Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

mikira
7. bře 2008

Já o mladým - starej byl na mé poměry ok 😀 Ale mladej taky něco ví 😀

evamik
7. bře 2008

Holky, to je jasný - protože furt chodíme na ňáký vyšetření, tak nám prostě na ty věci přijdou, ostatní to třeba taky mají, ale neví o tom... 😒 Jak tady někdo psal, zdravý pacient je jen špatně vyšetřený... 😀

renys
7. bře 2008

😀

dadulam
7. bře 2008

Holky, tak já to jste mě teda uklidnily. 😀 No, ve středu tam vyrazím a pak vám poreferuju. 😉

Mějte se fajn a užijte si víkend. Já budu na netu zase po víkendu. Tak to si zase v pondělí počtu. 😀

evamik
7. bře 2008

Tak hezký víkend, Dadul! 🙂

apolena
7. bře 2008

Ahoj snažilky, tak jsem zahájila nový cyklus IVF , díky skvělé sestřičce na recepci jsem se vyhnula té Suché alias Krmníčkové, přehnala se tam jako diblík s tím praštěným smíchem a mne už polilo horko. No dobře to dopadlo 🙂)
Ale něco jiného...Kamarádka rodila na Lochotíně, byla jsem za ní jen na skok obdivovat mimino a zrovna vezli asi 2 krásná miminka v postýlce kolem a já jsem najednou přála , abych už tam taky ležela po porodu...( a málem se tam začala brečet na chodbě) No nic, ještě mám moc dlouhou cestu před sebou ☹ Hezký víkend všem a držím nám všem palce

kropinka
7. bře 2008

Ahoj Apolen,na mě zase Mudr Krmníčková působila dost dobře...Věnovala se nám a všechno vysvětlila...
Už stimuluješ? Možná se budeme potkávat v čekárně. 😉

tetes
8. bře 2008

apo: držím palce ať ti to vyjde. Jen bych tě chtěla poprosit, jestli by jsi nemohla být trochu taktnější. Každý máme svůj názor a své oblíbence a je to tak v pořádku. Nám tady ale většinou nesedí mudr. Hrádecký, ale nikdo ho tu neuráží a nijak profesně nehaní. Jsou prostě podle mě věci,které se nedělají.

saruska1
9. bře 2008

apo... plně souhlasím a přidávám se s prosbou k tetes... 🙄

dadulam
10. bře 2008

Ahoj holky, tak jak se máte po víkendu?
Já jsem opět nějaká nastydlá. A to mám jít ve středu na tu genetiku a pak doufám, že se už budeme moct snažit. A teď ještě nakonec budu marodit. Kdybych šla k doktoru, tak mi dá určitě antibiotika, tak zkouším přírodní léčbu. Ta ale zabere dýl, tak snad mě to nezkolí.

A jak vy, nějaké novinky?

renys
10. bře 2008

Ahojky Dadul, tak přeju brzké uzdravení, ať to sama udoláš!

kropinka
10. bře 2008

Ahojky 😉 nějak jsme o víkendu zamrzli 😉

Dadul,brzy se uzdrav!

dadulam
10. bře 2008

Holky, díky. Snad to přežiju a nebudu marodit. Koupila jsem si nějaké čínské tabletky. Je to přírodní léčba, tak nebudu zatěžovat tělo zase nějakou chemií. Tak snad to zabere. Je hezky, tak co doma.

kropinka
10. bře 2008

Dadu,já ležela minulý víkend s horečkama taky,brala jsem si Paralen a jinak taky spoléhám na přírodní medicínu.Kupuju si čaj na nachlazení,dost jsem se po něm potila a i chutově je dobrej. 😉

dadulam
10. bře 2008

Kropi: čaj na nachlazení mám taky, ale na krk asi nepomůže. Uvidím jak zaberou ty tabletky. Hlavně to musím zvládnout bez antibiotik.

kropinka
10. bře 2008

Dadul,tak dneska s tebou souběžně na dvou tématech 🙂 Většinou se naháníme s Evi. 🙂
Já se taky antibiotikům vyhýbám dokud to jde,já na ně reaguju tak že dostanu kvasinky,takže si pak ještě musím zavádět poševní čípky. 😒

evamik
10. bře 2008

Já vás čtu i tady, ale píšu jen na Plzeň... 😉

kropinka
10. bře 2008

Evi,to je rozumný! 🙂

dadulam
10. bře 2008

kropi: já taky mám pak mykozy. A to není nic příjemnýho. Takže radši bez ATB.

