Holky po IUI sem prosím!❤️

Holky moje jsem po druhé inseminaci. Ještě to není ani mesic kdy jsme měla tu minulou. Je to velký zázrak. Všichni mě strašila, ze když mi vzali pravý vejcovod, mužů mít ovu jen na prave straně x měsíců. Už druhy mesic po sobě mám na levé straně. Což je krasa. Ale po ovitrille a utrosi je mi mizerné. Tahle zle mi první den po inseminaci nebylo. Uvidíme jak to bude dal. Co vy a vaše zkušenosti?
berushe14autor
13. dub 2018
@emmy24 tak se drz prosimte a informuj
emmy24
13. dub 2018
@berushe14 jo snazim se mam velke bolesti musim to prezit v pondeli si zajedu do caru aby treba vzali kontrolni odber urcite dam vedet
ebh
16. dub 2018
@emmy24 tak ja jsi dopadla? 🙂
emmy24
16. dub 2018
@ebh nic moc za chvili jedu za doktorem pro zprávu a mam nastup do nemocnice asi je to mimodelozni bohuzel 😞
berushe14autor
16. dub 2018
@emmy24 Ach ne😭 dej hned vědět co a jak. Myslím na tebe
ebh
16. dub 2018
@emmy24 ach jo, to mě mrzí....třeba se na to podívá ještě někdo a zjistí, že to mimoděložní není! Držím palce!!!
emmy24
16. dub 2018
@berushe14
@ebh diky holky zatim to ani nikdo nenasel kde to je ale v patek bylo hcg 369 a dnes je 390 takze je to urcite na prd to uz zadny zazrak nezachrani 😞
ebh
16. dub 2018
@emmy24 je to šílený, hlavně se drž!!!
berushe14autor
16. dub 2018
@emmy24 prosimte hlavně řekni hop až přeskočis!!!
emmy24
16. dub 2018
Zitra me ceka kyretaz kdyz ani potom za 24 hodin neklesne hcg tak ve středu laparka
berushe14autor
16. dub 2018
@emmy24 to je mi fakt líto. To je k posrani tohle. Promin ze to tak říkám. Těšila jsem se ze to někomu vyjde a ze bude nadeje i u me
emmy24
16. dub 2018
@berushe14 ono to vyslo bohuzel spatne 😞 taky jsem nastvana ale bohuzel co se da delat
veronyka13
16. dub 2018
@emmy24 🍀Přejii Ti hodně štěstíčka 🍀
emmy24
16. dub 2018
@veronyka13 děkuji 😊
veverka55
17. dub 2018
ahoj holky. mohu na vás dotaz? jsem včera po první inseminaci, od večera zavádím utrogestan. jak hluboko ho zavádíte? co nejblíže k čípku? mám po něm hrozně hustý bílý výtok i na prádle 😞 je to normální? jak to pak řešíte u sexu? Přijde mi to sprominutim jak když mi tam někdo kydnul bílou kaši 🙂 díky moc a přej hezký den 🙂
veronyka13
17. dub 2018
@veverka55 Já zaváděla na noc 2 tablety. Neřešila jsem jak hluboko, prostě jak to vyšlo. A pokud byl sex, tak az potom. Na dopoledne jsem si brala intimku, ale nebyla třeba, občas jsem měla trochu v moči malé, bílé kousky.
berushe14autor
17. dub 2018
@veverka55 děla to tak normálně všem.
emmy24
18. dub 2018
Holky tak ja jdu na sál bohužel se potvrdilo mimodelozni
ebh
18. dub 2018
@emmy24 tak se drž
berushe14autor
21. dub 2018
Ahoj holky jak si vedete? Máme tady nějakou cekatelku? Já jsem v lázních a snažím se léčit a užívat si procedur.
veronyka13
21. dub 2018
@berushe14 U mě se včera rozhodlo, mrcha dorazila 😞 Takže v úterý vyšetření průchodnosti vejcovodů.
Hezky v lázních relaxuje a nacerpej optimistickou naladu a pak vše půjde samo 😉
petranesl
21. dub 2018
Já mám teď nasazen norethisteron na řízení cyklu. A 3.5. nástup na ,,pokus'' od odstranění děložní přepážky do sanatoria Pronatal... Držte pěsti ať se to povede. Jinak tam budu muset znova pod větší narkozu
veronyka13
25. dub 2018
Ahoj holky, tak se s Vámi můžu podělit o včerejší zkušenost s vyšetřením průchodnosti vejcovodů pomocí ultrazvuku. Různě jsem pročítala diskuze a tak jsem byla připravená na nejhorší. Vyšetření trvalo max 10min. Ležela jsem na normálním lůžku. Nejdříve doktor zkontroloval děložní stěnu ultrazvukem. Potom začal zavádět trubičku do dělohy, ale měla jsem úzkou branku a tak jí musel ,,prošťouchnout" mělo to bolety ale já nic necítila. Potom se povedlo zavést trubičku a sestřička mohla pouštět kontrastní látku a doktor ultrazvukem sledoval jak látka prochází. Měla jsem před sebou monitor, tak jsem to taky hezky viděla. Když jí pouštěla, tak mě trochu, ale fakt trochu zabolel podbřišek, ale jinak nic. Vyšetření dopadlo dobře 🙂 Pokud Vás to některou čeká, tak se není čeho bát. Takže tento cyklus dojedeme bez veškerých léků a další cyklus nás čeká třetí IUI.
peggy_5
25. dub 2018
@veronyka13 super diky za zkusenost.. asi me to taky ceka,mam po 2 IUI opet neuspesne a to jsem mela dve zrala vajíčka.. ale vzhledem k tomu, ze jsem nikdy nemela zadne gyndarske problemy,tak mi dr navrhla tohle..ze je zbytecny jit na operaci,protoze pry to u me bude urcite jen formalita.. tak snad.. drzim pesti do dalsich boju!!!! 🍀
veronyka13
25. dub 2018
@peggy_5 Já právě tak byla po 2 neúspěšných IUI a tak mě na to poslali. Při každém jsme měla 2-3 folikuly, ale stejně to nevyšlo ☹ Tak uvidíme, třeba se to tam teď všechno hezky profouklo a půjde to lépe 🙂 Opravdu se toho neboj.
berushe14autor
25. dub 2018
@veronyka13 no jestli letos neotehotnim nechám si to udělat taky ať nemusim znova pod kudlu.
veronyka13
25. dub 2018
@berushe14 Myslím si, že je dobré si to nechat udělat. Alespoň člověk ví, že v tomhle problém není.

Začni psát odpověď...

Odešli