Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

doubravka62
23. čer 2016

@wendissek to mas pravdu co ma se stat se stane,tu fregmentaci mame dobrou u nas nejaky zavazny duvod nenasly tak nevim proc se nam nedari.

wendissek
23. čer 2016

@doubravka62 no kvůli te já potravin s manželem otehotnim ale.nedonosim to byl ten důvod ze zbylo i jen jedno embryjko naštěstí je nasetreny na další pokud holt ozelime dvě dovoleny ale pro mimi udělám vse

lenusaak
23. čer 2016

Holky moje..tak jsem se nějak probrala. Operovali mě oba Texlíci. Vzhledem k tomu co moje břicho zažilo už, se snažili byt co nejšetrnejši. Ten moc spatny vejcovod, kde se tvorila zanětlivá.tekutina nenavratně prerušili. Zadelali na obou koncich, takze už do dělohy nenateče ta tekutina a nebudou tak ohroženy embryjka. Pry kdyby mi ho odstranili uplne udelali by mi tim jen komplikace a dalši srusty, kterych tam mám az až. Célkove to tam mam dost posrustany a poslepovaný. Dále mi odsttanovali dve cysty co se mi tam vytvořily. Peče v Heliosu o mne luxusní. Mlady Texlik tu byl za mnou dvakrat a prijdd jeste večer😊 starý Texlik taky za mnou byl.Oba na mě mrkali🙂 Zitra domů. Přisti tyden prijdu do Texlikovi poradny, vytahne stehy a domluvime se na stimulaci, ktera bude moct být brzy. Pry mi i ukazou fotky z myho břicha, abych měla představu, jak to tam mám posrůstaný, poslepovaný..🙂

wendissek
23. čer 2016

@lenusaak leniii sem rada ze vše dopadlo dobrw a teď už bude jen nejlíp 😘😘😘

cadem
23. čer 2016

@lenusaak Lenicko cely den jsem na tebe myslela,tak fajn ze uz to mas za sebou a nakonec teda vysla ta lepsi varianta, tak to je parada🙂Ted se jen poradne zregenerovat a supky hupky do druheho kola.Drzim pesti at je na kontrole vse ok a uz bude vse na mimi pripraveno.At zijou nasi Texlici🙂

cadem
23. čer 2016

@doubravka62 Jj meli jsme 4kousky. Ty jsi teda mela velkou urodu,to se jentak nevidi,tak mate zadelano i na dalsi potomky urcite;)Jasne ze v Heliosu-jsou to tam nase slunicka,jsem tam moc spokojena.

thebe
24. čer 2016

@lenusaak Leni, tak uz taky ctu vysledek operace. Jsem rada, ze to dopadlo, jak to dopadlo a byla jsi v tech nejlepsich rukach. Moc na Tebe myslim, at se z operace co nejdrive zotavis a s Texlikem Ti vymyslite stimulaci primo na telo. Ted uz vse pojede jak po masle ;) Drz se!

irci
24. čer 2016

@lenusaak budu mít asi hloupí dotaz, ale ta tekutina co se tvoří v tom vejcovodu teď teda nebude mít kam odtékat, tak co se s ní teda stane? Asi se tvořit nepřestane, nebo přestane. Ptám se, protože mám sestru s podobným problémem. Děkuji

tomik1234
24. čer 2016

@lenusaak Super, že už po! 🙂 A třeba teď to půjde i samo, když už tam tekutina není, jeden stačí! Přeju rychlé zotavení!!!

lenusaak
24. čer 2016

@irci ahojky. Mne vysvetlovali, že ho prý nějak podelne upálí a hlavne upali konec, co vede do delohy. Tim, že ho pak nějak podélně upali, tim naruši i tvorbu te tekutiny..vznikne pry tak zjizveny kus z toho vejcovodu či co..pokud se tekutina i tak vytvoři, bude ji minimálně a odtece do brisniho prostoru- peritoneum a to si ju už zlikviduje samo..jedna se treba o min jak 1ml, opravdu malinko. Důležité je, aby to bylo přerušené s dělohou. Takhle nějak to chápu, ale věřim, že to je vic zamotanější 😀

lenusaak
24. čer 2016

@cadem
@thebe moc Vám děkuju holky moje :-* už lebedim doma. V patek jdu na kontroli a vytazeni stehu a už se domluvime na stimulaci. Mlady Texlik mě chodil kontrolovat a musim řict, že ma vážne profesionální skvely a lidsky příjemný přístup, celej tatik i s mrkáním. Maximální spokojenost. 🙂

irci
24. čer 2016

@lenusaak děkuji. Přeji hodně štěstíčka 🙂 .

