Imunologické vyšetření v Praze Podolí. Jak to tam chodí?

zlobidlo77
21. čer 2008

Ahoj holky,
je tady některá která má za sebou imunologické vyšetření v Praze v Podolí? jestli jo můžeme mi napsat nějaké informace jak to tam chodí a co se dělá za vyšetření? Dekuji Zlobidlo77

ivkaj
21. čer 2008

Ahoj, já se taky přidám, nás tam vyšetření čeká taky. Tak jsem zvědavá jak to probíhá.

zulik
21. čer 2008

Ahoj, jdu s manželem na kontrolní imunolog. vyšetření v červenci. Nejdříve odeberou krev, muži odevzdají vzorek na spermiogram-mělo by to být po 4 denní abstinenci. Poté je pohovor s lékařem.

olivia.a
21. čer 2008

Objednávají všechny páry na stejnou hodinu - tuším na osmou ráno, takže tam strávíte celkem dost času. Nečekej, že za hodinu odejdete domů.Tobě vezmou krev, mažel dá sperma. Potom jdete zpět do čekárny a pak si Vás zavolají k doktorovi na pohovor. Tam se vás ptá na dědičné choroby, životní styl apod.

zlobidlo77
autor
22. čer 2008

ahojte holky,
díky za informace je tam dlouhá objedavací doba?tak to vyšetření je asi na celý den co?

remor
23. čer 2008

ahoj, nás čeká imunologie až v srpnu. Dřívější termín nebyl ☹ Nevíte někdo, jak dlouho se čeká na výsledky? Také chodíme do Podolí 😉

jana.cb
23. čer 2008

na vysledky se ceka cca 3 tydny holky 😉 my tam jedeme tedka na kontrolu 😉

jana.cb
23. čer 2008

a trva to tam cca 60 min se vsim vsudy ....jen naberou krev manza da sperma pak cekate na dr kde date rec a jedete domu 😉 vysledky prijdou postou 🙂

christla
24. čer 2008

Ahojky, nás čeká vyšetření v Podolí v červenci. Taky jsem nevěděla, jak to probíhá. Ale jak teď čtu, je to celkem v pohodě. Spíš se bojím toho, na co přijdou.

christla
24. čer 2008

Jani, ono se ještě pak jezdí na kontrolu? To jako v případě že něco najdou nebo i když nic nenajdou? Omlouvám se, že se tak ptám, ale já o tom vyšetření vůbec nic nevím....

christla
26. čer 2008

Tak koukám, že tohle téma nějak zaniklo.....

jana.cb
26. čer 2008

Ahojky no ja sem moc nechodim chodim do nasi mistosti coz je Sanatorium Art takze vicemene je to nahoda ze jsem sem zaskocila 😉 jo jo pokud neco najdou tak ti nasadi lecbu a za 3 mesice tam jedesna kontrolu 😉

jana.cb
26. čer 2008

kdyz nic nenajdou tak nikam uz nejdes ale vsechno ti prijde postou domu takze budes vedet hnedka co a jak 😉 a kdyby jsi byla tehotna a neco ti nasli tak pak musis jezdit k nim protoze by ti tu imunitu hlidali 😉 jo jo je to napohodu tam se neni ceho bat vubec 😉

jana.cb
26. čer 2008

takze kdyby jste jeste neco chteli vedet holky tak vam rada poradim ale najdete me v te mistosti jak jsem psala jinam nechodim 😉 mejste se krasne a ahojky zatim

christla
9. črc 2008

Ahoj!
Tak dneska jsme byli v Podolí na imunologii. Výsledky nám zašlou za 3 - 4 týdny, tak jsem zvědavá, jestli na něco příjdou nebo ne.

ivkaj
9. črc 2008

Christla, jak to probíhalo? Nás to čeká na začátku září, tak ať vím na co se připravit.

