Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zabbkakvak
21. srp 2016

@ilonaat to se dobře čte že je vše ok.Moc ti to přeju.Prcek se má u tebe určitě báječně 😀

ilonaat
21. srp 2016

@zabbkakvak Dekuju moc. Snazim se, aby byl parchantik spokojenej 😉

wendissek
22. srp 2016

@ilonaat zlato odběr bych mela mít konečně ve středu 🙂 už se nemůžu dockat

ilonaat
22. srp 2016

@wendissek Perfektni. Uz se to blizi vsechno. Za chvilku se přidáš ke me 😉 A cítíš se dobře?

wendissek
22. srp 2016

@ilonaat už me od včera voli pěkně břicho chystala sem i křeče už sem se lekla ze ty vajca popraskaly bylo to dlouhý cysta + ta dlouhá stimulace

wendissek
23. srp 2016

@lenusaak Leničko a jam se máš ty dlouho ses neozvala doufám ze je vše v pořádku kdy máš mít ket

ilonaat
23. srp 2016

@wendissek Zitra na rebe budu myslet. Taky budu v Heliosu. Ale jen pro neschopenku. Nekdy dopo nebo po obede si tam zajedu. Dopo je tam moc lidi 😉

wendissek
23. srp 2016

@ilonaat děkuji dam hned vědět ted s princeznou lezime a vůbec nejsem nervni jak poprve

ilonaat
23. srp 2016

@wendissek Tak parada. To je dobry začátek. Ja nebyla asi nervni nikdy pri ničem. Az jsem si rikala, ze se to nedaří diky mymu laxnimu přístupu. ....
Tak se na to hezky vyspi a tfuj tfuj

lenusaak
24. srp 2016

@wendissek vendulí, já dobrý..pristi stredu mamultrazvuk a potom KET, tak se už tesim, že se něco budd dít už 🙂 na dnešek držím palce at je hojná a kvalitni uroda!!!!!

jankadvor
24. srp 2016

Ahoj holky. Já po dnešku asi v Heliosu zkoncim. Porad mi nepřišli na důvod proč se nedaří. Mám za sebou 2.IVF, z prvního neúspěšný ET i KET a z druhého bohužel ani transfer ☹ Tak at se Vám Zadaru 🙂

wendissek
24. srp 2016

@lenusaak lebii děkuji už mám po odběru čekám na výsledky mám u sebe léky na hyperstymulak su zvědavá kolik jich je

cadem
24. srp 2016

@wendissek Držím pěsti;)

wendissek
24. srp 2016

Holky máme jich 21

wendissek
24. srp 2016

Tak jich máme 21 o proti minule 11 je to super

lenusaak
24. srp 2016

@wendissek vendí to je paráda !!!!! to je moc pěkné !!!! gratuluju !! přeci jen se to vyplatilo si počkat 🙂

wendissek
24. srp 2016

Ano vyplatilo je me pěkně zlé ale doufám ze z nich budou ty pravý bojovnicci

lenusaak
24. srp 2016

Holky komu mám říct, když chci kompletní vypis z dokumentace od Heliosu? moje gynekoložka to chce, jejich zprávy co dostáváme jsou pro ni málo ... nikde není psáno o potratu atd. ..mam si o to říct na recepci ? nebo se musím nechat spojit s nějakým mudr?

cadem
24. srp 2016

@wendissek tak to je paráda.Držím pěsti ať jich vydrží co nejvíce;)

wendissek
24. srp 2016

@lenusaak já bych zavolala koordinatorkam a zeptala se . léno dostala sem na tri dny solu-medrol 80mg vypadá to zas jako léky ke stimulaci bude me je pichat setrenka zdravotní setra sem tak domluvena minulé sem jezdila ted at nemusím to se míchá jeden roztok a dva prášky nebo oba dva roztoky a prášky Nevis ze ?

lenusaak
24. srp 2016

@wendissek ty Vendí ja nevím, ja měla ten klasický solumedrol, jak to musíš zamačknout a ono se to naředí ... ale pokud to máš ted zvlást, řekla bych, že bych to ředila všehno jedním roztokem, protože kdyby sis dala oba roztoky najednou, tak bys toho měla hodně k aplikaci , no ale to je muj názor, radši bych si brnkla .. ale pokud to dáš s obema nebo jedním roztokem, gramáž zustane stejná

wendissek
24. srp 2016

Jeee ne mam to stejně nějak sem se na to nedivala jak sem byla zblbla

lenusaak
24. srp 2016

@wendissek jo Vendí, tak to pak není co řešit, to aplikuješ všechno 🙂))) a máš 80mg? kolik si máš zítra píchat??

wendissek
24. srp 2016

Zítra 80 ,po zitri taky a popozitri taky do svalů žák řeknu sestrence

ilonaat
24. srp 2016

@wendissek Gratuluju....tomu rikam úroda. My jsme meli urodu malou, ale za to z 90% úspěšnou. Nezrale byli jen jedno vajíčko a zbylo jich osm a vsechny se oplodnili a byly dobre i k zamrazeni. Takz vasi urody......to bidete mit v heliosu zamrazenou sškolku :-P Paráda zlato. A drz se.....

ilonaat
24. srp 2016

@jankadvor ono se to bohuzel nekdy u nekoho nezjisti nikdy. Jako u nas. ...z prvniho ivf nezbylo na zamrazeni. Chytlo se ale hned to odeslo. No a druhe ivf se podariko az druhy KET. Ja vim, ze je to o nervy, ale myslim, ze je potreba to nevzdávat a bojovat, dokud to nevyjde. A jakto, ze ted nebyl ani et?

wendissek
24. srp 2016

@ilonaat snad mas pravdu minule jsme jich měli/11 všechny zralá oplodnilo se 8/ a zůstalo 1 ted věřím ze vše bude jinak

ilonaat
24. srp 2016

@wendissek určítě. Uz jen pro ten tvuj paradni přístup. A malej prsila doma vam přinese štěstí jako nam to nechtěné zubozene kotě 😉

wendissek
24. srp 2016

@ilonaat asi ano celou dobu nereagují na léky říkali max 13 víc asi ne a najednou ji máme a hnedame z 38 folikulu 21 ocytocinu

ilonaat
24. srp 2016

@wendissek to je mazec. 38 foliku.....Kam se ti to veslo? Ufff