Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

leoseeeek
14. říj 2016

Tak holky ja uz vim vysledek...0,1 nebo 0,7 jsem to preslechla...v kazdem pripade nic😭...takze posledni mrazacek tak jeste ceka...asi pujdu do toho hned. Co myslite?

wendissek
14. říj 2016

@leoseeeek ach jo to me mrzí já bych šla do toho hned

zabbkakvak
14. říj 2016

@leoseeeek Ach joooooooo a ja věřila že aspoň tobě to vyjde.Jáááá pořád čekám na tu špatnou zprávu.Já půjdu asi hnedka do toho mrazáčka ať jsme na vánoce ve třech 🙂

ilonaat
14. říj 2016

@leoseeeek To me mrzi.....no oklepej se a urcite jdi do dalsiho hned. Taky jsem sla......bude to dobrý. Asi si pobrecis , ale tak to ma byt a pak se soustred na dalsiho bojovnika 😉

leoseeeek
14. říj 2016

Holky mooooc dekuji. Uz oplakavam 😭😭..je to mazec... Tak pujdem taky teda hned...moc dekuji a vam moc drzim palce. Zaslouzime si to vsechny 😘💕

doubravka62
14. říj 2016

@leoseeeek to me moc mrzi ☹ to vis tak brzo?urcite jdi do dalsiho uvidis ze priste to uz vyjde ;) musiii

leoseeeek
14. říj 2016

No ja jsem z Kromerize a sla na krev na sedm k memu doktorovi tady😢... Musi uz to vyjit priste, to uz neni mozneee...😔

doubravka62
14. říj 2016

@leoseeeek to je tak nespravedlivy fakt!!ten kdo dite nechce ma a kdo ano musi si projit timto vsim a presto to nevyjde ja sleduju hodiny uz bych to rada vedela netestovala jsem tak jsem jak na trni 🙂

leoseeeek
14. říj 2016

@doubravka62 jsi sikula, ze jsi to vydrzela netestovat😘...ja to vcera zkusila a tajila to do ted doma...strasneee😔...priste uz netestuji. Minule jsem spinila, bylo to spatne, ted jsem nespinila, zase spatne...ja uz jsem z toho v dupe. Pokusy vycerpane a prd z toho... Posledni bojovnik v mrazaku... Ano, mas pravdu, je to nespravedlive...je !!!😔

doubravka62
14. říj 2016

@leoseeeek nikdy jsem to nevydzela az ted jsem rada ale o to vic doufam.A pujdes do posledniho mrazacka?je to nespravedlive chjoo vim jak ti je to sklamani je dicky hrozne,ale za cas se das do kupy a budes cekat na bojovnicka my mame jeste 5ale porad doufam ze to bude dobre a ze nebudou potreba.

leoseeeek
14. říj 2016

@doubravka62 jjjj...pujdeme. Mame teda posledniho. My byly predtim teda v CAR ve Zline a tam teda nedavali emryjka (blastocysty), tam zavadeli 8, 6bunecne..pote jsem skoncila na operaci, kde me vezla rychla z prace do nemocnice a odnesl tonastesti jen vejcovod....a dve. Ja nevedela, ze je to "spatne"... Ted jsme teda v Heliosu, kde nam do 5denni kultivace teda dosli jen dva bojovnici...ze sedmi vajicek... Pak uz teda pokus, bez pojistovny, coz teda na to urco nemame...😔

leoseeeek
14. říj 2016

Se mi to nejak prehazelo...
Myslela jsem to tak, ze ve Zline zavadeli dve emryjka...6, 8 bunecne...

doubravka62
14. říj 2016

@zabbkakvak tak mi volaly vim to pul hodiny a jsem stale v soku krev mam pozitivni ja jsem tak stastna hlavne at je vse ok.

wendissek
14. říj 2016

@doubravka62 tak to je krásný mooc gratuluji 🙂

lenusaak
14. říj 2016

@doubravka62 super, skvělý, gratuluju !!!!! hodnotu ti řekli?

zabbkakvak
14. říj 2016

@doubravka62 tak velká gratulace.Aspon někomu to vyšlo.Tak se hlavně opatrujte a dávej o sobě vědět 😉

doubravka62
14. říj 2016

@lenusaak preve ze nerekly spis ja jsem byla tak v soku ze jsem jednu dobu ani nemluvila akorad vim ze 24 mam dojit na ultrazvuk ale psala jsem tam email prave ta hodnota me taky pozdeji napadla tak uvidim co napisou.Moc vam dekuju 🙂

zabbkakvak
14. říj 2016

@doubravka62 to se ti ani nedivim že jsi byla v příjemném šoku 🙂

leoseeeek
14. říj 2016

@zabbkakvak a jak ty??? Co vysledky???

leoseeeek
14. říj 2016

@doubravka62 velikaaaaanska gratulace😘😘😘
A ktery pokus se ti zadarilo teda????

doubravka62
14. říj 2016

@leoseeeek na 5pokus a to jsem na nej ze zacatku ani uz nechtela jit jeste ze jsem sla.

zabbkakvak
14. říj 2016

@leoseeeek u mě blbí jak jsem i předpokládala když špinění přešlo v krvácení ☹ .Tak musím se oklepat a věřit že mrazaček je ten praví

fonamor
14. říj 2016

@zabbkakvak ahojky,a jejda,zrovinka jsem se chtela zeptat,jak se dari a ctu toto... Pockej jeste na krev,vis prece,ze holky tu psaly,ze byly tehu ikdyz mely ms... Navic,i kdyby to ted nevyslo,mas jeste snehulacka a ty se pry chytaj lepe... Hlavu vzhuru,myslim na tebe..

fonamor
14. říj 2016

@doubravka62 waw,gratuluji,vim jake to jsou nervy,sama jdu na treti.. Proste to nevzdavat a ono to jednou vyjde🙂

doubravka62
14. říj 2016

@lenusaak tak uz mi sdelily hodnotu 582,91

ilonaat
14. říj 2016

@doubravka62 waaau. Krasa. Gratuluju......at je i dal vse v pořádku 😉

leoseeeek
14. říj 2016

@doubravka62 kraaasnaaa hodnota 👍💕

leoseeeek
14. říj 2016

@zabbkakvak no jaaa bulim od rana😭...tak i ty hlavu vzhuru, pujdem do mrazacku, uz nam to musi vyjit 😘

cadem
14. říj 2016

@doubravka62 Tomu teda říkám pořádné číslo!Veliká gratulace!

leoseeeek
14. říj 2016

@doubravka62 a spinila jsi ? nebo mela jsi nejake "priznaky"