A asi budu muset taky psát jen na jedno téma, mám v tom pak zmatek. A to jsem si dneska psala s holkama na BRMS. Plánují srazík.

dadulam
10. bře 2008

renys: děkuju. Snad to přeperu. 😉

renys
10. bře 2008

Tak to jsme na tom stejně s těma mykózama, je to hnus.. 😖

kropinka
10. bře 2008

Co se to děje dneska? Kde máme Mikir,naší věrnou spisovatelku? 🙂 Snad nejsou dvojčata nemocní?
Mikir,je všechno v pořádku?

mikira
10. bře 2008

Ahoj holky, jsem tu, dvojčata jsou naštěstí ok, ale příšerně zlobí, takže jsem úplně na odpis. 😖 🙂 V sobotu jsme s nima byli na maškarním a do teď jsem nestihla nabrat síly (ale dostali druhou cenu za masky 😉 😀 )Taky mi deptá tchýně 😢

kropinka
10. bře 2008

Mikir a co jsi je převlékla? 😉
Já mám tchyni ještě pořád na ARO.
Ale moje ex tchyně,ta byla 😠 Shodou okolností bydlí ted kousek od nás,když jí potkám,tak je mi ještě dneska špatně!!! Takže vím co je deptající tchýně!! 😒

evamik
10. bře 2008

Kropi, tak to já to mám přesně naopak! Moje extchýně byla fakt super!! Zato teď... Ona to teda není úplně tchýně (manželova babička),ale... 😠

renys
10. bře 2008

Mikirka má chudák asi dost, že se tady už neukázala 😨

Moje tchýně, to je exot, to se musí vidět, poslouchá Metallicu, je celý den zalezlá ve svém pokoji (žije se svojí matkou) a když přijdem na návštěvu tak perlí... 😠 Už moje první setkání s ní mě vyděsilo 😕 - tekly jí slzy proudem a vysela manžovi na krku...a já pro ní byla vzduch, asi měla pocit, že jí ho ukradnu a odvezu na kraj světa 😀 , no čuměla jsem jako telátko.

kropinka
10. bře 2008

Renys,tvoje tchyně poslouchá Metallicu?! Promin ale to je fakt divný 😀
Já měla dřív doma mamánka,chodil si k ní na mě stěžovat a ona mi pak volala a snažila se to řešit.Holky,já o ní nemůžu ani psát,já se hned nas... 😝

Mikir,dneska jsem viděla krásný dvojčátka,taky chlapečky,byli na ně oba rodiče a měli co dělat. 😉

tetes
10. bře 2008

Já mám tchýni skvělou, dokonce mi i podporuje v mém "nevaření a nevztahu k domácnosti", žádný jestli už chlapeček papal, naopak jestli je na mě hodnej apod. 😉

mikira
11. bře 2008

Ahoj holky, dne máme to vypínání elektriky, tak se ukážu asi až večer - jestli přežiju. Jedeme s klukama do toho mořskýho světa a na matějskou. Držte mi palce! 😉 😀 Elektriku vypínají v 8, tak ani teď nebudu reagovat... Až večer, ju? 😉 Tak papa 😀

renys
11. bře 2008

Mikirko, tak šťastnou cestu a příjemnou zábavu 🙂 !!

Kropinko, no já mám občas při rozhovoru s ní pocit, že je mi 60 a jí 20 😀 . Jinak ještě, že už mamánka nemáš, teda... 😠

Tetes 😀 , tak to je fakt druhá máma.