Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

kropinka
22. únor 2008

Renys ,Žolková dělá taroty a ,ted budu za blbce 😀 takový ty karty jak se s nima hraje prší,já si nemůžu vzpomenout jak se jmenují!! 😀 Já si občas zkouším vykládat karty podle Kludský ale když si vytáhnu špatnou kartu,tak se děsím.

Miki-já jsem si takhle naplánovala úspěšný IVF.prostě to vyjde a hotovo.Věřím tomu a nic jinýho si nepřipouštím.

Myslím na to pozitivně a 100% jak si psala 😉

renys
22. únor 2008

Vítam tě Apolenko, hurá, bude další šíření optimismu!

Daduš, ona k "tomu" vede dlouhá cesta...určitě je dobré, mít už o těchto věcech něco nastudováno či přečteno.A taky pozor, takové to zasvěcení, které se vším všudy trvá 2 hodiny je úplně o ničem! Ten Vít je klasa, tak zkus něco vyzjistit, zda něco v Plzni zase neplánuje.

Mikirko, mně už o té knížce říkalo takových lidiček, mám jí slíbenou od kolegyně, už se na ni těšim----to je můj big problem - jsem hroznej ale děsnej negáč 😖 .

mikira
22. únor 2008

Kropinko, to je dobře, že to tak bereš. Stačí, když si například budeš představovat jak si děláš test a on je pozitivní, nebo jak chodíš na sono, nebo rodíš. Konkrétní věci zabírají líp, ale za jak dlouho to zabere, to je pokaždý jiný. Já jsem si nejdřív vzpomněla, že bude mimčo - to trvalo 3 roky, než to tak bylo. PAk jsem se rozhodla, že už toho bylo dost, že chci rovnou 2 a za dva měsíce se to podařilo. Tak nevím 🙂 Asi se mám sama ještě co učit 😉

Renysku, když budeš důsledně dodsřovat tu představu s tím pozitivním, tak není problém, ale jak se ti tam začnou vkrádat ty negativní myšlenky, nebo jen pochybnosti, znamená to, že tomu ještě sama nevěříš. Ale zase pozor, nesmí se to přemýšlení nad tím dělat za každou cenu a křečovitě. V tý knížce radí, že to má být něco jako modlitba.Sice nejsem věřící (teda v pravém slova smyslu), ale záměr jsem pochopila. Když to chceš fakt moc a je tam ta křeč, zrovna to nejde. Ale fakt si to chce přečíst a naučit se to.
A k tomu, že jsi negouš - i to je někdy řešení. představuješ si nejhorší variantu. Když to dopadne líp, máš radost o to větší, když to dopadne blbě - nic se neděje, přece jsi to čekala 😀 To jsem totiž celá já někdy před 10 lety 🙂

mikira
22. únor 2008

Holky, já se omlouvám za ty děsný překlepy, ale když píšu, tak do toho dělám asi ještě 1000 různých věcí, pak svůj komentář píšou i kluci (mažu a mažu) a už to po sobě nečtu. Lepší už to asi nebude, tak se omlouvám. 😔

kropinka
22. únor 2008

Miki 😀 neomlouvej se,já odbíhám vařit a uklízet,tchyni mám v nem.,tak vařím i pro tchána ktrej má dietu,taky jsem si naplánovala velkej úklid,protože zítra jedem k našim a jedu se podívat na tu mojí neteřinku,zítra jí bude 8 dní!
Jak jsem byla špatná z toho že se jim to povedlo a my nic,tak už je to v pohodě,ta malinká za to nemůže a je tak krásná,naše mami má velikou radost,protože je snědá po nás 😉 My jsme s bráchou vypadali jak cikáňata a Anička je taky taková 😉

Ale jestli budu sem pořád čumět tak nic neudělám 😀

tetes
22. únor 2008

Holky, já vás čtu, ale to je teď momentálně všechno co můžu dělat, páč při momentálním tématu jsem úplně mimo. Ničemu takovému neveřím, tak vám do toho nechci zasahovat. Ale přeju vám parádní den a víkend 🙂

mikira
22. únor 2008

Kropinko, to se máš, já bych klidně ještě jedno mrně brala - neteřinka by byla taky fajn 😀 S tím koukáním sem - já jsem tu, jen když se kluci zabaví, jinak to nejde. takže to pak dopadá, jak to dopadá. jednu větu píšu 100x.

