Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
13. říj 2016

@zabbkakvak nechci te nějaká chlacholit ale mela sem to stejný prvně sem spinila navisil se utros ale pak to stejně přešlo v krceni a hCG 0

leoseeeek
13. říj 2016

@zabbkakvak ...ahojky... Ja sice nespinim, ani nekrvacim, ikdyz minule u neuspechu jsem spinila, jiz paty den, ale nevydrzela jsem a ted jsem si udelala test a nic ..jedna carka 😢😢...zitra jdu na krev, takze i tak mam po nalade.. Ostatnim drzim .oc palecky

leoseeeek
13. říj 2016

@zabbkakvak ahoooj....to me mrzi... No, ja teda nespinim, ikdyz minule, pri nezdarenem pokusu, jsem teda spinila, jiz od pateho dne...nicmene jsem nevydrzela a ted si udelala test, negativni😢😢😢...takze po nalade...zitra jdu na krev, ikdyz si teda myslim, ze zbytecne😔..ach jooooo

wendissek
13. říj 2016

Holky drzte se moc vim jak vám je my si to ted po druhem.nevydařeném ivf dáváme pauzu obě ivf v heliosu a je mi 24 už dvakrát jsem těhotná byla ale vždy se jednalo o zt potom

doubravka62
13. říj 2016

Holky zitra jdu na krev musim se pochvalit ze jsem vydzela nedelat test poprvi sem odolala,hlavne aby to vyslo a bylo to ok uz at je ziiitrek 🙂

leoseeeek
13. říj 2016

@doubravka62 tak to klobouk dolu, ze jsi vydrzela. Ja jdu taky zitra na krev a dnes jsem po testu sahla😔... Na zitra drzim palce 😊

doubravka62
13. říj 2016

@leoseeeek ja se sama divim 🙂 dekuju.Jak jsem cetla delala jsi test ale neves hlavu uvidis az co krev ta je dulezita kasli na test dej se do pohody a mysli pozitivne 🙂

leoseeeek
13. říj 2016

@doubravka62 dekuji 😘jj..mela jsem to vydrzet do zitrka, az na tu krev, jsem trumpeta 😔.. Ted to bude nekonecne, do vysledku krve. Ty jdes teda taky zitra, ze? Tak pak tu taky pisni. A drzim moc palce 😘

doubravka62
13. říj 2016

@leoseeeek jj jdu zitra uz aby to bylo 🙂 to cekani je dlouhyyyy ☹ tak drzim palecky ;) a zitra pisnu

zabbkakvak
13. říj 2016

@wendissek jooo už ani nějak nepočítám že by to mohlo vyjít .Zítra jdu na krev už jen proto že musím jinak bych tam ani nešla.Ach jo fakt na h...o člověk se smíří že to přirozeně nejde tak dá peníze na IVF těší se a pak se zase všechno pokazí člověk se skoro zhroutí ale musí se dát do kupy a jít do toho zas ale to zklamání je hruuuuza

zabbkakvak
13. říj 2016

@ilonaat jo jo právě že víme jak to chodí.Manžel řiká ať jsem v klidu že uvidíme s krve,ale proste my ženy to poznáme že menzes přichází.Nevim kdy máme jít pro mrazáčka,jestli hnedka nedo měsíc počkat.Co ty doporučuješ?

wendissek
13. říj 2016

@zabbkakvak my se ted zase snažíme prirozene uvidíme jak to půjde dam tomu šanci

wendissek
13. říj 2016

@zabbkakvak ja za sebe bych šla hned do dalšího ketu

ilonaat
13. říj 2016

@zabbkakvak urcite na milion procent bych sla hned. Taky jsem chodila nez to vyslo. Dokud mas co dat, tak dej .....

zabbkakvak
13. říj 2016

@ilonaat no jo jednoho sněhuláka máme.Tak uvidim co ta krev zítra.Kdyz dopadne blbě jako že na 99% jo tak ve čtvrtek máme schůzku s Texlem tak se tam domluvime.Dekuji za radu

doubravka62
13. říj 2016

@ilonaat a kolikaty pokus ti vysel?ja ted byla na 5 transferu tak uvidim jak dopadnu zitra.

ilonaat
13. říj 2016

@zabbkakvak uvidis zitra....budu na tebe myslet.....dej vědět :-*
@doubravka62 no dopadl nam dobre druhý ket 😉

leoseeeek
13. říj 2016

@zabbkakvak no, my tam mame taky jednoho snehulaka a rikali mi, ze je nejlepsi hned KET..ja na 99% taky na prd...zitra taky ta krev...

zabbkakvak
13. říj 2016

@ilonaat jasně že dám vědět.Ty se pěkně šetří 😉

zabbkakvak
13. říj 2016

@leoseeeek tak uvidíme jak nám to zítra dopadne.To čekání na telefon bude zas hrůza

lenusaak
13. říj 2016

Holky držím vám palce na zítra😘

leoseeeek
13. říj 2016

@zabbkakvak no, ja si udelala ten test, takze uz pocitam s tim, ze to neklaplo 😭

leoseeeek
13. říj 2016

@lenusaak 😘

zabbkakvak
13. říj 2016

@leoseeeek to tak nemůžeš brát třeba byl test vadný taky záleží na citlivost testu ... Nemáš ještě nic straceno určitě ti zavolají zítra jen dobre zprávy

leoseeeek
13. říj 2016

@zabbkakvak 😘...dekuji. Keeez by...

zabbkakvak
13. říj 2016

@leoseeeek určitě 😉

doubravka62
14. říj 2016

Holky kdyz ste byli v Heliosu na krvi volaly vam oni?me rekly ze me zavolaji dicky jsem si tam volala sama ale ted zmena.

zabbkakvak
14. říj 2016

@doubravka62 jo dřív to bylo že jsme volali my.Zavedli novinku že volají oni tak musíme čekat

lenusaak
14. říj 2016

to je blbá novinka, byla jsem jedna z těch, která volala vždy přesně s časem, jak jsem byla nedočkavá 🙂)))

ilonaat
14. říj 2016

@lenusaak tak proto jsem se tam nikdy nedovolala hned v jednu 😀 .....taky jsem tak volala. A často obsazeno. Myslim, ze je to pro ne lepší. Menší chaos.....