Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
18. bře 2013

@katuleb Tak čekej 😀 😎 už jen 10 dní 😀

katuleb
18. bře 2013

@jawuna jo jo čekám čekám....aaaaaaaaaaaaa .....zase čekám.... 😀 😅

danaho
18. bře 2013

@jawuna také moc gratuluju. Teď už to musí vyjít když je to takový silný bojovník 😅

onno
18. bře 2013

@jarmisek Mám chlapečka z Heliosu tenkrát se zadařilo na poprvé.Pak jsem měla ale 5 ketů myslím a nic.Pak 2 IVF a nic,pak jsem měla zdravotní potíže a teď snad už bude vše dobré.

jawuna
19. bře 2013

@katuleb Už jen 9 dní 😀 😎

zuzzu11
19. bře 2013

@jawuna Silno drzim pesti maminka 🙂 . Dali ste si chlapceka 😉 vlozit?Budes sa aj testit? To som sa chcela opytat, babule co ste mali aj PGD tak ste si robili niektora tehu test pred krvou?

katuleb
19. bře 2013

@jawuna vím vím už stříhám metr...... 😝 😅

jarmisek
19. bře 2013

@onno To doufam, moc drzim pesti!

jarmisek
19. bře 2013

@jawuna Ahoj,gratuluju k mrazackovi v brisku!At se mu u tebe libi!A vis co to je? Vy jste meli PGD, ze jo? 😵 😵

ilonar
19. bře 2013

@jawuna Ahojky, držím palec 🙂 . Vy jste si to pohlaví vybrali sami? Nebo se vás ptali, zda to chcete vědět?

jawuna
20. bře 2013

Čau holky, díky za podporu. Nic jsme nevybírali, chtěli jsme to nejlepší embryjko, ze kterého se nám narodí zdravé miminko, ale pak jsem se ptala, jestli mi řeknou, co je to za pohlaví, když to ví 😀 Vybírat si pohlaví by mi přišel vrchol vší drzosti a zahrávání si... 😠

ilonar
20. bře 2013

@jawuna No právě proto se ptám, přijde mi to hrozně proti přírodě vybrat si. Bylo mi to divné. Já jsem už ale od někoho myslím četla, že si vybrali předem, že jim to řekli, jen nevím, zda to bylo tady na diskuzi nebo někde jinde.
Cítíš se nějak jinak, nebo beze změny?

jawuna
20. bře 2013

@ilonar Cítím se dobře, ale nijak zvláštně, akorát se mi chce pořád (asi po tom Utrogestanu) spát.
A co ty? v jaké jsi fázi?

ilonar
20. bře 2013

@jawuna Já jsem ve fázi vyčkávací a čtecí vaše komentáře. Všechno nás to teprve čeká.

danielahe
21. bře 2013

@jawuna my co mame doma uz 2 kluky, tak ja bych si vybrala 😀 😀 😀 😀 😀 , ale samozrejme, ze bych jim tam zadneho mrazacka nenechala 😀 😀 😀 😀 😀 , tak doufam, ze az tam pujdeme potreti mi jich nezustane treba 5 😕 , to bych mohla rodit do duchodu 😀 😀 😀 😀

jawuna
21. bře 2013

@danielahe Chces jit znova, jo? 🙂 Jeste nemas dost? 😎

jarmisek
21. bře 2013

@danielahe A nemate uz v mrazacku? Ty jo, mas muj obdiv, ja mam strach z toho jednoho v brisku, jak je budu zvladat...predstava, ze bych mela tri deti.... 😀

jarmisek
21. bře 2013

@ilonar A uz mas nejaky termin konzultace? Neboj, nacerpas tu zkusenosti a pak tim proste jen tak krasne proplujes 😵 😵

katuleb
22. bře 2013

Ahooooooj holky tak jak se všechny máte??Mám dotaz nevíte ten diphereline co je na aplikaci k menopuru se taky doplácí?? Nebo jak to je -dopláceli jste někdo za léky a jaké a kolik?? Děkuji.. 😉

danielahe
23. bře 2013

@jawuna deti neni nikdy dost 😉 ,mame jeste jeden pokus na pojistovnu,tak toho musime vyuzit 😵
@jarmisek v mrazacku nemame nic. ono to pak prijde,mam pocit,ze cim jsem starsi,tim vic bych chtela deti 😵 a ja bych chtela velkou rodinu 😵

jarmisek
23. bře 2013

@danielahe Tak to mas muj obdiv a drzim pesti,at Ti Tve plany vyjdou! 😵 😵 Ted je teda na rade holcicka 🙂

jawuna
23. bře 2013

@danielahe Jj, taky bych brala kupu deti...ale zatim by mi stacilo aspon jedno malinkate vonave miminecko 😀 Zatim zadne tehu ani jine priznaky niceho, tak snad to prijde 😵 Jinak hezky slunickovy den vsem...i kdyz uz zapada 😉

danielahe
23. bře 2013

@jawuna ja jsem taky nic necitila, jen me od 7 dne bolelo bricho jako na menzes a osmy den jsme mela 2 carky ( do 10 dne jsem nevydrzela s testem 😀 ), pak jsem zacla krvacet dokonce, ale agolutin to zastavil a prcek to ustal 🙂 , prave tehu nevolnosi prisli asi tak za 14 od od ketu 😀 a po utrosi se mi taky chtelo spat 🙂

danielahe
23. bře 2013

@jarmisek ja uz se ted smiruji, ze ten nas treti drobek bude mit taky pindika 😀

januliii
24. bře 2013

@katuleb ahoj🙂 za dipherelin se nedoplaci... Ten hradi cely pojistovna a za menopur bys taky nemela platit,pokud ti budou stacit davky..jestli ne,tak se pak doplaci za jednu lahvicku asi 420,- aspon jsem to tak pochopila🙂 me to vsechno rikala koordinatorka pri vydani injekci🙂

katuleb
24. bře 2013

@januliii ahojky děkuji za info ohledně léků,snad se vlezu do pojištovny...
Jinak dnes jsem po vysazení provery a 32dc a ms nikde nedorazila... ☹ zítra jdu na krev a prý i utz at se změří sliznice at víme zde vůbec ms ještě muže dorazit,tak nevím kdy začnu vůbec stimulaci... 😒 😒

jawuna
24. bře 2013

@katuleb Neboooj, všecko bude 😉

kinos
24. bře 2013

@katuleb 32 je ještě dobré, nebojej a zítra zas budes vědět co a jak, držím palušky

katuleb
24. bře 2013

@kinos moc ti děkuju,snad mě zítra vezme gyndař na utz...a uvidím co mi pak řeknou na krev a tak v Heliosu... 😉

katuleb
25. bře 2013

Dobré ráno holky,tak jsem po krvi a čekám na výsledky.Pan doktor mi udělal utz a že prý špiním a jak jsem dojela domu tak mrcha dorazila v plné parádě....tak držte palce at začnu stimulovat.... 😉 😉