Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

onno
10. pro 2013

@danielahe Děkuji

jawuna
10. pro 2013

Ahooooj holkyyyy, moc jsem se těšila, až vám budu moc říct, jaký je to skvělý pocit a že na všechno trápení a nezdary a nevím co ještě zapomenete jak mávnutím kouzelného proutku 😉

Musím strašně moc poděkovat všem z Heliosu, že se nám ten náš sen díky nim splnil 😵

radkap77
10. pro 2013

@jawuna Moc gratuluju, maminko 😉

terezi79
10. pro 2013

@jawuna Ahoj gratuluji k miminku jeste jednou, verim, ze ten pocit ani nejde popsat, doufam, ze si ho tu vsechny brzy prozijeme samy 😵 😵

jawuna
10. pro 2013

@terezi79 Myslím, že určitě, všichni, co jsou tady, jsou ve správných rukách 😉 Děkujeme 😵

dadakin
10. pro 2013

Ahojky holky tak po dnešním UTZ jsem se dozvěděla že čekám jednovaječný dvojčata jsme 7+5tt a měří 1,4cm obě srdíčka docela šok

engele
10. pro 2013

@dadakin téda, tak to je dvojnásobná gratulace!!! a víte co to bude?

danissa
10. pro 2013

@dadakin No tedáááá!!! To je nádhera 🙂 ! To máš za odměnu, že jsi měla tak komplikovanou stimulku, načekala ses na transfer, tak teď budete mát dvojnásobnou radost 😵 😵 !!! Tak ať se bobci drží!! A copak to bude, víte?

dadakin
10. pro 2013

@engele
@danissa holky to nevím co to bude???

terezi79
11. pro 2013

@dadakin Moc gratuluju 😵 😵 Takze to budou jednovajecne? Stejne hocicky nebo stejni chapecci, to je roztomily 😵 😵 Pockej,ale ty uz myslim nejake deti mas, ze?Takze jaky ze bude ted vysledny stav? 😵 😵

zwalsh
11. pro 2013

Milá děvčata, dnes jsem narazila na stránky Heliosu a tak bych se ráda zeptala zdali někteŕa máte darované embryo a docela moc let přes 40 🙂

zwalsh
11. pro 2013

Zvažuji Reprofit nebo Helios

jawuna
12. pro 2013

@zwalsh Ahojky, mám svoje, ale Helios doporučuju 😉 Myslím, že i jejich výsledky jsou široko daleko nejlepší 😉

dadakin
12. pro 2013

@terezi79 jj jednovaječné Helios vkládá 1 embryo a ví asi proč no mám 3 děti nejstaší syn skoro 17let bydlí u otce zbytek se mnou bude veselo hlavně v noci

@zwalsh jestli za mě mohu doporučit tak v Reprofitu mám za sebou 3x minimálku a 1x IVF a nic ani na zamražení v Heliosu 1x IVF výsledek vidíš budou to dvojky a jedno máme ještě zamražený co se týče profesionálního přístupu tak zase Heliosu doporučuji Mudr. Texla vše vysvětlí a udělá si na tebe tolik času kolik budeš potřebovat na odpovědí tvých otázek a ostatní zaměstnanci mají velice příjemné vystupování nenarazila jsem zatím na nikoho kdo by neměl zrovna svůj den je to hodně o lidech.Rozhodnutí je na Tobě.

radkap77
12. pro 2013

@zwalsh Urcite doporucuji Helios, i kdyz s tim druhym centrem nemam zkusenost. Jsou tam moc prijemni lidi a nas vysledek daleko predcil nase ocekavani. Uz mam za sebou v jinem centru i cyklus s darovanymi vajicky a tady nas prim.Texl jeste "ukecal" na nase a dopadlo to zatim skvele. Ted cekame na vysledky PGD. Souhlasim s dadakin 😉

radkap77
12. pro 2013

@dadakin Jinak teda valim oci mimochodem 😀 ty budes mit hned dve miminka najednou? 😵

werinka1
12. pro 2013

@dadakin Ahoj, předem gratuluju 🙂 . Také jsem chodila do téhle diskuse a mám z heliosu jednovaječné holčičky 😵 Koukam, že helios bude skoro garance na jednovaječná dvojčátka, protože jedna holčina tu v téhle diskusi chvilku přede mnou otěhotněla taktéž v heliosu a čekala jednovaječné holčičky 😉 To je skoro neuvěřitelný 😕 Tak držim palečky ať je vše ok 🙂 🙂 🙂

engele
12. pro 2013

Tak já jim zatím kazím statistiky, čekáme jen jedno, teda doufám, že se to do středy nezmění 🙂)) ale zle mi je za 4 kousky 🙂

radkap77
12. pro 2013

@werinka1 Jee, holky, jak je to mozny, tolik dvojcatek? 😉

werinka1
12. pro 2013

@radkap77 Asi na to mají patent 😀

zwalsh
12. pro 2013

@dadakin moc děkuji za.reference vnitřně cítím že toto je tam kam máme jít. Dívala jsem se na lékaře a je možné vybrať si lékaře?

jawuna
12. pro 2013

@zwalsh Doporučuju primáře Texla, je úžasný 😉

danielahe
12. pro 2013

@dadakin k tem tvym 3 detem 😀 😀 😀 , velka gratulace maminko a at je vsechno vporadku 😉 . Tak to uz jsi druha, co se to takto povedlo 😉
@werinka1 ha, tak to jsi druha, co ma jednovajecny holcicky, ta pred tebou byla adriana a ma taky holky 😉 🙂
@zwalsh zavolas a nechas se objednat k mudr Texlovi 😉 , at vse klapne 😵

radkap77
12. pro 2013

@zwalsh Souhlas, vsichni jsou skveli, ale primar Texl je nejskvelejsi 😵

radkap77
12. pro 2013

@terezi79 Jeste ti nevolali? Jsem hrozne nervozni 😒

zwalsh
12. pro 2013

Moc děkuji za doporučení. Teda vše přes svátky necháme hezky odpočinout a pák se uvidí 🙂 až se Vám všem moc daří 🙂

werinka1
12. pro 2013

@danielahe Jj, s tou jsem se tu v diskusi potkala, ale už sem myslim nechodí. my jsme dlouho nevěděli, jestli jsou jednovaječné a nebo jak mi tvrdili na začátku těhu, že jsou dvojvaj a to druhé jsme si tam současně dotvořili sami 🙂 Ale jsou si tak podobné, že je jasný, že jsou jednovaj 🙂

danielahe
12. pro 2013

@werinka1 jooooooooooooo, uz si vzpominam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tehotenska demence 😅 😅 😅 😀 , no co je a drus, to nevim, naposled jsem s ni mluvila jak s tehu a pak uz se mi neozvala a nic nereagovala 😒

werinka1
12. pro 2013

@danielahe Nooooo, to jsem přeci jáááááá 😀 Začla jsem chodit do diskuse o dvojčátkach, sem vyjímečně nahlídnu. Závidim ti, že se povedlo přirozeně, to je krásný! Taky bysme chtěli ještě jednoho cvrčka, my zas ještě toužíme po klukovi, ale zřejmě si pro něj budem muset zas do heliosu. Jenom jestli tam na nás nečekají další dva 😀 😀 😀

veverka.terka
13. pro 2013

@danielahe hele, Dany, ty víš, že Adruš nakonec vše dobrý? čtu, že má holčičky, ale přece ani nevíme, jak to všechno dopadlo..... ☹