Hledá někdo dárkyni vajíček?

helca33
6. kvě 2014

Ahoj chtěla bych darovat vajíčka ale skoro všude mi odpovídají ,že když mi bude v září 33 že věk je hraniční a že to už neberou...TAk ať se pak nediví,že mají málo dárkyň.Nejprve jsem chtěla vlastní děti a pak darovat což si myslím je normální.Mám 3 děto ,krásné,zdravé a chytré,každé je svým způsobem vyjímečné.Tak kdyby někdo hledal dárkyni ,blondýnu,modré oči,SŚ vzdělání, výšky 170/71kg zdravou ...Každá žena by měla mít tu možnost být maminkou ne?

sofie333
6. kvě 2014

@helca33 Ani v Heliosu? Takhle to asi nepůjde, musí to být anonymní 😒

helca33
autor
6. kvě 2014

ZAtím neodpověděli...ptala jsem se 🙂

veruska007
6. kvě 2014

@helca33 No, já si myslím, že ta věková hranice tam je důležitá - nejen kvůli kvalitě vajíčka, ale i kvůli reakci na stimulaci. Co jsem slyšela od zdravotníků, centra asistované reprodukce, která mají nižší kritéria na dárkyně, mají plno pacientek v nemocnici se závažnými komplikacemi po hormonální stimulaci 😒 .

michaela_2
6. kvě 2014

@helca33 Ta věková hranice svůj význam má 😉 a nějak se ohraničit musí, ač mě tedy překvapuje, že je už u 32 leté ženy. Myslela jsem, že je to tak 35.........

helca33
autor
6. kvě 2014

To já zase chápu to ano,ale beru to i z hlediska ,že taková mladá maminka co ještě nemá děti a daruje vajíčka ještě není jistota že je vše v pořádku.A také věk příjemkyň je čím dál vyšší.Spousta holek v mým věku mají teprve první dítko a diví se ,že mají problémy a na umělé oplodnění jsou pak až 35 a výš.
Naopak jsou i v okolí holky co jsou po materiálové stránce v pořádku je to jejich tělo odmítá.Závěr pak zní že to nejsou schopny donosit.Což mi je líto i za ně.

helca33
autor
6. kvě 2014

@michaela_2 No to já také v Praze třeba na některých klinikách ano ale tady poblíž jsem stará.. 😀 Jo do slova a do písmene ☹

michaela_2
6. kvě 2014

@helca33 to mě vážně překvapilo, v tomto věku bych řekla, že je to ještě naprosto v normě...........kamarádka byla na darování vajíček v praze, je tedy stejný ročník jako já, ale sama ještě děti nemá, jako většina v tomto věku a spolu s ní tam byla její kolegyně z práce a té je tedy určitě přes 30..........asi každá klinika to má jinak? 😖

ratatooy
6. kvě 2014

skuste brno unicu se mnou tam byli darkyně a jedny bylo určitě ke 40,vek až tak duležitý není pokud projdou testama a je všechno v pořádku

helca33
autor
6. kvě 2014

@ratatooy děkuji za radu určitě to zkusím

helca33
autor
6. kvě 2014

@ratatooy tak jsem tam volala a tam berou dokonce jen do 29!!! let víc ne

helca33
autor
7. kvě 2014

Tak jsem nakonec našla v Oloumouci Fertimed...tak už jen objednat a uvidíme..

ratatooy
7. kvě 2014

@helca33 ty brdo tak to asi zpřísnily podmínky sice sem nad tím taky uvažovala ale to už mám asi smulu už je mi 30😀