Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

kropinka
19. bře 2008

Holky,tak dneska pícháme prvně doma! 😉 Za chvilku jdeme na to. Pak musíme za tchánem ,tchyně se zase zhoršila,museli jí udělat tracheotomii 😒 Mrknu večer 😉

mikira
19. bře 2008

Kropi, tak pak napiš pocity z prvních ďobanců 😀 U nás se ty první odehrávaly jako v dobrém filmovém masakru 😵 S tchýňkou je mi to líto. Ale my ženský se nevzdáváme! Máme tuhej kořínek. Uvidíš, že tě ještě bude hlídat dětičky 😉 🙂

dadulam
19. bře 2008

kropi: tak snad jste píchání zvládli v pohodě. A ať se to s tchýní už začne lepšit. 🙂

martiska
19. bře 2008

Kropi - držte se....

evamik
19. bře 2008

Kropi, promiň ale musím to napsat... "dneska prvně pícháme doma" zní fakt dost zajímavě!! 😀 😀 Tak jak jste to zvládli?? Omdlel někdo?

mikira
19. bře 2008

Evi, 😀 😀 😀 Při tom se neomdlívá 😉 😀 😀 😀

evamik
19. bře 2008

Mikir, no nevíš!!! 😀 😀

mikira
19. bře 2008

To je fakt 😀 😀

kropinka
19. bře 2008

Tak aby jste věděli,nikdo neomdlel!! 😀 😀 Manželovi se trochu klepali ruce ale zvládli jsme to! 😉
Pak jsme se v autě tomu smáli,manžel ted trochu víc komunikuje,mám pocit,že nás to sblížilo. 😉
Evi co u vás,ještě řádí hormony??
Dneska jsem lisovala česnek a vzpoměla si na tebe! 😀

Jo ,Mikir,prolévám se vodou jak to jen jde! 😉

tetes
20. bře 2008

Šikovnej manžílek 🙂

evamik
20. bře 2008

Ahoj holky! 🙂
Kropi, tak to máte dobrý... Někoho to sblíží, někoho přivede k fyzickému násilí... 😉
Já jsem si dnes udělala test (stejně jsem věděla, jak dopadne) a zítra mám volat do Inst.

dadulam
20. bře 2008

kropi, tak to je dobře, že jste to zvládli. 🙂

kropinka
20. bře 2008

Ahojky,Evi,negativní,vid? 😒 Jsem zvědavá co Ti řeknou v Institutu.

evamik
20. bře 2008

Kropi, no to já taky... 😒 Ale už se těším na květen, že se to třeba povede... 🙂

kropinka
20. bře 2008

Evi,bude sluníčko,bude hezky,hned budeme mít lepší náladu,tohle počasí je dělaný na depky. Musíme vydržet! 🙂
Povede se to ! A pak budeme jezdit na srazy s kočárkama! 😉

evamik
20. bře 2008

Kropi, tak domluveno! 😀

kropinka
20. bře 2008

Renys,dlouho jsi se neozvala,jsi v pořádku? 😉

Evi,jasně ! 😀 Koukala jsem na diskuzi ohledně tý Julínkovi reformy,ani se k tomu nechci vyjadřovat,dost brutálně se do tebe pustili. Já svůj názor řekla na srazíku,nás to co platí pojištovna nevytrhne,tak se nemíním rozčilovat. Oni se pořád ohání kolem 20.000 ale vůbec neví,že se připlácí všechny nadstandarty,takže se to stejně vyšplhá. Nám když to nevyjde,tak jdu do práce a budem zase šetřit.

renys
20. bře 2008

Ahojky děvčata, su tu! 😀

Nějak v práci nestíhám, někde poletuju...Na koníkovi šidim i holky z mojí diskuze....Holky tak si představte, že jsem v úterý vyrazila na gyndu - mám mykózu 😖 , no a ráno jsem si dělala testík - negativní ☹ - no a on když viděl moje zpoždění ms, které je ale u mě normální a i přes hlášku, že test negat., mi udělal UTZ, aby se příp. vyloučilo mimoděložní, no a asi 5 minut na to koukal - no můžu vám říct, že mi šly hlavou hrozné myšlenky - už jsem se viděla, jak šupajdim do nemocnice 😖 - no a on, že mám hrozně vysoké endometrium a že je tam nějaká dutinka! A zeptal se mi, jestli bych si to miminko nechala ?!? -a já mu před chvílí řekla, že za dva měsíce chceme jít na 2. IVF... 😕 No jsem střízlivá, i manžovi jsem o tom zakázala mluvit - nechci se na nic upínat - za týden si mám udělat znovu test...

