Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ilonaat
18. črc 2016

@wendissek vlasy? Fakt? Tak me se jen třepi nehty. To je něco. Vidíš. Az ted mi doslo, ze to muže byt nasledek

wendissek
18. črc 2016

@ilonaat no to můžeme me šílené padají ale tak ze mám na hlavě půlku mám už vitaminy a stejně nic

ilonaat
18. črc 2016

@wendissek Tak to me mrzi. To me naštěstí nepotkalo, pac i tak tam mam prdlajz. Bych byla holohlava. 😉

lenejewel89
19. črc 2016

Ahoj holky, chtela bych se zeptat, jestli se v Heliosu plati za operacni vykon? Ceka me hysteroskopie, tak bych rada vedela, jestli si mam nasetrit. Dekuji moc...

misula29
19. črc 2016

@lenejewel89 já si myslím,že ne,že zaplatíš jen pokoj pokud tam budeš přes noc

ilonaat
19. črc 2016

@lenejewel89 Muzu se zeptat, proc ti budou delat hysteroskopii? Ja mam ted pred sebou KET a jestli nevyjde, chtela bych se jich na ni zeptat. Nabidli ti ji sami nebo jak? Dekuji 😉

lenejewel89
20. črc 2016

@ilonaat Ja mam za sebou uz jeden nevydareny Ket no a ted mi pak doktor rekl, ze udelame pred dalsim hysteroskopii, aby se videlo, jestli tam jsou srusty nebo tak.;)

jankadvor
20. črc 2016

@lenejewel89 Ahojka. Za hysteroskopii jsem nic nedávala, platila jsem jen 500Kč za lůžko 🙂

jankadvor
20. črc 2016

@lenejewel89 Taky mám za sebou HSK. Dělali mi ji kvůli nevydařeným pokusům 3krát IUI, 1krát ET a 1krát KET. Vše včetně histologie bylo v pořádku. Takže zase nevím co je u mě špatně. Asi to nakonec bude ta mrcha štítná žláza, ale netuším co udělat, abych otěhotněla? ☹

jawuna
20. črc 2016

@jankadvor Ono se prostě asi všechno zjistit nedá 😒

zabbkakvak
20. črc 2016

Ahoj holky tak po nezdařeném ET se hlásím.Zitra máme schůzku s Textem tak jsem zvědavá co řekne.Holky ani nevím jestli jsme dělali imunologii a hematologii zítra se ho zeptam.To se dělá s krve a oboum?

wendissek
20. črc 2016

@zabbkakvak imuno dělali teda aspoň nám ano a hematologie asi ne by sis musela vyžádat u obvodaka at te pošle

zabbkakvak
20. črc 2016

@wendissek a obojí se dělá s krve?

wendissek
20. črc 2016
wendissek
20. črc 2016

@zabbkakvak to je první nevydařené et a první i ivf?

zabbkakvak
20. črc 2016

@wendissek jo jo první a bohužel mrazáčky nemáme😞.Tak vše budem muset od znova.Jsem zvědavá kdy řekne že mužem začít a doufám že teď už se to povede a udrží se.

wendissek
20. črc 2016

@zabbkakvak u nás je to to stejný nic víc me už nedodelavali zůstalo jen jedno dobře z 11 a ted začínáme vše znova může se po třech měsících od prvního

doubravka62
20. črc 2016

Holky vcera jsem byla na transferu a vyzadala si primare Texla on je skvelej mela jsem skvelej pocit doufam ze se uz zadari.Rika ted to uz vyjde nechci vas tu videt dalsi mesic a kdyz ano jen na kontrolu 🙂 a pridal mrknuti v tu chvily jsem si byla jista ze to klapne no uvidime to cekani je dicky nejhorsi.

lenusaak
21. črc 2016

@zabbkakvak ja na imuno byla odeslana do Aki v Brně, prino za dojtorkou imunologie na zaklade spatnych vysledku v hormonalnim profili( konkretně ana- protilatky) takze imuno okrajove berou ale pidribne te mzsi odeslat primo na imunologii. Hematoligii oni v Heliosu nedelaji, to zase musiš za hematologem se objednat. Pokud nemas leidenskou mutaci- trombofolii nebo přimo doporučení na hematologické vyšetreni, tak tě nevezmou. Játrombofilii malm, takže na hematologii hlídaná být musim.

jennyy12
21. črc 2016

Holky, nevíte jestli mi dají v Heliosu kopie výsledků testů u nich provedených v rámci IVF?? Nebo výpis ze zdravotní karty aspon??? Mám na to nárok? Platí se za to něco?? Přešli jsme nakonec do jiného CARu a ráda bych ty výsledky měla. Děkuju za odpověd a všem přeju hodně štestí 🙂

zabbkakvak
21. črc 2016

Holky tak jsme mluvili s Texlem a začneme teda znova v září jak přijde mrcha.Tentokrát nám dal krátký st.protokol tak jsem zvědava máte někdo zkušenost s krátkým protokolem?A 2.8 jdeme ještě na genetiku k doktorce Leznarové.Jak probíhá ta genetika? Vůbec nemám představu.Už se na to těším a doufám že na podruhé už to vyjde až dokonce a budou i mrazáčci kdyby náhodou...Tohle září je pro nás doufám radostné 3.9 budeme mít svatbu tak mimčo by bylo krásný svatební dar 🙂

petra_r_
21. črc 2016

@jennyy12 Myslím si, že je to tvoje karta, tak na ni máš nárok. Podle mě teda....

wendissek
21. črc 2016

Tak dnes první injekce dipherelinu už mi to ani chybělo od minule😀😀

dragina
21. črc 2016

Vendy, já měla 1. diph. v úterý - jaký máš protokol a co a kolik pícháš?

wendissek
21. črc 2016

@dragina mám dlouhý tak jak před třemi měsíci a ted teda budu mít místo merionalu menopur 150 jednotek ze začátku

dragina
21. črc 2016

@wendissek aha, tak to já mám krátký 🙂 a mrazáčky z minula nemáš?

wendissek
21. črc 2016

@dragina me oplodnilo se nam 11 vajíček a zůstalo na konci jen 1 a to se nechytlo

dragina
21. črc 2016

@wendissek nooo, co na to napsat, je to opravdu neskutečný boj, kdo nezažil, nepochopí, opatruj se

wendissek
21. črc 2016

@dragina ty taky na to se nedá napsat nic ale s tím jsme do toho šly ze SR nemusí pověst na poprvé neboj jak.me tak tobě to vyjde já už si vyzkoušela 2x jaké to je byt tehulka taknted už jen tu roli Maminky

cadem
21. črc 2016

@wendissek Ty mě bavíš holka, ale máš recht.S tímto pozitivním přístupem to určitě vše dobře dopadne🙂