Holky po IUI sem prosím!❤️

berushe14
14. bře 2018

Holky moje jsem po druhé inseminaci. Ještě to není ani mesic kdy jsme měla tu minulou. Je to velký zázrak. Všichni mě strašila, ze když mi vzali pravý vejcovod, mužů mít ovu jen na prave straně x měsíců. Už druhy mesic po sobě mám na levé straně. Což je krasa. Ale po ovitrille a utrosi je mi mizerné. Tahle zle mi první den po inseminaci nebylo. Uvidíme jak to bude dal. Co vy a vaše zkušenosti?

emmy24
1. črc 2018

Ahoj holky takže i když jsem nějakým zázrakem otěhotněla přirozeně moc dlouho to netrvalo včera jsem potratila takže jedeme dál

berushe14
autor
1. črc 2018

@emmy24 broučku tak to jenom moc líto 😭

biedronca
1. črc 2018

HOLKY, je tady nekterá která ma polycystycké vaječníky - PCOS a vyšlo mu IUI? A jak vas pred IUI stimulovali, kdyz folikuly prirozene nerostly?

berushe14
autor
1. črc 2018

@biedronca nevím co přesně to znamená ale mě na tvoření folikulu dávali clostilbegyt

biedronca
1. črc 2018

@berushe14 na ten jsem prave nereagovala, ani pri další zdvojene davce.Folikuly i presto nerostly...

berushe14
autor
1. črc 2018

@biedronca pak je to nutné resit s doktorem my toho tolik nevíme.

veronyka13
1. črc 2018

@biedronca Já jsem brala nejdříve 2 tablety Clostilbegytu, ale to mi narostlo hodně folikulů, tak jsme dávku snížili na 1 a taky rostou. Takže na něj reaguji dobře.

biedronca
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
2. črc 2018

Zdravím! Protože jsem vubec nereagovala na Clostyl (mam PCOS),ani v dalším cyklu na jeho zdvojenou dávku....pak dokonce ani na injekce Menopuru,dostala jsem konskou dávku hormonů v injekci, které se používají ke stimulaci pred IVF, a dnes folik 21mm a provedeno IUI a pichnut Ovitrelle. Ve středu na IUI znova.

berushe14
autor
10. črc 2018

Tak holky jak jste na tom? Už tu máme těhotnou?

biedronca
10. črc 2018

@berushe14 ahoj, ja jsem 8 dnů po Ovitrelle, a 7 dní po ovulaci. Dnes TT negativní (ani duch po Ovitrelle). Ale dalo se to čekat, počítala jsem stim... v den IUI se mi rozjel zánět močáku, vyfasovala jsem antibiotika. Takže aby se IUI podařilo, kdyz je šance jen 1 pár otěhotní z 10.. a navíc při ATB a zánětu , to by byl veeelkyyy zazrak.
Ani mě nic nebolí, nepicha, zadné přiznaky, vubec nic, citim se dobre. Utrogestan užívam ráno a večer...

veronyka13
20. črc 2018

Ahojky, tak dnešní kontrola ultrazvukem 9 DC opět zjištěna cysta, ale na pravé straně. Takže 3IUI se opět nekoná 😢 Nasadila mi Duphaston 16.-25.DC 2tb. A zase kontrola 2.-3.DC zda zmizela. Jelikož to moc nikam nevede, tak jsme dnes podali žádost na pojišťovnu o IVF.

berushe14
autor
23. črc 2018

Takže my byli na genetice. Vysledky budou asi za dva měsíce. Pak se uvidi co budem muset dělat dal. Ivf odkladam na příští rok. Pokud do konce roku neotehotnim normálně.

berushe14
autor
31. črc 2018

Holky jak to a vama vypadá? Máme tady už nějakou těhotnou??

emmy24
1. srp 2018

Já doufám že se už dočkám teď v srpnu každým dnem to už mám dost takže nasadím clostil a jde se na to

biedronca
1. srp 2018

@berushe14 jsem na kontrole, a budou brat hcg, tak uvidíme, 2.7. Prvni Iui.

berushe14
autor
1. srp 2018

@biedronca tak se mi to libi!!! Moc ti to přeju! 💞

biedronca
1. srp 2018

Gestacni vacek se vytvoril, ale zatim je prázdný.Ko další příští stredu, a snad to rozhodne a bude tam nějaké emryjko.Pořád mi rika doktor,ze to je otevřene...

berushe14
autor
1. srp 2018

@biedronca to všechno uvidíme. Ale já věřím ze to bude. A Jak se to povedlo?

biedronca
1. srp 2018

@berushe14
@berushe14 Snad jo, budu verit ze prístí týden se tam uz objeví. Vyšlo první IUI.

berushe14
autor
5. srp 2018

Holky a vy ostatní jste na tom jak? My čekáme na genetiku co nám řeknou vysledky a vše okolo toho. Ivf se nám posune až na rok 2019.

emmy24
5. srp 2018

Já jdu 13.8. na ultrazvuk tak doufám že bude i IUI

veronyka13
6. srp 2018

Já teď čekám na to, zda cysta zmizela. Buď ještě budem mít jedno IUI nebo půjdem rovnou na IVF až pojišťovna schválí žádost.

veronyka13
11. srp 2018

Ahojky, tak cysta praskla 😀 Měli jsme už stimulovat na IVF,ale manžel měl angínu, tak jsme to nechali na další cyklus. V tomto zkusíme ještě 3IUI. Na podporu ovu jsem dostala Femaru. Nebrala jste některá?

berushe14
autor
11. srp 2018

@veronyka13 to neznám já ovulaci mám jen ji potrebuju na levé straně nebo na obouch

utrikocku
11. srp 2018

@veronyka13 měla jsem femaru a super. Dobře jsem ji snášela a pokaždé 2 folikuly.

veronyka13
11. srp 2018

@utrikocku Jé, tak to ráda slyším 😀

emmy24
13. srp 2018

Tak u nás se nic nekoná mám dva folikuly na levé straně kde chybí vejcovod na další pokus půjdem až v říjnu protože v září letíme k moři a nevychází to jsem dost naštvaná a zklamaná

berushe14
autor
13. srp 2018

@emmy24 taky jsem si to jednou zažila. Pak mi dala clostilbegyt. A byly na obou.

biedronca
15. srp 2018

naše první IUI vyšlo,ale bohužel zítra revize...