Jinak Kropinko, jak to, že se zase tchýně zhoršila? ☹ To mě mrzí...

Evi, testík teda negativní..ach jo, no tak příště to klapne!!!!

Holky a kde tady byla nějaká žhavá diskuze?

renys
20. bře 2008

aha - tak už to vidim - toho Julínka..

kropinka
20. bře 2008

Tak jsem to nevydržela a napsala jim tam. 😀 Tak jsem zvědavá,jestli se do mě taky pustí. 😀

Renýsku,to je skvělá zpráva!!! 😉 Moc moc držím palce!!! 🙂 🙂 Neupínej se na to a uvidíš všechno dobře dopadne!!!

evamik
20. bře 2008

Kropi, s těma holka fakt nemá cenu se dohadovat - vždyť vidíš tu úroveň argumentů! Ale dík! 😀
Renys, to jsou teda věci!!! Já to nějak moc nechápu... A vzali Ti krev??? 😕

mikira
20. bře 2008

Ahoj holčiny, moc jsem se snažila a mám v albu aspoň 2 fotky - ale byl to tuhý boj!

Renýsku, ty potvůrko 😉 , ty děláš, jako že nic a budeš těhule, jo? A přirozeně! Žesnká jedna, kéž by ti to vyšlo!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 Tak držím palce, a myslím na tebe! 🙂

Evi, to je mi líto, že to nevyšlo. Ale jak tu někdo psal, asi by to chtělo vyzkoumat ty problémky okolo - třeba je zakopaný pes právě tam.

Můžu se zeptat, co Julínek? Toho pána, kdybych viděla, asi na něj nebudu příjemná 😠

mikira
20. bře 2008

Renýsku, mě teď napadla taková věc. Když je podezření na těhu, neměla bys dostat Fraxiparine a to na tu imunitu (vypdal mi název, ale je to od P). Řekla bych, že zrovna teď je to dost důležitý. A nebo už to bereš?

kropinka
20. bře 2008

Evi,to nemá smysl 😀
Mikir,kluci jsou úžasný!!! 🙂 Taky chci!!! 🙂
Renys,taky mi to napadlo s těma lékama.

mikira
20. bře 2008

Neboj, Kropi, už je to blízko 😉

renys
20. bře 2008

Mikirko, klucí jsou nádherní!!! Ještě by to chtělo fotečku maminky a tatínka 😉 , ať můžem srovnat, kdo po kom je 😀 .

Holky, no já na to samo taky myslela, ale jelikož to těhu není ještě prokázáno - mám udělat příští týden znovu test a zajít, tak mi asi nechtěl zbytečně dávat léky - no a je fakt, že imunita byla zákeřná na mimi (teda asi, třeba to tím nebylo, to nikdo neví...)vždycky v 8. - 9. týdnu, takže asi udělám jeden test ještě zítra- 😝 bojim - a kdyby...tak fofrem pro Prednison.

evamik
20. bře 2008

Renys, a vzali Ti aspoň krev???

mikira
20. bře 2008

No, fotku rodičů radši ne 😀 Všichni říkají, že jsou kluci po mně, ale já myslím, že jsou mix. Ale jak říkám, není co vystavovat 😵 😀 😀

kropinka
20. bře 2008

Mikir ty chceš zůstat v anonymitě,vid. 🙂 Já to chápu.

mikira
20. bře 2008

No, jednak bych byla ráda, kdybych se tu moc neobjevovala, ale fak není na co koukat 😀 V rámci nějakého našeho srazu se klidně ukážu, ale takhle se mi moc nechce. Moc jsem toho tady na sebe řekla a kdo ví, kdo to všechno čte. Stačí, že sem občas dám kluky.