Inseminace. Máte zkušenost, že vám rozhodila cyklus?

andulka007
1. únor 2022

Ahoj , jsem po první uiu a chci se zeptat na zkušenosti . Celé roky jsem měla cyklus 28 dní , teď po uiu mi přišla menstruace o týden dřív než by normálně měla , chápu to , inseminace se nepovedla 😔 ale že mi to rozhodí cyklus jsem nečekala. Někdo zkušenost ?

merope
1. únor 2022

@andulka007 Nebereš nějaké hormony na řízení cyklu? Mně to vždycky dost rozhazovaly. A mimochodem - tak 2x do roka mám přesně o týden kratší cyklus a zdá se, že to je tím, že dozrají folikuly na obou stranách (byla jsem na UTZ u doktorky, řekla mi, že mám folikuly na obou stranách a MS přišla po 3 týdnech). Nenapadlo mě, že to mohlo začít IUI - já myslela, že to začlo dřív a jen díky IUI o tom vím, že dřív jsem prostě věděla, že MS přijde ve čtvrtek a jen mi přišlo, že to je divný, že už, ale prohlásila jsem to za blbě zapsané.

andulka007
autor
1. únor 2022

@merope hormony neberu žádné.. mě se to právě nikdy nestalo aby přišli o tolik dřív ..

gbp
1. únor 2022

@andulka007 s inseminaci zkusenost nemam, ale nemuze to byt zahnizdeni? to by bylo driv?

andulka007
autor
1. únor 2022

@gbp taky jsem v to doufala ale jelikož to trvá už celé 2 dny tak si myslím že to uhnízdění nebude
.😔

zuzekk
1. únor 2022

Iui bez ovitrelle?

andulka007
autor
2. únor 2022

@zuzekk dostala jsem injekci před iui .. jinak neberu žádné léky ..

zuzekk
2. únor 2022

@andulka007 mě právě cyklus rozhodilo ovitrelle, na další iui jsem si nenechala dát a bez těchto následků. Rovnalo se to asi čtyři cykly .