Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

renys
27. bře 2008

Čusík, zdravim všechny, Kropi, spustí se Ti menzes???Jak to? Vždyť pícháš Decapeptyl, ne?

martiska
27. bře 2008

Beru a proto je mi mezi vámi moc dobře!!! Sama mám kolikrát taky strach, jak kdo co pobere - někdy přehodíš slovo a jak říkáš - bez tónu hlasu nebo výrazu obličeje to může být pochopeno jinak.... Naštěstí tu není žádná štěkna ani urážlivka, tak se dá vše vysvětlit - ne?

Mě pomáhá se Vám vykecat - kdybych doma měla aspoň holku - 14-ti leté už se dá lecos říct - ale 3 chlapi v chalupě ☹ - bude-li zájem o výměnu dětiček - nabízím taky do placu kluka 😀 - nevěřím, že se u nás po 6 pokusech (i v okruhu příbuzných) povede holka!

evamik
27. bře 2008

Ahoj holky! 🙂 Dnes nějak nestíhám, takže Kropi sorry, přišla jsem pozdě! 😀
Hele, rachejtle otravná, nejsi ňáká drzá?!?! 😠 Taky Tě postih zasloužený trest v podobě pana doktora! 😀 Jak to všechno zítra stihneš?? 😕
Marti, já nechci princezničku!! Já chci holčičku! 😉

mikira
27. bře 2008

Marti, chlapům se taky nechá říct úplně všechno, ale většinou je to houby platný, stejně tě nepochopí ( v tom lepším případě, v horším se tě ani nenamáhá poslouchat) 😀 😀 😀

martiska
27. bře 2008

Mikir, přesně tak jem to myslela! Je vidět, že víš, o čem mluvíš...

kropinka
27. bře 2008

Renýsku,normálně se mi spustila na den přesně,mám to napsaný i v protokolu.A po menses píchat Puregon.
Já tomu vůbec nerozumím,to bych neměla menstruovat? 😲

dneska odpoledne jsem lepila prkýnka a manžel mi říká,proč to neděláš dopoledne,když tu nejsem a já mu říkám: koníkuju 😀 tak jen zavrtěl hlavou a šel pryč 😀

mikira
27. bře 2008

Kropi, já už si to moc nepamatuju, ale mám pocit, že jsem taky dostala MS a pak (od MS) ten Puregon.

kropinka
27. bře 2008

Mikir,já mám v protokolu Puregon od 2.4,to už budu po menses. Tak nevím,prostě budu dodržovat co mi napsali. a budu píchat 300jednotek,mám to silnější kvůli PDG abych měla hodně vajíček.

evamik
27. bře 2008

Kropi, víš, co je základní problém, že ty koníkuješ dopoledne, když já tu nejsem! 😉

mikira
27. bře 2008

Kropi, já tenkrát měla 4dny 150 ednotek Puregonu + menogon (na ten jsem měla reakci, tak mi ho vzali) pak mi zvýšili puregon na 225 jednotek + Luveris (místo menogonu) - to bylo 2 dny, pak mi sebrali Luveris a 3 dny jsem měla 200 jednotek puregonu a poslední 2 dny jsem měla 50 jednotek puregonu. A výslovně tu mám napsáno, že předem je nutná ms, jinak musím volat dr.

mikira
27. bře 2008

Jak probírám ty zprávy, tak jsem nějaká zmatená... Diagnózu nám uvedli andrologický faktor (nic víc konkrétního), ale manža měl spermie ok, naopak mě NÁŠ pan dr. řekl, že mám PCOS = chyba je ve mně, ale nikde to uvedený není. A nakonec jsme si kluky stejně udělali doma 😀 Jestli jsem se spíš neměla na všechno vykašlat a spíš si to srovnat v makovici a přestat se stresovat. Ale co, aspoň jsem nečinně neseděla (blbá útěcha) 😀

kropinka
27. bře 2008

Mikir,tak jsem si šla pro plán a je to tam napsaný 😉 2.4 Puregon,předtím nutná menses, já mám Puregon na 5 dní.

