Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dragina
9. lis 2016

@lenusaak Leni, mám dělanou nějakou genetiku, na kterou nás poslali tehdy před 1. IVF - kde se řešily nemoci v rodině mé a manžela, přes několik kolen atd. Tam se hlavně asi řešilo, jestli dítě by nemělo cyst.fibrózu, no a teď před 3. IVF jsme byli s manžou na imunologii v Plzni u prof. Ulčové, nikde nic špatného nevyšlo - i když trochu paradox, dle jejich testů na spermio měl chlap brát nějaké vitamíny a dle Heliosu parádní spermio, pak se vyznej.

leoseeeek
9. lis 2016

@lenusaak tak, prave, ze se citim normalne, obcas picha v podbrisku... Ve zline po ivf jsem zacala hned 5den spinit a nasledne krvacet, i presto, ze jsem brala 4rano a4vecer utrose... V heliosu, tam jsem zase nespinila vubec, utros 2-0-2 a krev HCG 0,2 a pak jsem to nedostala, az po 15dnech a to jsem myslela, ze to nerozchodim.... Jinak momentalne pracuji v domove se zvlastnim rezimem...momentalne PN ;)

lenusaak
9. lis 2016

@wendissek píšu, pak jsem si zvykla 😄 ale prvni injekce, zo byl záhul a přemlouvání se😄

lenusaak
9. lis 2016

@leoseeeek tak budu moc moc drzet pěsti ať už se to teď zadaří!!!💐

wendissek
9. lis 2016

Ty ses sikula me to nikdy nedelalo problém 🙂

leoseeeek
9. lis 2016

@lenusaak jjjj...moooc dekuji 🙂 , keeez by. A ty pracujes kde?

lenusaak
9. lis 2016

@dragina ta dontorka Ulčová je i kapacota ve svém oboru ze? Myslim si, že cadem k ni taky frči v prosinci. No je to fakt zvláštní, težko se v tom vyznat😞 ruzné názory..

lenusaak
9. lis 2016

@leoseeeek já pracuju v Brně ve fakultce na JIPce, teď momentálně také na PNce😊 a na kdy mam drzet pesti s krví??? ✊

leoseeeek
9. lis 2016

@lenusaak ...drz ve stredu 16.11. 😉 dekujiii😘

zabbkakvak
9. lis 2016

@leoseeeek taky budu držet pěsti určitě to klapne 🙂

leoseeeek
9. lis 2016

@zabbkakvak dekujiiii😘...a ty dej pak vedet hodnoty krve😉😊

zabbkakvak
9. lis 2016

@leoseeeek jo jo zítra dám vědět 😉

sisik10
9. lis 2016

@lenusaak Leni mrcha MS nakonec dorazila, tak doufám, že mě ta revize mine. A ty se nestresuj, že pujdeš tak pozdě ke gindařce. Podle mě, když si nebudeš jistá mužeš určitě na UT do Heliosu 🙂

fonamor
10. lis 2016

@lenusaak aha,tak to nam urcite taky delali,kdyz uz mame ivf parkrat za sebou. Dekuji za objasneni..Obcas se uz v tom ztracim..🙂

ilonaat
10. lis 2016

@fonamor my jsme si to priplaceli. Stalo to 2500,- dělali nam to hned u prvního spermiogramu.....

lenusaak
10. lis 2016

@fonamor určo jo..my máme dve IVF a dělali nám to dvakrat ( a to je u nas spermio dobré) pokazde pred novym IVF. No je toho hromada tech vyšetřeni..

dragina
10. lis 2016

Holky, tak u mě se opravdu ani na po 5. zázrak nekonal, jde ještě něco udělat před posledním KET? Chtít nějaké vyšetření, nebo nevím už co? Nebo jít hned do dalšího boje a věřit. Na diskuzi mi odepsali, že by udělali hysteroskopii se sepearovanou abrazi dutiny děložní. Ale já teď na hyster.byla min. měsíc, ale nevím, zda se mi dělala ta abraze, ale vzorek byl odebrán, je to ono? Je mi jasné, že při dotazu na diskuzi nemá mou kartu, tak neví co bylo děláno.

zabbkakvak
10. lis 2016

Ahoj holky tak před chvíli mi volali a juchuchu jsem těhu 🙂 1193j.Ve středu jdu na ultrazvuk.Všem co čekají na výsledek přeji //.A koho čeká KET ..... přeji hodně síly a úspěšný konec

ilonaat
10. lis 2016

@zabbkakvak perfektni. Jeste jednou gratuluju. Davej na vas pozor :-*♥♥♥♥

lenusaak
10. lis 2016

@zabbkakvak skvělý, užasný!!!,moc gratuluju💐

zabbkakvak
10. lis 2016

@ilonaat mooooc děkuji :-* i za tvoji psychickou podporu 😉.Na tom prvním ultrazvuku říkaji co?

zabbkakvak
10. lis 2016

@lenusaak moc děkuji jsem ráda že jsou tu tak super holky které podpoří,poradi..... No asi je to tím ze každá tu prožíváme těžké období a prožíváme to všechny spolu

dragina
10. lis 2016

@zabbkakvak parádní hodnota, užívej se to 🙂

lenusaak
10. lis 2016

@zabbkakvak ptesne tak, je to tím, že to spolu prožíváme a jsme si navzájem moc velkou oporou😊 na prvnim ultrazvuku zkontroluji gestačni váček, žloutkový váček, embryjko jeste nemusi být videt ptz je to milimetrovej drobek😊

ilonaat
10. lis 2016

@zabbkakvak no ja jsem byla na prvnim ultrazvuku asi 11 dni po krvi a uz jsem mela srdicko. Byla jsem 5+0. Tak jen řekl, ze vse je ok, prcek odpovida 5+1 a ze mam prijit za 14 dni. A za ani ne 5 minut jsme byli venku. Pritel byl se mnou , dal nam fotku a sli jsme šťastně domu. 😉 Taky půjdeš stejne tak 😉

lenusaak
10. lis 2016

@ilonaat 11dni po krvi? Nebyla si spise 6+1?? Když jdeme na krev po KET vetsinou zaciname 5tt..v 5+1 jsem byla i ja, protože jsem měla vysokou hodnotu hcg, tak si me pozvali nejsky 4dny po krvi a embryo melo 1mm to mi sami rekli, že je ted na srdicko jeste brzo..

lenusaak
10. lis 2016

@ilonaat za to tech 11dni po krvi, ze si měla srdíčko to mi sedi, ale tt ?😊

ilonaat
10. lis 2016

@lenusaak mas pravdu Leni, jsem to popletla... 😉

ilonaat
10. lis 2016

@lenusaak a embryo melo 6mm. Uz je to dlouho tak se mi to plete furt ty tydny 😀

lenusaak
10. lis 2016

@ilonaat no bodejť, už je to taky pěkně dávno, kdy si byla v 6tt😄 ja ted machruju😄 jsem 8tt😄