Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

renys
16. únor 2008

Ahojky, jj Huldi, dokonce 2 x přirozeně....jinak Kropinko, naprosto tě chápu, minulý týden se v jeden den rozhodly - nezávisle na sobě - byla to náhoda - 3 ! kolegyně přijít do práce ukázaz svoje robátka, no musela jsem pak nenápadně zmizet na záchod a tam zatlačovat slzičky ☹ , kolegyně tam pak pro mě přišla a utěšovala mě(bohužel na mě to působí přímo opačně), tak jsem se rozbulela...ale strašně moc jim to přeju, jsou to hodné holčiny, ale přišlo mi to prostě líto...kdo nezažil co my, to asi ani nepochopí.

kropinka
16. únor 2008

Ahojky,děvčata já vám moc chci poděkovat za podporu,jenom díky Koníkovi jsem překonala ten včerejšek ,ta podpora na těhle stránkách je tak posilující,dokonce jsem se začala na tu malinkou těšit,je to přece v rodině 😉 tak si aspon pochovám miminko,i když není moje. Když přišel manžel večer z práce tak už jsem ani nebrečela,to jsem zvládla u PS ,dneska jdeme do divadla a pak někam posedět tak si připijeme na Andulku aby rostla. 😉

Musíme to prostě nějak zvládnout,Renys ,jak jsi napsala kdo to nezažil,nepochopí...Když si vzpomenu jak jsem rok dělala stojky na posteli a každej měsíc měla těhotenské příznaky a nic nebylo...Ignorace bývalého Mudr taky nepřidala,tak ted se aspon začne něco dít v institutu i když mám hrůzu z Hradeckýho 😝

Evi ,Huldi,Renys,moc vám děkuju za slova účasti a pochopení ,jsem ráda že jste tady a všem nám přeju ty // 😉

evamik
16. únor 2008

Kropi, díky moc, úplně se červenám! 😉 Taky Ti je pochopitelně přeju!
Hrůzu neměj, fakt, připadá mi, že se teď nějak víc snaží... uvidím, co budu říkat příští týden... 😲
Tak Ti přeju hezký večer, užij si to! Já mám zrovna dneska ňákou hroznou depku... Všechno to na mě nějak dolehlo... Nic se mi nechce, i manžela jsem radši poslala za babi, abych byla sama. ☹

hulda
autor
16. únor 2008

Evi, jsem na tom podobně, taky nemam do ničeho chuť a manžela posílam dnes večer na bowling s ostatními beze mě. Jenže já už takový nálady nemam jen občas, ale čím dál častěji. Samotnou mě to děsí 😒 .

Jinak se přidávam ke Kropince, ještě že tu, holky, jste! Kdo jinej to může pochopit, než ten, kdo to sám zažívá, nebo zažil. Jen doufam, že všechny brzy doběhneme k cíli 😉 😉 😉

evamik
16. únor 2008

Huldi, přesně, já mám vždycky takový relat. optimistický období, kdy se mi zdá, že to jde, ale to je čím dál vzácnější... Racionálně si pořád říkám (a manžel mi to cpe furt!), že se snažíme ještě relativně krátce, ale je mi to ňák prd platný a jsem na tom furt hůř...
Jinak s tímhle názorem naprosto souhlasím! 🙂 Ale zase, jak jsem tady teď pořád, tak už se mi o tom i zdá, a to už si myslím, že není úplně psych. nejzdravější.. 😅

renys
16. únor 2008

Holky, já jsem taky za koníka a za vás tady hrozně ráda, uklidňujete mě, že ty běsy co nosím v hlavě k tomu prostě holt patří, a že v tom nejsem sama - nedej bože, nikomu nepřeju, to co zažívám, víte jak to myslim 😕 .

Nedávno jsem četla, že období neplodnosti je životní krize a zátěžové období...to sedí...holky, určitě to někdy skončí a my si oddáchnem, že už je to za námi, že tuhle ošklivou zkušenost či zkoušku jsme vyžrali až do dna a už bude jen a jen dobře!!

evamik
16. únor 2008

Renys, v tomhle směru Tě rozhodně uklidnit můžu - já jsem dneska dokonce uvažovala, že si nechám nasadit antideprasiva, ale to je teď fakt blbost... Ale jen, abys věděla, že jsem na tom docela blbě - hl. večer na to musím pořád myslet a všechno se mi dokola přemílá v hlavě... Fakt humus! 😖
Taky doufám, že už to pro nás všechny brzy dobře skončí!!