Tetesko, tomu člověk nemůže jen tak uvěřit, to ho musí něco přesvědčit, nebo ho k tomu něco dokopat. Takže tě docela rozumím. To je asi jako s vírou v boha. To mě zatím taky nikdo a nic nepřesvědčilo. Ale co já vím... I když něčemu člověk věřit asi musí, ale u mě je to zatím asi něco jiného.
I tu kartářku už bych neopakovala- nemám potřebu. ALe to podvědomí se u mě vyskytlo samo - až později jsem se dozvěděla, o co jde. myslela jsem si, že to je samozřejmost, že si něco nařídím a ono to jde. Jen jsem netušila, co se s tím vším nechá podniknout.

dadulam
22. únor 2008

jo holky, tak Kupcová Sádlová bydlí fakt v Kozolupech a já hlupoň napsala v Křimicích. Jsem zmatkař. 😝
Adresa je: Křimická 128, Kozolupy tel. 603 498 595 Mám jí totiž napsanou v mých kontaktech, tak abyste nemuseli hledat na netu.

dadulam
22. únor 2008

Teď mě napadlo, oni se sem nesmí vkládat kontakty, že jo? Tak tímto se omlouvám.

kropinka
22. únor 2008

Dadu,nic se neděje,kdyžtak to admin smaže 😉

renys
22. únor 2008

Daduš taky díky za tel.č., Tetes, dobře jsem Tě otipla, že Tobě to nic říkat nebude 😉 .

Miki, já na sobě zkusim zapracovat, je mi to naprosto jasný, že negativní myšlení nikam nevede, ale přesně jsi to vystihla, když počítám s nejhorším, tak nemůžu být zklamaná ale jedině příjemně překvapená.

evamik
22. únor 2008

Mikir, ke mně se doc. Ulčová taky chovala mile a slušně, jen mi přišla taková hodně tvrdá a neempatická, takže jsem nevěděla, jaký z ní vlastně mít pocit. A určitě je fakt kapacita!
Holky, já jsem k těmhle věcem hrozně skeptická - kartářky, reiki apod., ale možná že to nakonec taky zkusím... 😕
Sarusko, ta pravděpodobnost je ale pořád strašně nízká, tak se snaž moc nestresovat! (Já vím, že se to lehko řekne...) Držím palce, ale uvidíš, že to bude OK!!! Na amnio bylo už víc mých známých a všechny v poho, takže se neboj... 🙂
Ahoj Apolen, tak nám něco o sobě napiš... 😉
Tetes, my se asi fakt budeme muset sejít - jinak to nevidím - skoro vždycky napíšeme něco stejnýho... teda kromě toho sportu!! 😀

dadulam
22. únor 2008

renys: nemáš zač. A jestli tam vyrazíš, tak přeju samý dobrý zprávy. Možná se nakonec rozhodnu a na ten výklad z karet taky půjdu i když se trochu bojím. Já jsem hrozná cíťa a všechno prožívám. Minule jsem fakt byla vyklepaná co všechno ví. A negativní myšlenky má asi občas každý. 😒

tetes
22. únor 2008

Renys: ono to není tak těžká mě odhadnout v tomhle 😉
Vůbec ani trošku to neodsuzuju, jen nechápu,nevěřím, ale zase věřím tomu,že když tomu někdo věří,tak že mu to pomůže. Stejný názor mám na léčitelé, že když tam půjdu já, která tomu vůbec nevěří,tak mi to nepomůže, ale když tam půjde někdo kdo tomu věří, tak jemu ano. Že lidská psychika ovlivňuje strašně moc.
Evi: přesně 😀

renys
22. únor 2008

Tetes, to je v pořádku, každý jsme jiný, každý máme jiný názor, k určitým věcem se člověk musí dopracovat sám, já si taky za svým postojem stojím, ale v žádném případě o nich nikoho nepřesvědčuji 🙂 .

Kampak se nám zatoulala ta Apolenka?

tetes
22. únor 2008

Renys:přesně 🙂

apolena
22. únor 2008

Zdravim vsechny, mam 2 leteho chlapečka, podařilo se to na 2. pokus IVF v Institutu, před tím jsem byla na inseminaci /3x!!!)v jiném centru ( jen ztracený čas a nervy). Teprve tady mi pomohli, i když jsem už začala přemýšlet o adopci ( ta je snad ještě složitější než IVF a manžel moc nesouhlasil, chvíli to vypadalo, že nebudu mít nic- ani dítě ani manžela- ale pak se to zlomilo. Jsem jim strašně vděčná..........

hulda
autor
23. únor 2008

Ahoj holky, nějak jste se rozepsaly 🙂 . Ani vás nestíham číst. Chci se s vámi podělit o svou velkou radost. Dnes ráno jsem poprvé v životě viděla // na těhu testu. Vy, co jste četly celou tuhle diskuzi, víte, že toho mam za sebou celkem dost - IUI, IVF, spoustu vyšetření... Nikdy to nedošlo do fáze dvou čárek, až dnes 🙂 . Vim, že ještě nemam zdaleka vyhráno a bojim se, ale teď si to prostě užívam. Takže holky, já jsem příklad toho, že se to nesmí nikdy vzdát. My už měli doma připravené formuláře k adopci! Držte mi palce, ať je vše ok a stejně tak já budu moc myslet na vás, aby to vyšlo a abychom se tu mohly brzy radovat všechny 😉 !

peetulka
23. únor 2008

Ahojky Huldi, tak to je suuuuuuper 🙂 MOC MOC gratuju a budu držet všechny palečky 😉
Tak se vám to povedlo přirozeně?

evamik
23. únor 2008

Huldi, strašně moc Ti gratuluju!!!!!! 🙂 Mám fakt velkou radost! A držím palce!!!

