Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
4. bře 2013

@katuleb jejdamane, to je blbý...ale určo se brzo uzdravíš, hlavně na ET musíš být v cajku

jarmisek
5. bře 2013

@katuleb Ahoj,ja myslim, ze chripka nebude problem behem stimulky, ale hlavne musis byt zdrava na transfer, coz urcie stihnes 😉

jarmisek
5. bře 2013

No,jak rika i jawuna 🙂

jarmisek
5. bře 2013

@danaho ja proste myslim, ze to tu mame vsecky dobre naslapnuty;) To zvladnes 😵

trefulka
5. bře 2013

Ahojky, chci se zeptat, jak je to v Heliosu s parkováním? Díky....

danaho
5. bře 2013

@trefulka Ahojky, děsný. My jsme poprvé parkovali v nějaký boční ulici a minule se nám podařilo chytnout místo přímo před Heliosem na chodníku 😀

danaho
5. bře 2013

@jarmisek Děkuju. Budu se snažit. 😵

trefulka
5. bře 2013

@danaho Díky ,) Jsem doufala, že tam někde bude nějaké parkoviště. No co se dá dělat, nobody is perfect 😎

danaho
5. bře 2013

@trefulka 😀 to jsem taky doufala,ale jelikož je to v centru tak tam nic není. Teda uvnitř mají v objektu nějaké parkoviště,ale jen pro ty hosty z penzionu. 😠

jarmisek
5. bře 2013

@trefulka Ahoj,my prvne projedeme tu ulici pred Heliosem a kdyz tam nevidime misto,tak zajedeme do bocni ulicky,tam uz je to v pohode 😉

trefulka
5. bře 2013

@jarmisek @danaho Tak snad to parkování nakonec nebude takový průšvih. Ještě jeden dotaz, když to je v centru - platí se tam? Když jsme jezdili do Gennetu na Letné, vždycky jsme mšli drobné do parkovacího automatu i na regulační poplatek.

jawuna
5. bře 2013

Ahojky, já jsem jednou parkovala přímo před Heliosem a jednou v boční uličce kousek za ním, určitě se tam nikde nic neplatí, je to normální ulice 🙂

danaho
5. bře 2013

@trefulka nikde jsme tam neplatili a v tý boční ulici určo nějaký místo najdete. Neboj 😉 Kdy tam jedete?

katuleb
5. bře 2013

Ahoj děvčata,na chvilku jsem vstala z postele,musela jsem do sprchy jak jsem byla mokrá ....je mi trochu lépe ted se spíš na plno rozjela rýma...
Měla bych dotaz-kdo měl dlouhý protokol a šli jste prvně na krev-kolkátý den jste žačali stimulovat??Jde to ještě ten den??

katuleb
5. bře 2013

Jo a ještě prosím Vás stalo se někomu že jste to dostal po té proveře dřív než píšou?? Nebo spíš později?? Děkuji,,

jawuna
5. bře 2013

@katuleb Škoda, že ti nemůžu nějak pomoct :( já jsem měla 2x krátký protokol

katuleb
5. bře 2013

@jawuna nevadí však hlavně že to klaplo....já to taky nějak vyřeším a holt když vyjde krev na sobotu budu muset frčet směr Brno.. 😉

zuzzu11
5. bře 2013

@katuleb ahojky 🙂 . Hlavne ze ti ta choroba uz ustupuje trochu 🙂 . Ja som mala dlhy a Proveru som zacala brat na 16DC. Na krv som bola len pred tym na krvne vysetrenia. Prvy krat som bola na krv az ked som zaala pichat Diphereline. Ale presne neviem ktory den. Dipheteline som prvy pichala na 26DC. A ja som ms nedostala vobec pri stimulacii. Ja som az na 45 den dostala a to bolo po OPU. Ale mi povedali, ze to nevadi ze sa to stava.

katuleb
5. bře 2013

@zuzzu11 děkuji no já mám jít na krev až vysadím proveru a dostanu ms -prý 30-32 dc tak jsem zvědavá jak to vyjde... 😉 a jestli to vubec dostanu.. 😒

kinos
5. bře 2013

@katuleb ahoj, no já měla dlouhý, ale taky mi brali krev až úplně pak ke konci. Nejdříve provera, pak jsem píchala dipherelin a pak menopur . Ale jak jsem šla na krev, tak jsem začala myslím hned ten den, ale už si to moc nevybavuju, ale každopádně koordinátorka vždycky řekla, co dělat. Jinak co se týče té provery, tak jsem se strachovala, protože jinak jsem to měla pravidelně jak švýcarské hodinky a při té proveře teda ne 🙂, ale píše se že zhruba tak nějak 3-4 den po vysazení a bylo to tak nakonec 🙂. Takže já myslím, že dřív moc ne...

katuleb
5. bře 2013

@zuzzu11 kdy ty jdeš na ket vlastně??

katuleb
5. bře 2013

@kinos děkuji moc za info...tak nějak řeším jak si domluvit krev když přesně nevím kdy to dostanu,je to složité... 🙂

kinos
5. bře 2013

@katuleb jjj, já myslím, že dostaneš, nebojej, ale taky jsem se strachovala, ale to se vlastně člověk strachuje teď už pořád. Aby to dostal, pak aby bylo dost vajíček atd....Njn, držím palušky!

katuleb
5. bře 2013

@kinos moc děkuji to víš je to náš poslední pokus a tak se snažím věřit a doufat že to klapne... 😉

kinos
5. bře 2013

@katuleb NO já to domlouvala tak, že jsem tam volala dopředu, že jestli je to možné, že tedy přijdu na krev, když to dostanu, oni řekli, že jo a už si vzpomínám. Já tam šla až druhý den MS a stimulovat jsem začala myslím další den, protože jsem píchala včeličky vždycky ráno než jsem šla do práce 😝

katuleb
5. bře 2013

@kinos tak mě je celkem jedno kdy jestli večer nebo ráno snad v tom není problém,já doufám,že aspon ty dvě první kontroly dám tady u nás,přeci jen do Brna jen na krev je to drahá sranda...z Ostravy.... 😉 😉

katuleb
5. bře 2013

@kinos A to byl tvuj první pokus? A koukám jsi kousek ode mě,taky jsi byla na kontrole u svého doktora?? nebo vše v brně??

zuzzu11
5. bře 2013

@katuleb no ak sa bude dat,ak vsetko pojde dobre tak na dalsi ms. To by mohol byt tak v polovine dubna 🙂 . Uz teraz ma nervy nech to len vyjde 🙂 .

kinos
5. bře 2013

@katuleb jjj byl to první pokus a na krev jsem chodila do nemocnice a pak ke konci až brno.

lucmora
6. bře 2013

ahoj holky po delší odmlcej já jsem tak zdeptaná jak blázen, pokoušíme se o mimi a bez úspěchu v Heliosu, jinak ted začínám brát proveru na 3 IVF. Holčiny volala jsem do laboratoří a řekli mi že ty hormony LH,E2 FSH budou stát něco přes 1000 Kč, kolik jste platily vy mimo Brňenský holčiny? Já jsem z Prahy. díky

jinak Texl mi řekl, že jestli se to vše povede a budou mrazáčci, tak budeme čekat na folikul nějaký dominantní,,páč jak neovuluji tak to bude ten zásadní problém. já jsem o tom přesvědčená