lucijda
16. únor 2008

Evi neblázni 😲 To se zmákne a navíc kdyby se to povedlo, tak to pro mimi nebude nic dobrého. Jsme silný ženský, od přírody toho hodně vydržíme tak se nesmíme vzdávat!

evamik
16. únor 2008

No, to zrovna já asi moc nejsem... Ale já vím, že to je blbost... Snad to ještě chvíli vydržím! 😅 Mám dneska ňákej blbej den a taky mě docela dostaly některý ty neúspěchy tady...

lucijda
16. únor 2008

Není to jednoduchý, říkám ši že nejsem zrovna ta pravá, která by měla radit o tom jak být silná když se nedaří. Ale nějak to zvládnout musíme a už záleží jen na nás jestli si to budeme dělat těžší než to je. Pak to nepůjde tuplem. Já radši ani nikde nekoukám na miminka, těhulky a návštěvám kde se těhotní nebo už mimčo mají se uplně vyhýbám - to taky není ten nejlepší postup.

renys
16. únor 2008

Evi, nesmutni ☹ ....

Na mě ty depky útočí třeba i jen při čtení článku o dětech, najednou se mi spustí slzy..už od rána při čištění zubů se mi derou myšlenky na mimčo a já je marně odháním...ten mateřský pud je prostě ohromná síla, ty naše tělíčka po tom robátku úplně křičí...no bude to jaro, sluníčko, kyti a zpívající pipiny 😀 , tak nálada už bude jen a jen lepší, alespoň doufám!

evamik
16. únor 2008

Holky, díky!! 🙂
Luci, já to mám nastavený dost podobně...
Renys, tak ať už je tu to jaro!!! 😀

hulda
autor
16. únor 2008

Holky, já už jsem ve věku, kdy všichni kolem buď už mají mimčo, nebo ho čekají. Kdybych se tomu chtěla vyhýbat, musela bych se od všech známých úplně izolovat a to samozřejmě nejde.
Jak píše Renys, holt si tohle hnusný období vyžereme do dna. Ale ono jednou skončí a my budeme ty šťastné maminky 😉 . V tomhle jsem jak malá holka, pořád věřim ve štastný konec 😎

evamik
16. únor 2008

Huldi, no já už se právě taky docela izoluju... 😒 Skoro všechny moje kamarádky a známý mají mimča!

kropinka
18. únor 2008

Ahojky ,děvčata 😉 já mám stejný názor jako Hulda,musela bych se vyhýbat všem známým,protože všechny už mají děti,jeden čas jsem to zkusila se izolovat ale bylo to hrozný,jen jsem dřepěla doma a užírala se.

Já se překonala a jela jsem se podívat do porodnice,bylo mi všelijak 😒 ale ta malinká za nic nemůže,no je nádherná,vlasatá,pochopila jsem že se jí nemůžu vyhýbat,stejně se budeme potkávat u našich a tak...

Až zmenším fotku,tak si jí sem dám do alba 😉

Jinak mě dostal manžel ,když mi řekl,že na ní mluvím jako na naší čubinu 😉 já tomu psovi věnuju ten mateřský cit asi jsem blázen ale někam tu lásku musím dát jinak skončím ve známé léčebně na Plzensku 😀

Divadlo bylo supr,pak jsme šli zapít Aničku 😉 prostě jsme si naordinovali pohodovej víkend 😉

Huldi ,já taky věřím ve štastný konec!!!

Evi,jak jak jsi na tom?

Renys,já se taky tak těším na jaro,na sluníčko,ty zamračený dny jsou na palici ,ale ted už je to lepší,nejhorší je je listopad,máš celej den tmu,plískanice

Tak jsem se vypovídala a jdu zase něco dělat
😉 😉

Odpoledne musím na úřady,ohledně domečku co stavíme,někdy jsou ty ženský na zabití,asi si myslí že znám všechny stavební zákony,mluví se mnou jak s dementem,že tohle neznám,tohle nevím 😒

Tak holky hlavu vzhůru ,bude jaro,bude líp!!! 🙂

evamik
18. únor 2008

Ahoj Kropinko, to je dobře, že už máš z neteře lepší pocit! 🙂 A celkově dnes zníš nějak spokojeněji! 😉
A kde stavíte?

