Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

lenusaak
16. říj 2016

@leoseeeek mne došla 4tý den po vysazeni, ale do toho týdne by měla

zabbkakvak
16. říj 2016

@lenusaak to jsi napsala úplně přesně taky jsem si to tak představovala že embryo vloží a je to a ono je to úplně jinak.Tak snad se dočkáme co nejdřív už nás osud zkoušel dost si myslím

zabbkakvak
16. říj 2016

@wendissek leoseeeek holky a proč mě přichází vždy menzes i přes utroš?

wendissek
16. říj 2016

@zabbkakvak ta me přišla u prvního ivf u druhého ne.

leoseeeek
17. říj 2016

Tak je to 4dny, jeste teda pockam, v kludu 😊...predtim mi prisla i pres utros a ted stale nic.
A pak teda KET s poslednim bojovnikem💗

leoseeeek
17. říj 2016

@zabbkakvak v klidu. Me to taky tak chodilo. Akorat ted proste nic...je pravda, ze predtim jsem treba normalne pred MS spinila..ovsem po tom nevydarenem ivf, kdy jsem skoncila v nemocnici, tak uz nespinim a ted mi ani ta MS nedosla, tak jsem se lekla ja, at se zase neco nedeje, vis 😊

zabbkakvak
17. říj 2016

@leoseeeek Aha tak přeju ať se co nejdřív dostaví ta mrcha ať můžeš brzy pro mrazáčka.Ja jdu ve čtvrtek ráno za Texlem tak jsem zvědavá co řekne kdy je dobre zavést toho mrazačka.No mám plno otázek tak si pro jistotu napišu poznámky nebo zas na plno věcí se zapomenu zeptat.

leoseeeek
17. říj 2016

@zabbkakvak dekuji. Tobe taky drzim palce 😘...a ty ses objednavala k Texlovi. Ja se chtela taky objednat na konzultaci a sestricka mi rikala, ze je dlouha cekacka😔... Tak pak dej vedet, zda je dobre jit do toho hned😉

zabbkakvak
17. říj 2016

@leoseeeek jo mě to taky říkali ale pak našla kousek místa ve čtvrtek ráno v 8.hod. tak jsem ráda.Jo pak písnu co jsem zjistila 😉

leoseeeek
17. říj 2016

@zabbkakvak jjj...dekuji 😉

leoseeeek
19. říj 2016

No, tak ja 6den bez utrose a MS nikde :( ..

fonamor
19. říj 2016

@zabbkakvak ahojky,tak co,zazrak se nekonal? Kdy jdes na snehulacka?.. Asi uz co nejdriv,vid?.. My jsme byli v Pronatalu na kontultaci,tak zase pomalu zacina kolotoc,krev,atd...a ponovym roce jdeme zase do toho..

zabbkakvak
19. říj 2016

@leoseeeek teda ta si dává na čas .

zabbkakvak
19. říj 2016

@fonamor čauky,ne ne žádný zázrak ☹.Zítra ráno jdu k Texlovi a uvidíme co řekne .Chtěla bych jít hnedka tento ciklus,doufám že to stihnem.Co v Pronatalu řekli vám něco nového?Po novém roce ti to určo klapne 😉

wendissek
19. říj 2016

@leoseeeek hele zkus sila si test?

leoseeeek
19. říj 2016

Jjj...zkusila jsem test a nic... No divne. Taky chci hned do snehulacka,tak nevim, co se deje 😉

lenusaak
19. říj 2016

Kočky já jdu zítra na krev😊 těhu test mám pozitivní

leoseeeek
19. říj 2016

@lenusaak tak velikaaanska gratulace, at je vse ok 😘

leoseeeek
19. říj 2016

@zabbkakvak zitra pisni, jak jste u Texlika dopadly

zabbkakvak
19. říj 2016

@lenusaak jjjj gratulka a přeju ať je vše ok.Kolikátý pokus to byl?

zabbkakvak
19. říj 2016

@leoseeeek jasně písnu,sama jsem zvědava 😉

lenusaak
19. říj 2016

@leoseeeek
@zabbkakvak děkujuu!!! Bylo to druhé IVF a 4tranafer dohromady 😊

zabbkakvak
19. říj 2016

@lenusaak a jak se cítíš,nějaké příznaky ?Kolikátý den ciklu se chodí na KET?

jawuna
19. říj 2016

@zabbkakvak Tuhle metodu dělají v Heliosu už dýl...škoda, že ji neměli už když jsme šli na IVF my

leoseeeek
19. říj 2016

@lenusaak a prosim, po nezdarenem IVF jsi sla hned na KET nebo jsi dala mesic volno?

lenusaak
19. říj 2016

@zabbkakvak MACS jsme si ted u druhého IVF dali a měli jsme iproti prvnimu na konci kultivace vic embryjek 😊 jinak ja chodila 19DC na tranafery, jednou jsem byla myslim 21DC

lenusaak
19. říj 2016

@leoseeeek vždy jsem šla hned dalši cyklus. Nemá smysl to oddalovat, jednou jsem chtěla, radila jsem se s moji gynekoložkou a ta řikala, že ne ať jdu hned, že zbytečny prodlužováni muze ublížit na psychice a navíc tělo je nastartované. Tenkrat jsem poslechla a ten transfer i otěhotněla na pár týdnů 😊

fonamor
20. říj 2016

@lenusaak gratulace leti,drzim palecky,at jste v poradku. Pozor na viry,at nenachladnes atd,ted to lita vsude... Pisni pak,kolik ti namerili z krve🙂

linusha
20. říj 2016

Ahoj holky, tak nám bylo doporučeno také IVF, za pár dnů začínám s léky. Byla nám doporučena klasická metoda , žádné ICSI, PICSI atd. Chci se optat měla jste některá tu klasickou metodu úspěšnou? Díky