Inseminace. Vyšla někomu?

verunda18
12. led 2022

Ahoj holky ,
V pátek jdu na inseminaci pomohlo to nějaké ?
Nebo se to nikomu nepovedlo .
Chtěla bych aby se zadařilo a měli jsme s přítelem miminko ale nevím ,jestli pomůže inseminace .

lachipie
12. led 2022

Nám se po IUI nezadařilo, až IVF. Ale moje sestra je po třetím IUI teď v 8tt.

pupik26
12. led 2022

@verunda18 u nás 4krat a nic teď koncem ledna nás čeká průchodnost

verunda18
autor
12. led 2022

@lachipie my tam jdeme v pátek .tak snad se zadaří .ráda bych ,ale nevím .

verunda18
autor
12. led 2022

@pupik26 my tam s přítelem jdeme v pátek .tak snad se zadaří .

fatal_error
12. led 2022

@verunda18 mladsiho syna mame z inseminace, vysla hned prvni.
myslim, ze velkou roli sehral hlavne clostilbegyt, ja ovuluju malokdy a po nem hlemyzdim tempem dozral jeden jediny vitezny folikul.

verunda18
autor
12. led 2022

@fatal_error dekuji za odpověď .snad se to povede taky .

zuzha31
12. led 2022

@verunda18 nám se podařilo napoprvé a pomalu ukončujeme 3. měsíc a máme dvojčátka. Na zrání vajíček jsem si 3x pichla nějakou injekci na F (teď už si nevzpomenu na název), protože na clostilbegyt jsem nereagovala. Hlavně si myslím, že se nám to podarilo, diky tomu, že už jsme tehda došli do fáze ,,je mi to jedno,,. Vubec jsme nepočítali, ze to vyjde na poprvé. Kamarádce to nevyšlo ani jednou (byla 6x). Kolegyně byla 2x a pak to vzdala a sla rovnou na ivf.

zuzha31
12. led 2022

@verunda18 Držím pěsti at to vyjde. Udělejte si z toho fajn den 🙂 pomoz muži v kabince. Pak jsi zajděte během čekací doby do dobré kavárny, na procházku... Hlavně buďte v pohodě 🙂 ... Vlastně ještě jsme to jednou dva dny předem a oba dva dny po tom posvětili 😁 tak to taky můžu doporučit 😂

knoesell
12. led 2022

@verunda18 za zkoušku určitě nic nedáte, my to nevzdávali a byli 6x bohužel neúspěšně, za to nám vyšlo hned první IVF. U každé je to jiné. Držím palce.

verunda18
autor
12. led 2022

@zuzha31 děkuji ,my si z toho nic neděláme ,jenom by to bylo moc pěkné ,aby to vyšlo .ale za zkoušku nic nedáme .

hance89
12. led 2022

Nám vyšlo hned první IUI, ale bohužel ne až do konce. Pak jsme byli asi na dalších 3 pokusech a nic. Dcerku máme nakonec z Ivf

manssake
12. led 2022

Vyslo nam hned prvni IUI, ted jsem ve 20. tydnu. 😊 Drzim palce. 🍀

aspie83
13. led 2022

@verunda18 nam vyšlo hned první IUI bez jakékoli stimulace 😉 tedy brala jsem předtím asi 3 měsíce Fertipronu - doplněk stravy a po inseminaci zase určité dny (to si nepamatuji) bromelain - taky doplněk, co má pomáhat uhnízdění. Doktor v centru tenkrát chtěl rovnou IVF, že to údajně nemá smysl a byl docela arogantní (jinak jsem tam chodila k jinému, se kterým jsem byla právě domluvená, že zkusíme nejprve IUI).. že sice nemáme žádné problémy, ale když je vše tak v pořádku, tak proč už dávno nemám dítě a já odtud šla ubrecena, psychicky na dně, přesvědčená, že to nevyjde a že už tam nevkrocim a půjdeme jinam. Vyšlo to a synovi brzy budou tři 😉 v jeho roce jsem zjistila, že jsem opět těhotná, přestože to jsme se snažili naopak, abych neotěhotněla, absolutně netuším, jak se to stalo 😆 takže mám ještě čtrnáctiměsíčního 😁
Takže hodně štěstí, držím palce 🍀

verunda18
autor
13. led 2022

@aspie83 děkuji uvidíme ,od té doby co jsem brala antikoncepci a vynechala jsem jí kvůli tomu ze bychom chtěli s přítelem mimi ,tak celý cyklus mám rozhozený a to vážně už přes tři roky .
Snažila jsem veškeré čaje ,vitaminy ,čípky a nic nepomohlo
Tak zkouším najít šanci aspoň takhle ,podle doktoru plodná jsem ,ale proste nevím kde je chyba …tak snad to nějak dopadne .

verunda18
autor
27. led 2022

Tak první IUI nevyšla ,jenom jsem vám to chtěla napsat.vcera jsem si udělala test a byl negativní .vysadila jsem si testoron a budu čekat až dorazí menstruace ,mrzí mě že to nevyšlo ,ale hold budu pokračovat dál ,a třeba to vyjde na druhý pokus .

ankaa32
Autor odpověď smazal
Zobraz
elis_elis
30. kvě 2022

Nám vyšla tuším třetí, máme holčičku

verunda18
autor
30. kvě 2022

@ankaa32 proč vám nevyšlo to ivf ?

ankaa32
Autor odpověď smazal
Zobraz
verunda18
autor
30. kvě 2022

@ankaa32 a už ti něco zjistili ?

ankaa32
30. kvě 2022

@verunda18 no v podstate nie , niečo vraj napísať musel doktor koly poisťovní takže mám dg. Zenska neplodnost jiného původu 🙆 a tebe zistili ?

nazka
30. kvě 2022

@verunda18 a jak to pokračuje u vás? Mrzí mě, že první pokus nevyšel.

verunda18
autor
31. kvě 2022

@nazka u mě to zatím pokračuje furt stejně bez úspěchu bohužel ,ale teď doktor říkal ať zvážím doma IVF kvůli zhoršení SPG tak my nabídli IVF tak tam teď půjdu tejten měsíc

verunda18
autor
31. kvě 2022

@ankaa32 u mě zjistili nic velkého jen že nemám ovulaci nic jiného ale nic extra nikdo nic neví proč to nejde .

ankaa32
Autor odpověď smazal
Zobraz
barasapo
31. kvě 2022

Ahoj, nám se zadařilo hned poprvé, teď jsou jí tři roky. Držím palce, ať to taky klapne .

ankaa32
Autor odpověď smazal
Zobraz
ankaa32
23. čer 2022

@verunda18 ahoj ,ako sa ti teda darí pokračujete v snažení ? 😊

rubesovak
23. čer 2022

Vyšlo nám to hned na poprvé, bohužel ale mimodelozni, ale bylo dobré vědět že to jde. A osm vyšel 8.pokus 🙂 teď už mám druhého prcka, přirozeně, nečekaně🙂

verunda18
autor
26. čer 2022

@ankaa32 ahoj snažíme se s přítelem ale kvůli horšímu spermiogramu tak doktoři tvrdí abychom podstoupili IVF takže je to těžké, furt člověk musí přemýšlet jestli vůbec do toho máme jít.