o celem IVF, tak to uz bude vpohode....na jednu stranu bud rada, ze se rozpadlo uz ted, nez kdyby ti ho zavedli, to bys urcite obrecela vic. Vsechno bude vporadku, uvidis, nove ivf a spoustu miminek 😉

@pepitas ani netusim co to je html jazyk.....to je jak spanelska vesnice 😀 😀 😀 😀, ale jsi sikula, ye ses to naucila, ja si moc s pocitacem netykam 🙂

danielahe
24. dub 2012

@ivetka77 ahoj, to ja mam brutalne cervenou rtenku...koupila jsem si ji kvuli plesu, moc je nepouzivam.....ale ta barva je uzasnaaaa 😀

veverka.terka
24. dub 2012

@danielahe no, tak to je jasný, jak je dítě, tak většina peněz jde na ně, to je úplně pochopitelný....no, já se teďka, co sem doma musím taky dost omezit s utrácením, ale kvůli mimču mi to vůbec neva, oželím to. a kosmetiku a pedikůru si dopřeju vždycky 2x za rok a na nehtíky nechodím. ale tu pedikúru fakt musím, když chodím do práce a sem pořád na nohách a taky sem baculatější, tak ji aspoň to 2x potřebuju.... 🙂

danielahe
24. dub 2012

@veverka.terka tyjo, no lehke to nemas.....pockej, za chvili dostanete rozpis, jak casto a kolik 😀 😀 😀 😀 , to jirka, teda ze srandy, mi rika ze ted budeme mit obri spotrebu vody, chodim furt cuurat 😀 😀 😀 😀 , tak si ze me dela srandu

pepitas
24. dub 2012

@veverka.terka Já taky všem moc děkuju!!! Jenom mě mrzí, že jsem o této diskuzi nevěděla v předchozích IVF. Tenkrát jsem to neměla s kým pořádně řešit.
Kdyby u nás došlo k transferu, tak ani žádný těhu test nemám, takže bych si ho ani nemohla udělat. 😀
Za Nikču (dcerku) su hrozně ráda, sice ju mám s člověkem, kterého opravdu nemusím a bohužel je celá po něm, ale je prostě moje a mám ji ráda. Když si vzpomenu, jak na mě tenkrát můj bývalý byl hnusný, když jsem mu řekla, že su těhotná a jak si toho nevážil, tak je mně z něho zle. 😝

danielahe
24. dub 2012

@veverka.terka no zrovna vcera jsem sla koupit jirulovi tenisky do telocviku, nasla jsme za 500 a vypadaji i pohodlne...ma plochou nohu a vysoky nart, takze kupuji ortopedicke boty, jenze na tu jeho obri hnapu to neco stoji...taze 2000 - 3000 za boty na sezonu vyplacnem...pokud noha moc nevyroste, tak to i vydrzi, ale roste jako z vody a ji jak otesanek...takze 😎 😎 😎

danielahe
24. dub 2012

@pepitas uvidis, ze se to obrati a uz bude jen dobre, bejvalej je vcudu, mala je zdrava a druhe mimi na ceste 😉

veverka.terka
24. dub 2012

musím frčet, od 14h mám vycházky, frčím se nachystat a povalím s neteří k zubaři a pak s avonem a kuknout na levný oblečení do Kiku, snad si něco koupíme 😀 pá večer 😉

pepitas
24. dub 2012

@danielahe html jazyk je strašně složitý, teda aspoň pro mě. Ale já ho neumím a naštěstí se ho ani učit nemusím.. 😀

pepitas
24. dub 2012

@danielahe V to já doufám.... Do třetice všeho dobrého....

pepitas
24. dub 2012

@veverka.terka Tak se měj, pěkně si to užij a hlavně si kup něco pěkného na sebe, ať si uděláš radost. pa

danielahe
24. dub 2012

@pepitas no ja mam nektere mozkove bunky uplne prazdny, takze tento jazyk bych urcite nedala 😎 , vubec nic mi to nerika 😀 😀 😀 , a ja si do tretice vseho dobreho rikam, ze bych si mohla dodelat skolu 🙂 , ted jsem najela na jejich stranky a maji ten obor dalkove, tak uvidime, co mi reknou...asi uz se doma moc nudim 😀 😀 😀

danielahe
24. dub 2012

@pepitas a urcite bude hodne mimousku uvidis 🙂 , musis jim verit 😉

pepitas
24. dub 2012

@danielahe Ani mi nemluv, já toho v té hlavě asi moc nemám. A školu bych asi už nezvládla, jelikož by se mně ani nechtělo. 😀 V tomto su já hrozně líná... Neboj, než se naděješ, bude miminko na světě a nudit už se nebudeš... 😀 A který obor bys chtěla studovat?

pepitas
24. dub 2012

@danielahe Já su skromná, nepotřebuju moc. 😀 Stačí jedno, které bude zdravé, pěkně se zavrtá a vyleze za 9 měsíců... 😀 A budu ten nejštastnější člověk na světě.

danielahe
24. dub 2012

@pepitas delala jsem vseobecnou sestru, tak uvazuji, ze bych se k tomu vratila.....pac by me to bavilo a to ucivo bych se i s radosti ucila doma sama....pak jsem objevila jeste jednu skolu tam je zahranicni obchod a prej je to lehke, ale nevim nevim, ty predmety tam mi toho moc nerikaji 😀 , tak uvidim, jestli me to pusti 😎 , je to vsechno voska, pac na vs to bych urco nedala, ale rikala jsem si, ze rozsirit si vdelani by prospelo, pac s moji textilkou toho moc nezmuzu a s 2 detmi se mi moc do obchodu asi chtit nebude a jeste na dlohy, kratky tyden...nevim no 😉

danielahe
24. dub 2012

@pepitas vsak to rychle utece a bude z teba dalsi mamina do rady 😉