Imunologické vyšetření v Praze Podolí. Jak to tam chodí?

zlobidlo77
21. čer 2008

Ahoj holky,
je tady některá která má za sebou imunologické vyšetření v Praze v Podolí? jestli jo můžeme mi napsat nějaké informace jak to tam chodí a co se dělá za vyšetření? Dekuji Zlobidlo77

ivkaj
5. srp 2008

Gucci, tak škoda. Ale zkusím to jako ty, třeba budou mít volno o něco dřív ;o)

christla
5. srp 2008

ismail: Doporučení musíš mít, to je to první, na co se mě ptali, když jsem se objednávala, který doktor nás posílá.

gucci: Já si říkám, že to třeba bylo tím, že je léto a je teplo, tak třeba proto. On jich má dost, ale dost defetních a některé jsou dost pomalé.

gucci
5. srp 2008

chri: jj přesně tak, můj manža má 90 mil spermií v 1 ml, takže si může dovolit mít jich pár defektních 😉

christla
5. srp 2008

Manžel má ve zprávě 67 mil v 1 mil.

Tak to by tvůj manžel mohl být fakt dobrý darce. 😀

ismail
5. srp 2008

aha, dekuju, tak ja se na to sve Dr. zeptam, ja tam byla vcera na kontrole po revizi delohy a ptala jsem se na genetiku a to mi rekla, ze se dela az po vice potratech. Jinak z imunologie mi bude nabirat krev pouze na toxoplazmozu, zardenky, herpes a jeste jednu vec, ani nevim co to je a me to prijde zalostne malo. Co jsem tak koukala tak objednaci doba je tam tak ty dva mesice?

christla
5. srp 2008

ismail, přesně tak, počítek tak 2 - 3 měsíce. Ale musím říct, že to stojí za to. Pak člověk konečně ví, jak na tom je.

gucci
5. srp 2008

holky, ale fakt tam zkoušejte volat, já to taky zkusila a šli jsme hned za týden, protože jiný pár se omluvil...nejhorší je, že některé páry se ani neomluví a prostě nepříjdou...člověk na to čeká měsíce 😠

poletucha
5. srp 2008

ahoj holky, kdyz mi delali v CARu na zacatku vsech vysetreni imunologii...je to to samy,co delaji vam v Podoli? nebo to se zjistuje jenom neco zakladniho a na zaklade spatnych vysledku by me pak poslali dal? Dekuju moc

lucule
15. led 2009

Ahoj,
nevite kde bych nasla seznam vysetreni, ktera delaji na imunologii v Podolí nebo muzete mi nekdo napsat na co vsechno vas vysetrovali??? Moc dekuji
Rozhoduji se zda jit na vysetreni do Brna-Viamedy nebo k Madarovi do Podolí.

dckami
23. únor 2009

ahojky,
ráda bych se vás zeptala, co vše se dá zjistit z imunologického vyšetření. Mě v CARu dělali pouze hormonální profil. Mám za sebou 1.IVF neúspěšné, letos v lednu, loni 5xIUI, tak nevím, zda mám o toto vyšetření požádat, co od toho mohu čekat, zda to má cenu.... 😨

zulik
23. únor 2009

Ahoj dckami,
najdou se případné odchylky v spermiogramu ale i u ženy, např. alergie nebo jiné. Berou tam i krev a podrobně ji proklepnou.

dckami
23. únor 2009

Mě dělali hormonální profil - z krve zjistili protilátky proti spermiím, poruchu štítné žlázy, ale beru léky a je to v pořádku. Manžel je zcela OK. Tak nevím, co dalšího se dá z imunol. vyš. zjistit. 😕

zulik
23. únor 2009

Hormonální profil je asi trochu jinak zaměřený. Já ho měla dobrý a na imunologii našli nějakou odchylku, o které bych se normálně nedozvěděla.

dckami
23. únor 2009

Tak já se na to v Pronatalu zeptám a uvidíme. Díky za radu. 🙂

zulik
23. únor 2009

Obvykle se tam zjistí i odchylky, které se ani v CARu nezjistí.

murasek
2. čer 2009

Holky - a co v pripade, ze ve vzorku spermatu nejsou spermie? my mame zamrazeno po MEsa...
nemely jste to nektera?

kocina7
26. kvě 2010

Ahoj holky chtěla bych se zeptat.Mám za sebou 1 IVF ale bez uspěchu a v CARU nám řekli že pujdem na imunologii. Jedeme příští uterý do Fakultní nemocnice k dr. Malíčkové.Byla jste tam některá u ní nebo máte někdo nějakou zkušenost. když jsem jí volala tak mi řekla kelímek co jsme dostali v Caru má partner naplnit doma ráno před odjezdem že jí jde o ten ejakulát a né o spermie.Partner má 2 spermiogramy za sebou. A na co všechno se nás tam budou ptát.

