Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

santala
23. říj 2010

@lorca povidal nam ze za ten balicek 15000kc a jak pokracujes?

santala
23. říj 2010

@ali87 uz mas mimisky v brisku? 🙂 a kolik jsi mela vajicek?

ali87
23. říj 2010

@lorca Hradecký nám to říkal, ale už si to bohužel nepamatuji ☹ uvidíme jak okolo OPU a ET, třeba se tu cenu dozvíme 🙂 a budeme to platit, kdyžtak ti písnu 🙂

ali87
23. říj 2010

@santala já jsem byla ve čt na prvním UZ během stimulace od 16.10. píchám Puregon (předtím jsem měla 14 dní jen Decapeptyl) zatím byl MUDr. celkem spokojený, říkal, že mám na každém vaječníku cca 10 folikulů, další UZ budu mít ted v pondělí no a podle toho řekne jak přesně OPU, ale předběžně říkal, že to nejspíš bude ve středu.
Takže mimísky (jednoho nebo dva, uvidíme, kolik jich zůstane po PGD) budu mít doufám v bříšku tak za 10 dní. 🙂

lorca
24. říj 2010

@santala 15tis jsem také platila a to jsem neměla ani PK.
Teď nijak nepokračuju. Čekáme na výsledky z genetiky a 15.11. jedeme do Plzně na první imunologické vyšetření k prof. Ulčové-Gallové.

santala
24. říj 2010

@ali87 drzim palecky 😉 ja budu pichat Perugon od 30.10 tak jsem taky zvedava.Tedka picham ten Decapeptyl.

ali87
24. říj 2010

@santala děkuji, já tobě také 🙂

ginak
24. říj 2010

@ali87 vy si necháváte dělat PGD? řikali ti, kolik to bude cca stát? Nám to taky doporučili, ale nevim, mně se zdá, že z nás chtějí vytahnout jenom peníze.
@lorca Držim palečky na imunologii, prof. je fajn 😉

ali87
25. říj 2010

@ginak my musíme mít PGD, já mám chromozomální translokaci a jednou jsem po přirozeném těhotenství potratila :( takže takhle se tomu lze vyhnout 🙂 no celkově nám MUDr. říkal, abychom počítali s cca 40-50 tisíci včetně léků.
na OPU jdu v pátek a pak se uvidí 🙂

santala
25. říj 2010

Ahoj holky dneska celej den premyslim, ze pujdu na neschopenku jsem pekne nechcipana a boli me v krku.a chtela jsem se zeptat jestli muzu nejaky prasky. 😲 kazdej je v praci nemocnej a vubec netopi takze pekna kosa 😒 rikala jsem si ,ze vydrzim do ET tak nevim 😒 jak jste na tom byli vy? s tou marodkou.

ali87
25. říj 2010

@santala já byla také minulý týden nějaká nastydlá a v lékárně mi dali homeopatikum Oscillococcinum (tak nějak se to jmenuje) a zabralo to 🙂 ve čtvrtek jsem se ptala Hradeckýho, jestli můžu paralen a on říkal, že jo, ale že když to půjde bez něj, že to bude lepší, tak jsem to vydržela (pekelně mi bolela hlava) ale to Oscillo můžu doporučit 🙂
jinak já mám od zítra dovolenou, v pátek OPU a pak se uvidí jak dál 😉

santala
25. říj 2010

@ali87 Dekuji zitra bezim do lekarny.No patek se ti blizi, tak drzim palecky a pak dej vedet jak to probihalo ju 😉

ginak
25. říj 2010

@ali87 koukam, že máme stejnej rozvrh 😀 v pátek jdu taky do CARu, ale ne na OPU ale na KET. Jsme objednaný na 13.45. Dr. řikal, že je na pátek nával 😀

ali87
26. říj 2010

@ginak no já si myslím, že v ten čtvrtek jsme se tam dokonce potkaly 🙂 já byla objednaná na půl desátou a dorazila jsem tam tak ve čtvrt 🙂
tak to si budeme v pátek držet palce 🙂 já tobě ve 13.45 a ty mně v 8.00 🙂
já si myslim, že ten nával je proto, že je ve čtvrtek ten svátek, takže toho maj vlastně skoro jako za dva dny. mně psal MUDr. OPU na čtvrtek a pak zjistil že je SS a posunul to na pátek 🙂

ali87
26. říj 2010

@santala děkuji a určitě se ozvu 🙂

ginak
26. říj 2010

@ali87 já tam byla od třičtvrtě na deset, tys tam byla s přítelem (manželem)? 😉

ali87
26. říj 2010

@ginak nene manžel tam se mnou nebyl, byla jsem sama
já myslela, že jsi psala, že jsi objednaná na devátou, to jsem se asi spletla 🙂

lorca
26. říj 2010

@ssaara Jak je?????

ssaara
27. říj 2010

@lorca - děkuju,je mi snad nejlépe,jak může být 😉 Začínám 9.týden,prcek v bříšku měří něco přes 1 cm a krásně mu tluče srdíčko 😉

ali87
27. říj 2010

@ssaara to je krásné 🙂 tak ať prcek krásně roste !

santala
29. říj 2010

@ali87 Ahojky prosimte jeste jsem se chtela zeptat jak jsi pichala ten puregon s tim decapeptylem?mam je pichat soucastne nebo treba po hodince?Na to jsem se nezeptala.Zacinam ho pichat od zitra k tomu De... 😉

ali87
29. říj 2010

@santala já píchla jedno, druhé a bylo to 🙂 normálně obojí jsem píchala v 6 večer, žádný rozestup mezitím, akorát tedy každé na jednu stranu bříška

santala
29. říj 2010

@ali87 diky a jak jsi dnes dopadla? 😉

ali87
29. říj 2010

máme 26 vajíček, MUDr. Hradecký prý zítra zavolá, kolik se jich oplodnilo 🙂

santala
29. říj 2010

@ali87 drzim palecky 😉

ali87
29. říj 2010

@santala děkuji 🙂

santala
4. lis 2010

@ali87 jak se vede?

ali87
4. lis 2010

@santala ahoj 😉 včera jsme si byli v CARu pro 2 bublinky 🙂 už se o ně hezky starám a jsou u mě v teploučku. Před hodinkou jsem si píchla Decapeptyl (řekli mi, že den po ET si mám jeden píchnout) a večer mi čeká tradičně Agolutin a Fraxiparine
jak pokračuješ ty?

santala
4. lis 2010

@ali87 My jsme tam byli dneska na( ultrazvuku )tak jich je cca 11 v pondeli jdu na dalsi a asi v patek povidal Hradecky ze bude opu,tak jsem zvedava.Jinak to snasim v pohode.Ale porad se my ted honi hlavou jestli zavedem jedno nebo dve.Mam z dvojcatek strach.Ale manza chce dve.A co vy ?Chteli jste hned dve? 🙂 Drzim ti vsechny palecky co mam aby to dopadlo vsechno podle tvych predstav. 😉

santala
4. lis 2010

@ali87 Ty jo a z toho agolutinu mam docela vitr ty jehli jsou docela silny 😒 a jeste je jich tolik 😒 ale co to jde o zvyk 🙂