Inseminace. Měly jste po 10 dnech nějaké příznaky?

l1enka
29. lis 2022

Ahoj všichni ;)
Chtěla bych se zeptat jestli 10 den po inseminaci jste měli nějaké příznaky bolesti prsou, bolesti podbřišku, nevolnosti apod…
Já jsem desátý den po inseminaci a žádné příznaky nemám, akorát den po Insiminaci mě bolel drobet podbřišek a to bylo vše. Děkuji vám, za pripadne odpovědi 🙂 :D

milujicimaminka89
29. lis 2022

Ahoj, já jsem 8. den po 3.IUI a mám jen zvětšená prsa, ale to může být i tím, že za týden mám termín menstruace...Holky poraďte mi. Jsem 8. den po IUI a 10. den po aplikaci Ovitrelle. Včera na testu skoro nic a dnes ráno a odpoledne tohle. Myslíte, že se mohlo zadařit. Holky, snažíme se 8.let...😥❤️ A 3.IUI to bylo.

kmarie81
29. lis 2022

@milujicimaminka89 na tom spodnim se neco rysuje, uvudis za dva dny a tak dale... 🍀

kmarie81
29. lis 2022

@l1enka zadny priznaky sem nemela, rano co jsem sla na kontrolni hcg z krve, sem si delala test a snehobilo, tak sem si sla do centra vlastne pro postup na nejblizsi ivf a v krvi 24 jednotek hcg.... sice to bylo mimodelozni ale to uz je jiny pribeh. Chci tim rict, ze je hromada zenskych, co nemaji zadny priznaky. Tak nehazet flintu do zita predcasne.

malenka3
29. lis 2022

Ne, nic. Ani jednou. Navzdory těhotenství.