christla
10. črc 2008

Ivkaj, takže to probíhalo tak. Přijeli jsme tam dřív, než jsme byli objednáni a abychom tam jen tak zbytečně nečekali, vzala nás doktorka na pohovor. Nikdo tam nebyl, tak byl klídek. Pohovor trval asi 30 minut. Když jsme vylezli z ordinace, byla čekárna narvaná k prasknutí.
No, pak nás vzali na odběr krve (mě) a menžela na spermio a pak jsme jeli domů. Nic to není.
Jen podotýkám, že je to až ve 4. patře. My to nemohli najít......

gucci
10. črc 2008

já jsem tam ted právě objednala a jsme na 3/9 😒 a popisovala mi to paní přesně tak jako píše christla, i to 4 patro mi řekla 🙂

christla
10. črc 2008

No, nám to 4. patro nikdo neřekl a my tam bloudili. Hned vedle té imunologie je porodní sál! 😵

ivkaj
11. črc 2008

Gucci, tak to se tam potkáme. Máme stejný termín ;o)

christla
31. črc 2008

Ahoj holky,

tak je to už přes tři týdny, co jsme byli na vyšetření, ale výsledky nám ještě nepřišli. Jsem jak na trní.

katrin32
1. srp 2008

ahoj, holky, nás to čeká až v říjnu, ale jak to probíhá s tím odběrem spermatu? To tam je jako nějaká místnůstka, kde si jako zařádíte 😀 😀

zulik
3. srp 2008

Ahoj, my byli na imuno před 2 týdny, říkali, že výsledky budou až 4 týdny.Katrin, je tam odběrová místnůstka, kam chodí kluci popřípadě s parnerkami, prý je to tam dle mého parnera velmi nepraktické.Staré rozbité kanape, nějaké křeslo, staré časopisy,je tam prý i video,špatný přístup v umyvadlu...

christla
5. srp 2008

Ahoj holky, tak včera nám došly výsledky z Podolí. Trvalo to opravdu 4 týdny.

gucci
5. srp 2008

ivkaj: nepotkáme, my byli na imuno v pondělí 4/8, zavolala jsem si tam, jestli se jim náhodou neuvolnil dřívější termín, protože na konci srpna nás čeká IVF a náhodou se uvolnilo to pondělí, tak jsme tam hned na osmou šli, lidi jsou tam moc příjemní, výsledky prý 3-4 týdny, ale já si tam budu po 3 týdnech volat, protože si je budu vyzvedávat osobně...rychlost české pošty je mi známa 😀

christla
5. srp 2008

Gucci, tak to teda asi ty výsledky budeš mít dřív.
Nám teda nenanšli žádné protilátky, ale manžel má špatný permiogram a já mám zvýšené hodnoty štítné žlázy.

gucci
5. srp 2008

chris: jj, já jsem jim hlásila to ivf, takže si mám zavolat a případně mě spojí přímo na dr. a ten mi to řekne do telefonu 😉
a o tom horším spermio jste nevěděli? na spermio ještě nebyl?

christla
5. srp 2008

My byli už na spermio na začátku roku a bylo v normě.

gucci
5. srp 2008

aha, no hele, manža byl na spermio poprvé před rokem u apolináře a byl v normě, pak byl za půl roku a špatný (má jich hrozně moc, ale prej defektní a pomalejší) a pak jsme začli chodit do Pronatalu a tam manžovi řekli, že by ho brali jako dárce, že spermio super, takže si vyber ... oni jsou ti chlapi bábovky a nervozní, takže to může být i tím

ismail
5. srp 2008

ahoj holky, muzu se Vas na neco zeptat? meli jste doporuceni od sveho gyndare? Ja jsem po potratu(predchazela mu dlouha snaha o mimi) a rada bych vedela, jestli neni problem v imunologii, jenze moje Dr. mi rekla, ze tyhle vysetreni spolu s genetikou se delaji po vice potratech. Tak me zajima, jestli nahodou nevite, zda se muzu objednat sama? Diky

gucci
5. srp 2008

ismail: jj, mě ho napsala moje gyndařka a bez keců...je fakt, že to imuno vyšetření se dělá třeba v CAR, když máš za sebou 2 nepovedené IVF, ale když na něm trváš dřív, tak ti ho musejí udělat