Inseminace byla rychlá, nic jsem necítila. Je to ok?

equinka
24. srp 2009

Ahoj kolegyňky, dnes jsem byla po dlouhé době (několik let) na inseminaci a zdálo se mi to nějaké odbyté... Dřív to trvalo a taky trochu bolelo, než se šlaufek došťoural do dělohy. Dneska to bylo hotové hned, nic jsem necítila, jako by nandal a hned zas vyndal zrcadla. Navíc mi to všechno vyteklo, než jsem sešla schody. Na záchodě už jsem měla celé kalhotky růžové, jak to obarvili při čištění. No není to divné??

ast
24. srp 2009

ahoj equinko, já myslím, že inseminace nemusí být bolestivá. Nejsem lékař, ale myslím si, že to, že to nebolelo, neznamená nic špatného. Pokud tě to trápí, proč se nezeptáš doktora? Držím palce.

vendulak
24. srp 2009

equinko já taky myslím, že inseminace nemusí být bolestivá, ale co vím rozhodně by si tam po ní měla nějakou dobu v klidu poležet a pak být "ucpaná" 😀 právě proto aby všechno hned nevyteklo... 😉

cabalkova
24. srp 2009

Ahoj equi, tak ja mam za sebou inseminace dve (dnes jsem bohuzel zjistila, ze obe neuspesne), kazdopadne to probihalo uplne stejne jako u tebe a i to tak holky popisuji.... takze zadne ucpavky se nekonaly. 😵

koblichzek
24. srp 2009

Eq, IUI mě také nebolela a pak jse tam musela ležet s pánví výš než hlava 20 minut.

karla19
24. srp 2009

Ahoj.Jsem po uspěšné IUI,taky me to nebolelo,po vstriknutí jsem uz nevstala,presunuli mne do postele a podlozili hodne nohy,zavezli na pkoj a pul hodiny jsem ležela.Asi na tom něco bude. 😉
kobli gratuluji 🙂

koblichzek
24. srp 2009

Díky Karlo a tobě taky, my už to máme ale z KETu, ale i tak jsme šťastní 😵 . Držte se

eloana
24. srp 2009

ahoj no ja byla 3 x na iui a kazda byla jina. prvni nebolela.Druha docela dost a treti jen malinkato.Nelezela jsem ani minutu. Povedla se treti IUI ovsem skoncilo to drive nez to poradne zacalo.

equinka
autor
25. srp 2009

Děkuju za vaše zkušěenosti, dřív jsem také musela ležet, dokonce kdysi, když ještě nebyly CARy, jsem byla na inseminaci v sexuologické poradně dr. Trojana, a ten doporučoval po inseminaci orgazmus (!!), takže jsme si tam i užili 😉 Včerejší průběh mne tedy opravdu překvapil, no ale mám naplánované IVF (už čtvrté), takže asi o nic nejde. I když nás tam bylo 5 a u všech byl průběh stejně rychlý a pochybuji, že "o nic nejde" u všech.
Jinak držím všem palce, ať se brzy zadaří.
Eloana - nepochopila jsem závěr tvé zprávičky, jak to dřív skončilo??? Dobře a nebo špatně???

katapola
25. srp 2009

Ahoj. Absolvovala jsem 6 IUI, neúspěšně, nikdy to nebolelo, na křesle jsem měla ležet vždy 2-3 minutky. Vždy jsem byla ucpaná kalíškem se šňůrkou. Jednou se při vytahování šňůrka utrhla, tak jsem valila na gyndu znova🙂 Asi kvalitně přicucnutý 😀

jenicekmarenka
5. únor 2017

Ahoj holky mam jít na 1inseminaci tak jsem zvědava jak to dopadne.ale spis jsem se vas chtěla zeptat kolik jste tak za to platily.my chodíme do Pronatalu v Kolíne.

lory303
13. bře 2017

@jenicekmarenka ahojky, byla jsi uz na IUI? já se chystám v dubnu a doplacíme 1500kc

jenicekmarenka
13. bře 2017

@lory303 ahoj už jsem byla na inseminaci a nic jsem neplatila.a nic nevyšlo. Nevím kdy mě zase pošlou na další. Asi posílají za 3 měsíce si myslím.

jenicekmarenka
13. bře 2017

@lory303 a ty jsi byla na inseminaci?

lory303
14. bře 2017

@jenicekmarenka na inseminaci muzes kazdy mesic nebo ob mesíc... ja jdu na první hned zacatkem dubna, tak jsem zvedava..

jenicekmarenka
14. bře 2017

@lory303 ahoj tak já jdu v pondělí na konzultaci a pak inseminace ☺ tak jsem zvědava jak to dopadne. Držím ti palečky

jenicekmarenka
14. bře 2017

@lory303jinak jak dlouho se snažíte?

verusky
14. bře 2017

@equinka myslim, ze dr. trojan mel pravdu a praktikovala bych to dal... a zaridila si nekde blizko zustat s podlozenyma nohama... vzdyt je to logicke i u prirozenych poceti... jak to tady ctu, prijde mi, ze na to lekari kaslou (dat tomu dobre podminky), aby jste vydaly vice penez pri slozitejsich metodach...

pavlin888
16. kvě 2017

Tak ja jsem byla v pondeli na prvni inseminaci. Pichli mi neco do bricha nebolelo to,samostatna inseminace jako by nic neprobehlo,tak super,mela jsem strach. Dali do me kalisek s nejakou gazou a po 4 hodinach vytahnout. Lezela jsem dve minuty a hura do prace. Vytazeni kalisku na dvakrat byl super pricucly a jinak vse ok. Od stredy mam brat Utrogestan 3krat denne a vaginalne. Jak to dopadne uvidime.