ksts
2. kvě 2012

@christla Muzu se zeptat,ci vam v Praze-Podolí na imulogii pomohli a stalo to zato.Jsme tam objednany na cerven 2012,protoze mam za sebou dva zamlkly tehot.,prvni listopad 2011 a druhý duben 2012 v 8tydni,a to uz doma mame holcicku narodenou-duben 2009,a tohle nas nepotkalo az tedka kdyz jsme se zacali snazit o druhy mimi.Jsem z toho tak smutny,druhý dite moc chci.Dekuji za odpoved.Karin

gammaray
4. kvě 2012

@ksts zdravím.mně pomohli 😉 😉

christla
7. kvě 2012

@ksts Nevím, zda nám pomohli přímo v Podlí, ale přišli mi na to, že mi špatně funguje štítná žláza, tak se to hned začalo řešit a dva měsíce nato, co jsem začala brát léky, jsem otěhotněla.

ksts
17. kvě 2012

@gammaray A muzu se zeptat kdyz nasadili lecbu co predpokaldam-Prednison,ze uz par holek znam co tam byli a leci se tam,za jak dlouho se vam podarilo otehotnet a hlavne mne zajima,ci bylo uz tehot.v poradku a bez problemu.Dekuji 🙂

luuucatko
25. led 2017

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli jste teď někdy nebyli na vyšetření imunologie? Zajímalo by mě kdy vám přišli výsledky, případně jestli nevíte, zda je možnost si zavolat jestli už nejsou, že bychom si pro ně sjeli? Děkuju 🙂

tcz
28. únor 2017

@luuucatko
Ahoj, byli jsme 24.1. a vysledky jeste neprisly...uz jsem jak na trni. Dam jim jeste tyden a budu volat.

luuucatko
6. bře 2017

@tcz Ahoj, tak už je máte? Jak jste dopadli? 🙂 Nám je zaslali po 5ti týdnech, prý tam je doktorka sama nebo něco takového nám říkali.

tcz
6. bře 2017

@luuucatko Ahoj, zatím nic, minulý týden jsem se nemohla dovolat, ale jestli říkáš, že tam toho mají moc nebudu to hrotit a počkám. Myslím, že příští týden by mohly výsledky dorazit. Pevně věřím, že vám to dopadlo dobře a já budu zatím čekat 🙂

luuucatko
6. bře 2017

@tcz Teeeda, vám to trvá ale opravdu dlouho..Nám výsledky nevyšly nijak výborně, ale zase nic hroznýho.. přítel má zvýšené leukocyty a tvoří si protilátky.. byl hned na dalších dvou vyšetření a zjistili mu zánět, tak dostane antb a pak predison..ještě čekáme na jedny výsledky od urologa..je to na dlouhé lokty všechno :(.. tak dej vědět jak vám to dopadlo.. 🙂

tcz
3. dub 2017

@luuucatko Takze hotovo. Vysledky dopadly na jednicku, zitra jdeme na prvni IUI. Tak si budem navzajem drzet deset at to co nejdrive klapne 🙂

jezz13
3. dub 2017

@tcz Držím palce, ať se zadaří hned napoprvé.
Já jdu zítra do CARu v Podolí na první konzultaci, snad půjdou vyšetření rychle a taky brzy dojde na nějakou akci 🙂

luuucatko
7. dub 2017

@tcz Faaakt? Tak to je paráda!! A jak to, že když dopadly na jedničku, tak přesto jdete na IUI? Nicméně držím palce. Dej zase vědět 🙂
U nás se to má tak, že přítel dobral antb a příští týden jde odnést zase vzorek moči a pak čekat zase týden jak dopadly výsledky. Bojím se, že se to nevyléčilo. Nedělaly mu úplně nejlíp a dvakrát za těch 10 dní zvracel. :( Tak jsme zvědaví. Chudák už třikrát odevzdával vzorek sperma a moči a ted opět moč. :(

tcz
9. dub 2017

@luuucatko Jeva, tak budu drzet palce at je to vsechno cajk, aby se to co nejdrive hlo. Pravidelne informuj 🙂 U nas je to trosku divocina, bo nas tlaci cas. Jsem po treti operaci endometriozy a mrska se zas rozliza, takze neni cas ztracet cas a zkouset to doma. Takze 2x iui v jednom cyklu. Tak snad to dopadne napoprve, ale kdyby ne, mame dalsi 2 mesice pred sebou. Neni boha aby to neklaplo 😉