Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
9. říj 2012

@werinka1 tak testni 7. den, ale pokud tam nic nebude, tak z toho nesmíš dělat předběžný špatný závěry, protože je to fakt brzo 😉 🙂 frč číst a žádný myšlenky jinde než u knížky! 😎 vím, že v některejch CARech doporučují testovat dokonce až 14. den-to sou teprve děsný nervy....

engele
9. říj 2012

Holky dělají na Heliosu i v sobotu a neděli? Nenašla jsem nikde jejich pracovní dobu ☹

werinka1
9. říj 2012

@engele Tak třeba koordinátorky tam co já vim jsou určo dopoledne. Lékaři někteří taky, protože dělají dopo UTZ. Na recepci jsou taky, sestry berou krev.....Odebírají se vajíčka, dělají transfery...... Ale budou pracovat v omezenějším provozu, nebude jich tam tolik co přes týden.

engele
9. říj 2012

@werinka1 Děkuji moc za odpověď 🙂

danielahe
10. říj 2012

@werinka1 tyjo, ty ses stresarka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , mas mimouse u sebe a 2 v mrazacku, takze se vubec niceho neboj 😉 a na priznaky se vykasly, na ty je opravdu brzo, mne bplela prsa u prvniho etu a nic, mela jsem to po tech hormonech a druheho taky nic...vse prislo az pozdeji 🙂 ...a 5denni blastocysta se hnizdi 6 - 7 den, takze chvili trva, nez zacne neco produkovat do tela 😉 🙂 , tfuj tfuj, myslime na tebe, kdyby nahodou bobecek zaspal, tak mas jeste 2 v mrazacku 😉 🙂 😵 😵 😵 😵

werinka1
10. říj 2012

@danielahe Jsem na ránu 😀 V noci nemůžu spát, budim se a řikam si, sakra ono to určitě nevyšlo. Začne mě najednou polejvat horko, pak je mi zima a nemůžu usnout. Děsí mě, že mi ani trochu nebolí prsa, což mě poprvé bolely, ale asi je fakt, že až trochu dýl. Tenkrát jsem měla 3-denní embryjka, chytly se obě a // jsem našla 11 den a až za 2 dny jsem začla mít trochu příznaky. Pořád si to taky řikam, je brzo je brzo, ale sakra je mi to prd platný 😝 😝 😅 Ani ty dva mrazáčci mě teď nějak neuklidňujou 😠

danielahe
10. říj 2012

@werinka1 Vim, ze tohle urcite slyset nechces, kdyby se to nepovedlo, tak tam mas furt 2 bobecky, ktery na tebe cekaji, fakt v tom umelem oplodneni hraje velkou roli psychika, ja a terka mame mimca az na druhy pokus a taky jsme to prezily 🙂 , jsou tu holy, jako adrous, ivet a spol, co to maji na 1. pokus 😉 , Ja do finale sla taky se trema bobeckama, ale ze jsem mela PGD, tak jsem vedela, ze jeden je spatnej a ty 2 ok, ale i to mi nezarucilo, ze se ten 1. bobek chytnul 😉 .......uvidis, ze se za chvili dockas testiku s 2 carkama 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , hlavne nepropadej panice, na uklidneni si dej cervene vinko nejake dobre kvality 😵 😵 😵 😵 😵 😵 (taky jsem to delala ) a nejaky pekny film a hlad pupika, uvidis, ze vsechno bude tak jak mam byt 😉 . to zvladnes, vim, ze to cekani je nejhorsi 😉 🙂

tulipanek82
10. říj 2012

@werinka1 Ahoj werinko, skepse není na místě 🙂 souhlasím s holkami, ničeho se neboj, máš v bříšku heliosácký embryjko, takže ta šance, že to velikánská 😵 a vůbec proč tu žvaním o embryjku. Měla bych se spíš zeptat Co čteš? A co jinak máš dnes v plánu? 🙂

tulipanek82
10. říj 2012

Přesně jak říká Danča! 🙂

tulipanek82
10. říj 2012

@engele Já myslím že ano. Ale asi záleží co..

tulipanek82
10. říj 2012

@werinka1 Až se příště v noci vzbudíš, běž a pusť si nějaký seriál, třeba si stáhni Sex ve městě nebo Přátele a koukej dokud zas neusneš;)

werinka1
10. říj 2012

Tak jsem se holky vyrazila rozptýlit do města. Trochu jsem se tam zakecala a přišla na jiné myšlenky. Ale stejně se "pozoruju". Jinak jsem vylovila knížku a snažim se číst, i když, myšlenky potvory utíkaj jinam. Ta psychika je vážně mrcha. 😠

werinka1
11. říj 2012

Tak holky, jsem blbá, ale zkusila jsem test. No co byste čekaly? Samozřejmě negativní. Ale jsem smířená. Vždyť nemam jeden jedinej příznak. Prsa mě nebolí ani trošku, podbřišek taky ne (krom občasného píchnutí v oblasti vaječníků, což je po stimulaci normální), únava je z utroše. Snad si příští měsíc budem moct dojet pro sněhuláčka.

