Hodnota hCG 11. den po KET, jakou jste měly?

rioko
10. říj 2013

Ahoj, zajímalo by mě, jakou jste měli hodnotu hcg 11 den po KET. Já mám 79.3, měla jsem zavedené 3 denní 8 buněčné embrya.Doktorka říkala, že je to v normě, ale stejně se bojím.

booo
10. říj 2013

Ahoj, neřeknu ti hodnotu po Ket, nám vyšel 2.IVF. 14 dnů po zavedení jsem měla hodnotu HCG 203. Každému to roste různě rychle. Ale jestli chceš mít jistotu, že je to ok tak si za dva dny dojdi na krev jako samoplátce, byla jsem také a platila jsem za to asi dvě stovky 🙂
Hodnotu jsem myslím měla necelých 400 HCG.
Držím moooc palečky, aby se zadařilo a HCG pěkně rostlo!! Jinak mě zaváděli moruly po 5 denní kultivaci, takže si myslím, že tvé HCG bude určitě OK 🙂 🙂 🙂 🙂

rioko
autor
10. říj 2013

@booo děkuji já jsem u prvního IVF měla 12 den po ET hodnotu 209, měla jsme ale zavedené 5 denní morulky. Tak mi to teď přišlo málo.V pondělí jdu na kontrolní odběr, to už vydržím

mimika1973
10. říj 2013

@rioko ahoj, ty si mala zavedene dve CM morulky na 5.den? znamky jedna ci dva? tak to je fajn, ze sa podarilo! 😉 Som si myslela, ze musia byt len blastiky na tento den urobene ale ten vyvoj bude asi vzdy rozdielny ze?

booo
10. říj 2013

@rioko není zač, tak držím vše co můžu na pondělek, hodně štěstí 🙂 🙂 pak písni 🙂

rioko
autor
10. říj 2013

@mimika1973 měla jsem prodlouženou kultivaci 5 denní a zavedení dvě morulky, jedna se chytla a je z toho 4 letý Vojtík. Teď jsem neměla PK a měla jsem KET, ET nám nevyšel.A mám dvě osmibuněčné zamražené po 3 dnech

@booo děkuji určitě dám 🙂

lukjak
24. srp 2015

já měla po prodloužené kultivaci 11 den hcg 751.

sistr
14. únor 2016

Ahojte, já mám za sebou IVF ve Zlíně - ET nepodařilo se (dr. Kovalčík), pak KET - biochemické těhotenství (dr. Štochlová - nedoporučuji!!!!), u tohoto posledního KET (dr. Chovanec) jsem se úplně vyprdla na testování, protože u minulého jak jsem měla to biochemické mi ani jeden test neukázal pozitivní výsledek a to jsem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát (testy nic, krev pozitivní). Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teď euforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....místo těšení se a radosti mám stres aby bylo vše ok.