jawuna
25. čer 2016

@lenusaak Dobré zprávičky, ať seš brzo fit 😉
Texlíci jsou super oba 😎

zabbkakvak
26. čer 2016

Ahoj holky minuli patek jsem byla 10 den po ET dělala jsem TT(foto jsem tu dávala)11 den jsem šla na krv vyšla pozitivně tak byla radost veliká.12 den jsem zacla špinit 13 den jsem psala koordinátorce že špinim prý je to častý jev na začátku rači jsem dělala TT dálnice byla pěkná po dvou dnech špinění přešlo v krvácení zase jsem psala a že to může byt že dutiny nejsou placentou ještě zcela uzavřené.Vcera po tydnu od vysledku krve jsem ze zvědavosti testovala a úplně pidi duch že tak skoro nebyl vidět.Volala jsem to do car a zítra jdu teda zas na krev.No ale je to strašný nikomu to nepřejí takovou radost a pak toto fakt na cvokarnu.Nadeji tomu že to dobře dopadne moc nedávám.Upřímně všem přeji aby vám to vyšlo tyhle neúspěchy jsou fakt strašný .

wendissek
26. čer 2016

@doubravka62 tak co zkoušela si test u nás nic včera sem slíbila a večer už zacalankrvacet dnes už normální mrccha je slabší brání ji porad utrogestan

doubravka62
26. čer 2016

@wendissek ahojky me az na obcasne pobolivani bricha nic neni,ale test sem si delala ale nejak jsem tam nic nevykoukala ☹ jaky mas test?

wendissek
26. čer 2016

@doubravka62 něj a vzhledem k tomu ze sem to dostala tam ani nic nebude 12 července začínáme druhé ivf

doubravka62
26. čer 2016

@wendissek my mame jeste 8 mrazacku ale asi ted do dalsiho nepujdeme dame nejaky cas pauzu a na krev ani nepujdes?

wendissek
26. čer 2016

@doubravka62 jo mám přijít

ilonaat
26. čer 2016

@zabbkakvak Tak to me teda moc mrzi. Vim o cem mluvis. Jednou jsem to zazila..... naděje ale umira posledni. Budu na tebe myslet....

Holky, prosim vás, jak vysokou jste měly sliznici před transferem?

zabbkakvak
26. čer 2016

@ilonaat jj je to úplně na prd člověk pořád přemýšlí co se stalo proč se to tak pokazilo no hrůza .Zítra to taky bude hrůza jak budu volat na výsledky krve .
A co ty nějáke novinky?Za jak dlouho se může zkusit další pokus.Budu muset vše od znova mrazáčky nemáme ☹

lenusaak
26. čer 2016

@zabbkakvak ahojky moc me to mrzi. Taky jsme to měli divoký. Bobek se chytl pak to vypadalo jako zamlkle těhu, krvaceni, najednou bylo vše ok, srdíčko bouchalo, krvaceni trvalo, dalsi kontrola byla už bez srdicka. Cely to byla jedna velka houpačka. Tež jsme uz embryjka neměli. Pokud vlastne tehu odejde samo, s druhým IVF se může začit dalši cyklus. Pokud musi byt dočištěni- revize tak mi řekli až tři měsíce. Ja potratila samovolně, nebýt operace tak už stimuluju, ale tak se mi to posune jen o mesic. Držim palce ať jsou dobré zprávy. Jsou to šílené nervy ☹

zabbkakvak
26. čer 2016

@lenusaak tak sis taky užila ☹ Další pokus už nám oboum snad výjde až dokonce.No uvidím co mě zítra řeknou .

lenusaak
26. čer 2016

@zabbkakvak a jeste mezi stimulacema musi byt teda prostor tri mesice. Držim pesti

lenusaak
26. čer 2016

@wendissek vendi kdy ty si stimulovala? Pred mesicem? Texl mi rikal, ze dalsi stimulace musi byt tri mesice po te prvni, dřiv ne

wendissek
26. čer 2016

@lenusaak já stimulovala prvního dubna dipherelinem

wendissek
26. čer 2016

@lenusaak takže kdyby jsem začala tase kolem 20 července tak to stiham odběr jsem mela 23 dubna

lenusaak
26. čer 2016

@wendissek juju to jo Vendi to stihas😊

wendissek
26. čer 2016

To už přece tři měsíce budou když odběr sem mela 23 dubna a začala SMS puchat 1 dubna tak aspoň tak

zabbkakvak
27. čer 2016

Ahoj holky před 9 dní jsem se radovala když mi oznámili že krev vyšla pozitivně a jsem těhotná.Ale špinění přešlo v krvácení dnes jsem šla na kontrolní krev a po radosti přišla rána zklamání hodnota klesá mimi odchazí 😭 . Mrazáčky nemáme tak 3 měsíce musíme čekat na další stimulaci.Preji všem // a hlavně až do konce.