veverka.terka
11. říj 2012

@werinka1 ty seš ale trdlo, dyť je to teprve 6. den!!! buď v klidu, to je opravdu hooodně brzo, vydrž aspoň do soboty a určitě to nevzdávej ještě!!!! 😉 🙂 myslím si, že 6. den by tam neměl nikdo ani dušíka....i já, ten 7. den, sem tam měla fakt jenom úplně nepatrnýho ducha, kterýho sem viděla jenom já 😀

werinka1
11. říj 2012

Já to teda ještě zkusím o víkendu, no ale.....já sem pesimista 😠 A hlavně fakt trdlo! Já nevim, že to prostě nevydržim. Bych si zasloužila nafackovat. Ale radši budu počítat s něúspěchem, než bejt potom strašně zklamaná. To je lepší opak. Myslet si, že spíš ne a pak se radovat.

werinka1
11. říj 2012

A jdu vytírat a vařit a taky prát! Hlavně pořád nemyslet na ....... potřebovala bych po ET uspat a probudit se za 10 dní nejlépe s pozitivním testem v ruce 😀

veverka.terka
11. říj 2012

@werinka1 tak určitě je lepší počítat i s neúspěchem,ale myslím si, že vzdávat to 6. den je teda dost brzo 😉 🙂 vydrž! všechny sme to vydržely, taky to zvládneš 😉 😉 😉

veverka.terka
11. říj 2012

@werinka1 jo, taky sem něco podobnýho říkala, když sem čekala na TT 😀 nejlíp to zaspat a bylo by 😉 🙂 ale není to tak lehký, musíme si tím projít, abysme si toho úspěchu potom o to víc vážily 😉 🙂

werinka1
11. říj 2012

Holky, já se ze sebe asi poseru. sorry za výraz. Co myslíte, že jsem šla udělat?? No šla jsem vytírat, vařit a uklízet. No a šla jsem vynést koš.....a tam nahoře byl zahozenej ten test.....já ho vytáhla.....já teda nevim.....možná že to taham vočima, ale mě se zdá, že tam je zcela neviditelnej duch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale naprosto neviditelnej!!!! Ale já ho tam vidim 😀 Já se asi po..... Ale může to bejt ještě pregnylová čárečka... 😠

veverka.terka
11. říj 2012

@werinka1 no vidíš, o to víc je potřeba doufat, že to bude OK 😉 😉 😉 mně se ze začátku taky ta 2. čárečka ukázala dycky až po delší chviilce ne, jak píšou po 3 minutách...přesně, jak píšeš, kamoška mi říkala, nevyhazuj to, počkej klidně 10 minut a fakt. tak buď v klidu a testi zase v sobotu a bude to jasnější 😉 🙂

werinka1
11. říj 2012

@veverka.terka V sobotu? Se dřív zbláznim! 😀 😀 😀 😀 😀 Ale je fakt, že to dřív nebude mít cenu.....Bože to jsou muka todle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

veverka.terka
11. říj 2012

@werinka1 jj, zítra toho moc nepoznáš, furt je moc brzo, vydrž!!!! 😉 😉 😉

werinka1
11. říj 2012

@veverka.terka Já si pro jistotu nepůjdu koupit test, jinak bych ho zítra ráno určitě udělala. Měla jsem jen jeden, ten už teď použitej a tudíž nikam do města nejdu a hotovo. Mam akorát strach z toho pregnulu, jsem dnes 13 den po píchnutí, ale teoreticky už by měl snad být pryč 😒 Uklidňuju se tím, že tenkrát se nám chytly obě embryjka a slabej test jsem měla 9tý den. Tudíž při jednom a šestý den přeci nemůžu čekat tlustice. Možná slabá utěcha... 😅 Ale mam naději.....prosíííííííííím ať nepřijde zklamání 😢 😢

veverka.terka
11. říj 2012

@werinka1 nee, ten pregnyl už určitě nepůsobí! nic nekupuj, až zítra, vydrž! 😉 🙂

werinka1
11. říj 2012

@veverka.terka Slibuju! Nic nekupuju, až zítra a dřív jak v sobotu ráno netestim!!!! 🤐

danielahe
11. říj 2012

@werinka1 to nebude pregnylova carecka...proste vydrz aspon do 8. dne 😉 🙂 , ja jsme tam mela slabou carku..takze verim, ze 6 den bych tam mela prd 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tulipanek82
11. říj 2012

@werinka1 Werinko, ty jsi naše éro 😀 Neboj, 10 den bude už za chvíli, stejně s tím nic nenaděláš, no ne? Myslím na Tebe a držím pěsti! A nenapsala jsi mi co čteš 😉

werinka1
11. říj 2012

😀 No taky si řikam, buď to tam je nebo ne, ale to já si řikam spoustu věcí a je mi to úplně prd platný. 😀 Teď tam odsaď tahal toho dušíka i přítel a že furt nic nevidí.....no a on zkoumal tu část, na kterou se čůrá 😀 😀 😀 😀 Holt chlapi....Ale když sem ho pak nasměrovala, tak prej že taky vidí.... 🙂
Jo a čtu od Pikory a Šichtařové Všechno je jinak aneb co nám neřekli o důchodech, euru a budoucnosti. Holt ekonomka se ve mně nezapře 😀 Ovšem teď jsem místo čtení asi 2 hodiny spala 😀

ivetka77
12. říj 2012

@werinka1 Ahoj Werinko, coece to mas zajimave cteni...asi nic moc pozitivniho,co? 😅 Budu si to taky muset precist.

veverka.terka
12. říj 2012

@werinka1 tak se dneska držíš?! 😉 🙂