Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dadakin
3. kvě 2013

Babulenky heliosačky jinak všechny zdravím ku pátku,dětičky mám doma škola pro velký úspěch dala zase dva dny ředitelský volno tak malou jsem ve školce odhlásila ty děcka jsou víc doma jak ve škole.

mihule111
3. kvě 2013

@danaho Já Tě běru všemi deseti 😀 Budeš dělat hajzlbábu 😀 😀

trefulka
3. kvě 2013

Ahojky holky, všem, co čekáte na nějaký výsledek, přeju silné nervy a šťastný konec. Já se do Heliosu nevrátm dřív jak na začátku příštího roku.

jawuna
3. kvě 2013

@trefulka Ahojky, tobě taky silné nervy a šťastný konec.... 😵
Měníš pojišťovnu?

jawuna
3. kvě 2013

@danaho Ty seš prdlá, jaká stará baba? 😀 Jsme v nejlepším věku 😎

danaho
3. kvě 2013

@mihule111 no jo ty aby jsi se neozvala 😀 Tak fajn beru tě za slovo,ale jedině že by jsi ten svůj luxusní klozet přestěhovala na sever 😀
@jawuna Mihule už je za zenitem 😀 Ale je to dobračka od kosti a my jsme jasně že mladé,krásné,svěží a o kom že to píšu? 😕

danaho
3. kvě 2013

@trefulka držím moc palce aby jsi na konci té dlouhé a složité cesty našla // 😵

mihule111
3. kvě 2013

@danaho Nenenene, půjdeš drahá na Moravu .. kde by jsi takový job jinak sehnala, hm ? 😀
Já Ti dám za zenitem ... 😀

martulena
4. kvě 2013

Ahoj holky dneska to tu nějak vázne 🙄 No jo se udělalo hezky tak jste všichni venku co? Mě skončily vycházky tak jsem se sem šla juknout a nic nového 😀 Jinak jsem 5 den po ket pobolívá mě trochu víc břicho ale snad to bude dobré. Uvidíme za 5 dní až si udělám testík. 😀

katuleb
4. kvě 2013

@martulena ahojky....no tady teda počasí nic moc,ale zítra snad už bude lépe....neboj testík bude v poho určo...a mužu se zeptat co vy máte za problémy,že nemůžete normálně těhotnět?? A bereš ted po ket nějaké léky,?

martulena
4. kvě 2013

@katuleb Mě před 5 lety odebrali oba vejcovody ( byli neprůchozí) tak já můžu jedině na ivf. Beru akorát utrouš. Jinak nic. Ale před ketem jsem si píchala obden jednu dávku merionalu. Asi kvůli růstu sliznice. A co ty jak to stebou vypadá?

katuleb
4. kvě 2013

@martulena no já jdu v uterý na utz a pokud bude sliznice ok tak na den matek 12.5 bude ketík...

martulena
4. kvě 2013

@katuleb tak budu držet palečky ať to všechno dobře dopadne 😅

jawuna
5. kvě 2013

@katuleb Já budu taky držet ;)

katuleb
5. kvě 2013

@martulena taky držím 🙂
@jawuna holky moc děkuji 😉 😉

jarmisek
6. kvě 2013

@katuleb A já budu taky držet-takhle symbolicky na den matek-to musí být tutovka! 😵 😵

jarmisek
6. kvě 2013

Holky jak se jinak máte? Já mám asi druhou vlnu jarní únavy-nebo to dělá ten tlak? Achjo, už abych byla z práce doma, vidim jen postel, postel, postel...

jawuna
6. kvě 2013

@jarmisek Mam to stejne :D 😎

danaho
7. kvě 2013

Ahoj holky,tak dneska 10 den od KET a na testu bílo ☹ Bohužel nám 3 IVF nevyšlo. Nevím jestli risknout hned v dalším cyklu to nevyšetřené embryjko a nebo jít přes léto do 4 IVF....

katuleb
7. kvě 2013

@danaho Zlato moc mě to mrzí....je to jen muj názor,ale já bych šla nejdřív do ketu toho posledního embryjka.... 😉
Držím palečky at se rozhodneš podle pocitu a je to v pořádku... 🙂

martulena
7. kvě 2013

@danaho tak to mě taky mrzí a myslíš že to je opravdu konec? Ty už si začala špinit? A na krev nejdeš? Já jsem dneska 8 den po ketu a příznaky žádný jenom mě pobolívá pořád v podbříšku jako pře MS tak tomu taky moc nedávám. Je to všechno na prd ☹ Tak uvidím ve čtvrtek. Dám vědět papa 😒

zuzzu11
7. kvě 2013

@danaho Dani este to neni stratene.Urcite chod na krv. Kedy by si mala ist na krvicku? Su baby ktore mali na teste nic s az krev potvrdila tehu. Strasne ti drzim pesti .

jawuna
7. kvě 2013

@danaho celý den na tebe musím myslet...pořád věřím, že to ještě dopadne, hrozně moc bych ti to přála...

danaho
7. kvě 2013

@katuleb @martulena @zuzzu11 @jawuna Ahoj holky díky moc za podporu. Po pravdě já tomu už moc nevěřím.Ale testnu ještě ve čtvrtek a na krev ve čtvrtek nebo spíš až v pátek. Zatím nešpiním,ale to může držet Utrogestan. JInak rodinná rada dneska zasedla a udělali jsme rozhodnutí - půjdeme rovnou do 4 IVF a to nechámě asi na srpen. A to nevyšetřené embryjko necháme zatím zamražené. Prim.Texl nám přímo tuhle variantu navrhoval,takže dáme na něj.

@martulena ty embryjku věř. Příznaky, nepříznaky nic takového neplatí. Držím moc palce aby jsi ty // našla 😉

jarmisek
7. kvě 2013

@martulena Ja jsem také nemela zadne příznaky tak neboj, mozna muze byt priznak i to boleni briska...drzim pesti!

jarmisek
7. kvě 2013

@danaho Dani, doufam, ze se tam ty dve carecky ještě objevi! Porad je cas!!!!Budu na tebe myslet!

martulena
8. kvě 2013

@jarmisek Děkuju zítra udělám testík a uvidíme.Mám z toho docela strach. A v pátek půjdu nejspíš na krev. 🙂

martulena
8. kvě 2013

@danaho Děkuju za podporu. A ty nezrtácej naději třeba bude všechno ještě úplně jinak. Já jsem teď také po 4IVF a první pokus z čerstvého embryjka taky nevyšel.Tak to nevzdávej a hlavu vzhůru.Teď mám 1ket z 4IVF. Mám tam ještě 3 v zásobě, ale doufám že je teď zatim potřebovat nebudu. tak papa 😀

jarmisek
8. kvě 2013

@martulena urcite je ted potrebovat nebudes-to jsou tri budouci sourozenecci 😉 😵 😵 😵

katuleb
9. kvě 2013

@martulena ahojky tak co testík??