Helios vs. Repromeda. Zkušenosti?

kvetinka1991
9. bře 2022

Ahoj holky🙂
Prosim o nazory, zkusenosti a rady s CAR v Brně: Repromeda, Helios,..
Jsme odkazani na IVF z duvodu nepruchodnosti vejcovodů.
Muzete mi prosim napsat, jak jste byly spokojeny v Repromedě či v Heliosu a pikud možno i kolik jste za celou peci zaplatily?
Potrebuji sehnat co nejvice srovnani, a rozhodnout se.. Uz jsem z toho vazne na nervy :( .. Dekuji moc

micha2105
10. bře 2022

zdravím, také by mě zajímalo a rozhoduji se kam jít, mám vybranout právě Repromedu nebo Helios a taky sháním více info 🙂

omajda88
12. bře 2022

@kvetinka1991 Ahoj.z důvodu nepruchodnosti jsem byla na 2 a 3 ivf v repromede.predtim pronatal. Repromeda za mě asi trošku dražší nicméně super prostředí lékaři a tak.. co se týče ceny tak jstrasne záleží na tom,jaký budeš mít dávky léků,kolik budeš mrazit embryi a kolik bude vajifek na icsi.. myslím že v takové té klasice by ses měla pohybovat za ivf s transferem kolem 35.. my byli na 45tis

linda2022
15. bře 2022

Ahoj, já jsem neprůchodnost neřešila, ale absolvovala 3x IVF z důvodu onkologického onemocnění manžela a to IVF + 4 ET v CAR Obilný trh bez úspěchu, dále pak IVF +2 ET v Helios bez úspěchu a nakonec IVF + 1 ET v Reprofit a zatím pozitivní test. V Repromeda jsem byla také na konzultaci, ale jsou strašně drazí ....to samé nabízí Reprofit za půlku ceny. Nakonec jsem se tedy rozhodla pro REPROFIT a jsem za to moc ráda. Nejvíce lituji let promrhaných na Obilňáku, Helios to je "fabrika na kvalitní embrya" vůbec neprovádí vyšetření ERA považují ho za nesmysl, přičemž v mém případě se potvridlo, že transfery byly neúspěšné z důvodu posunutého implantačního okna což je možné zjistit pouze testem ERA .... takže za mě opravdu jednoznačně Reprofit i cenově vychází myslím nejlépe.