Apolen, tak to je dobře, že slyšíme takovu chválu na Institut! 😉 Před tím jsi byla v Natalartu? Plánujete další mimičo? A ke komu jsi chodila v Institutu?? 🙂

hulda
autor
23. únor 2008

Díky holky 😉 . Peetulko, jojo, přirozeně. Bez jakýkoli hormonální podpory či asistence. Ale jak říkam, jsme na úplným začátku, tak radši ještě moc nejásam...

evamik
23. únor 2008

Huldi, to je fakt zajímavý... Čím myslíš, že to je?? Když jsi podstoupila tolik věcí, a teď se vám po takové době to podařilo přirozeně... 🙂

hulda
autor
23. únor 2008

Evi, to fakt nevim. Možná to, že už máme doma tu žadost o adopci a že jsem se trochu uvolnila. Taky jsem asi 2kg přibrala, což je prý dobrý kvůli tvorbě estrogenu. A nebo nevim... Hlavně, aby to dobře dopadlo 🤐

evamik
23. únor 2008

Moc držím palce! Uvidíš, že to dobře dopadne! 🙂
Ty jsi nějak hodně hubená? Mně to totiž taky hodně lidí říká, že bych měla přibrat, ale já mám pocit, že to by nemohla otěhotnět čtvrtina ženskejch... 🙂
Huldi, můžu se zeptat na tu adopci? Po jaký době jste se třeba rozhodli a jestli jsi si byla jistá, že bys dokázala to dítě přijmout, ev. jak starý? Ptám se proto, že nad tím taky hodně přemýšlím, ale mám pocit, že bych to asi nezvládla... Manžel by totiž klidně adoptoval, ale já fakt nevím.... 😒

tetes
23. únor 2008

Hudli:paráda, zázraky se dějí. Takže budu držet devět měsíců palce. 🙂
Já bych si myslím asi adopci také nezvládla,hlavně to martinium okolo toho, ale nikdy neříkej nikdy.

mikira
23. únor 2008

Ahoj holky, sotva jsem vlezu, hned taková super zpráva! Huldo, mooooooooooc gratuluju!!!!!!!!! Já mám děsnou radost, tohle se vždycky dobře čte!
Možná je pravda, že když člověk obrátí myšlenky jinam (třeba ta adpoce), jde to samo. Takových znám dost. Konec konců, jsem jasný příklad (i když já pozornost obrátila jinam, než na adopci) 😀 No, tak jen tak dál, je jaro, tak ať je tady těch // co nejvíc! Držím palečky všem!

renys
23. únor 2008

Ahojky holčinky,

Huldi - no to je SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRRR!!!!!!!!!!!!!!!! Jupí, zázraky se fakt dějí, moc moc gratuluju a držím pěsti, ať vše dobře dopadně až do samotného konce a za pár měsíců máš uzlíček v náručí!! Snad nás tady všechny pěkně poctivě nakazíš 😀 😵 ! Kdy razíš k doktoru?

My o adopci samozřejmě taky uvažujeme, shodli jsme se, že život bez děťátka by byl pro nás smutný a těžký..ale zatím to pouštíme z hlavy, až budu mít po třetim neúspěš. pokusu IVF, tak do toho jdem.

Mikirko, už od včera na sobě pracuju a představuju si sama sebe s bachorem a v porodnici 🙂 .

apolena
23. únor 2008

Také se přidávám ke gratulaci a přeji krásné a zdravé miminko, ale ne za pár měsíců, jak píše renys, ale za 9 !!! 🙂 Měle jsem lehce nedonošeného chlapečka, takže jsem se bála zase dalších věcí, ale dopadlo to dobře -zlobí jako čert. Takže ted začínám na novo a to štěstí budu taky potřebovat.

evamik
23. únor 2008

Apolen, ještě bych ráda věděla, jestli jsi před tím byla v Natalartu a ke komu jsi chodila v Institutu??

kropinka
23. únor 2008

Huldi ! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 To je úúúúúúúžasnýýýýýýýýý 🙂 🙂 🙂 🙂 Moc ti to přeju!!!!!!!!!!Začínám věřit na zázraky 🙂 Nezapomen sem naprskat těhubacílky 😉

Renys 🙂 já si dneska chovala naší malinkou ,tak jsem si představovala jaká budu mamina 🙂

Apolen,já chci taky vědět podrobnosti!

Od pondělí za týden prvně razíme do Centra,tak jsem zvědavá ale i se bojím i těším 🙂