Evi,já vím ,ty jsi pracující. 🙂

evamik
27. bře 2008

Kropi, jo, ale pěkně mě to s...! 😖 Já už chci být taky doma! 😲

kropinka
27. bře 2008

Evi,tak jsem Ti dala přednost před Růžovkou 😀 Zkusíte v létě IVF ?

evamik
27. bře 2008

Tak to je pocta! 😀 Já se pořád nemůžu rozhodnout, ale počítám s tím, že v srpnu... 😅
Jsem ňáká vyřízená, jdu spát, takže to jdi v klidu dokoukat! 😉 Zítra tu budu už dřív, tak snad Tě zastihnu!

kropinka
27. bře 2008

Evi,dobrou noc 😉

kropinka
28. bře 2008

Ahojky 🙂 Tetes, myslím na tebe...

mikira
28. bře 2008

Ahoj holky, z Varů jsem se vrátila v pořádku 😀 Ale jen co jsem přišla domů, děti štěstím (či šokem - kdo ví), že vidí mámu, skočily k PC a zapnuly jej!!! Ale než jsem stačila cokoliv udělat, najely na nouzový režim a dál masírovaly klávesnici a odklepávaly tak různé příkazy. Následky budeme ještě chvilku likvidivat... 😖 Polovina věcí se mi nezobrazuje a další polovina nefunguje, tak doufám, že dorazí aspoň tato zprávička.
Netuším, jak to dokázaly, protože nikdy před tím se na PC nevrhaly - jen na myš... Ale za dobu, co tu byly s babi a dědou, umí zapnout TV, zesílit rádio, zapnout CD předhrávač... No... Šikulové.... Co děláte o víkendu, kočky? Třeba by si vás kluci oblíbili 😉 😀

evamik
28. bře 2008

Mikir, já hodlám odpočívat a byla bych ráda, aby mi doma všechny přístroje fungovaly, takže se mnou nepočítej! 😀 Kdy se chystáte příště do Globusu? Že bych vyrazila... 😉

martiska
28. bře 2008

Já se s dovolením přidám k Evičce. Mě stačili minulý týden ti naši dva rošťáčci...

Mikir, babičky jsou někdy k nezaplacení? Počkej, až je naučí na čokoládu !!! 😀

evamik
28. bře 2008

Marti, tak to bych babičky zabila!!!!! 😠

martiska
28. bře 2008

Evi, to jsem si taky říkala, ale neuhlídáš to, věř mi.... Když přijedeme, přes naše protesty naláduje děti bonbonama a sušenkama a pak se strašně diví, že nechtějí jíst "tu výbornou králičí omáčku" a ještě nám vynadá, že je nenaučíme stolovat..... Těš se ! 😀

evamik
28. bře 2008

Věř, že MNĚ to neudělají! 😀

martiska
28. bře 2008

dobře, budu ti věřit, ale slib mi, že za 10 let si pokecáme, ju? 😀

evamik
28. bře 2008

No, nevím... 😀

mikira
28. bře 2008

Ahoj holky, do Globusu ještě nevím - pořád čekáme na to očkování a já pevně věřím v pondělek.

Na čokoládu už je naučila, ale vzhledem k tomu, že vždycky příšerně žádím 😀 , konají se čokoládové "přestupky" jen zřídka. Neříkám, že čokoládu děti nesmí vůbec, ale jen tak ji ládovat nebudou! 😠 😀 😀

mikira
28. bře 2008

Jo, ale jinak s těma babičkama je to tak, jak říká Marťa. Naší bybička výmluva je: Nevěděla, myslela, zapomněla... Ale zlobí nás pak kadění, tak už si nechá říct, ale jak má příležitost, snaží se je "podplatit". Naštěstí náš táta má rozum a ohlídá to 🙂 I když je fakt, že raubíři zládujou čokoládu, pak talíř polívky a klidně si pak dají dvakrát omáčku...

kajka1j
28. bře 2008

Ahojky jsem tu po dlouhé době tak jsem sem tam něco dočetla.
Kropinko : držím palečky a s tou Ms máš pravdu taky jsem jí musela mít.

martiska
28. bře 2008

"Díky, že jsi se mě zastal, náčelníku!"

Kropi, jak je, doufám, že je vše OK !!! 😎

Dobrou noc!

tetes1
28. bře 2008

Holky, zkopčím vám sem co jsem psal na IUI, páč by se mi to nechce psát znova