Já mám depku pořád! MS se ještě nerozjela, takže jsem fakt na prášky.... Mám teď fakt takový blbý období... Už jsem v práci, ale taky mě tu všechno s... No nic... Bude líp! 😅

hulda
autor
18. únor 2008

Evi, a Ty už sis dělala test? Já myslela, že máš počkat do 22., nebo se pletu? Ještě máš naději, ne?

evamik
18. únor 2008

Huldi, nedělala, ale už mi začíná MS.... Takže asi ani dělat nebudu.. ☹

lukadis
18. únor 2008

Zdravím všechny! Jsem překvapená hodnocením dr. Hradeckého. Osobně jsem byla převážně v jeho péči a nemohu vůči jeho přístupu, chování a péči říct jediné špatné slovo (spíše naopak). Možná by se měly nad svým chováním někdy zamyslet samotné pacientky... Jinak hodně štěstí všem! Ahojky

kropinka
18. únor 2008

Ahojky 😉 Evi stavíme v Liticích,už se moc těším na zahrádku ,ted jsme v paneláku na Lochotíně a to mě docela ubíjí 😒 ,já vyrostla v domku ,na zahradě jsme vyrostli ,od jara do podzimu venku 😉

Evi to je mi moc líto s MS,co budeš dělat dál,zkusíš ještě inseminaci?

renys
19. únor 2008

Lukadis, ty se zamysli hlavně sama nad sebou, slovo tolerance je ti asi cizí. Nemůžeš přeci dělat závěry o chování ostatních pacientek, když si v jejich kůži nebyla a neznáš podrobnosti!!!Holka zamysli se nad sebou....

Ahojky děvčátka,

Evi, to mě mrzí, že mrcha přichází, ale třeba, ne....jakpak to vypadá dnes?

Kropinko, já to mám stejně, nebýt našeho hafíka, tak už jsem taky na práškách, je to takovej můj mazlíček, jsem na něm naprosto závislá. Kdyby mě někdo občas pozoroval, jak s nim na prochajdě komunikuju, mluvim a pomrkávam na něj 😀 .

evamik
19. únor 2008

Ahoj holky, díky! Já už od neděle špiním, takže je to asi jen otázka času, ale hrozně mě to štve - tohle napětí! Musím pracovat, ještě napíšu... 🙂

renys
19. únor 2008

Neboj, někdy nám to vyjít musí!!! Tak to v té práci moc nepřeháněj 😉

tetes
19. únor 2008

Teda holky, a dost takovéhle depky tady!!!!! Všechny jsme z toho v prdeli, to je jasný. Ale kazit si kvůli tomu večery a dny, nezbláznily jste se. Tohle je pak fakt ještě horší!!!! Copak si z toho všeho vzít něco pozitivního, to by jako nešlo? Třeba, že si rády přispíte, to už pak s mimčem nepůjde, třeba že se vykašlete o víkendu na vaření a raději s manžílkem někam zajdete, to taky s mimčem nepůjde až tak dobře, že si jdete s holkama na kávičku a nemusíte zajišťovat hlídání. Do háje všechny jsme mladé holky,jednou se to povede a i když to dlouho trvá, tak si přece kvůli tomu neotrávíme život. Tak si každý den uvědomte něco hezkého co uděláte a co by s mimčem nešlo anebo bylo hodně složité a radujte se z toho. Nechtěla jsem ani trochu aby to vyznělo ošklivě, tak doufám, že to tak neberete. Ale musíme se fakt snažit, aby se to snažení o mimčo nestalo jediným smyslem našeho života!!!!

kropinka
19. únor 2008

Ahojky Tetes 😉 mě se moc líbí jak píšeš ,fakt 😉 chodím tě šmírovat i na inseminaci 😉 ,mě se líbí že jsi taková rázná a s ničím se nes....občas bych taky potřebovala nakopnout 😀 a ten tvůj zdravý rozum mi pomáhá i když o tom nevíš 😉 to víš já jsem typická váha -jednou nahoře jednou dole,celej život hledám rovnováhu 😉 moc přemýšlím,váhám ,co ty jsi za znamení? Doufám,že se nenaštveš že tě chodím číst i jinam?? 😉 Připomínáš mi mojí kamarádku ta si taky nebere servítky ale proto jí mám ráda 😉

Já se včera k Lukadys ani nevyjádřila,zdá se mi to nějaký divný 😠

Renys ,tak to jsme dvě 😀 já jsem ted na neschopence,blokli se mi záda 😒 a jsem tak ráda že tu čubu mám,já si s ní celej den povídám,včera mi manžel řekl ,že jí rozmazluju ,tak jsme si trochu vyměnili názory 😀 ,chlap to nechápe že se potřebujeme na něco upnout a starat se 😉 já mám teda jen křižovatku 😀 ale nedala bych jí nikomu!
Renys co máš ty za pejska?

Evi,špinění ještě nic neznamená! Zkoušela jsi test?

evamik
19. únor 2008

Renys, díky! Taky jsem na Lakadis nereagovala, prot. mi to přišlo zvláštní...
Tetes, jasně že máš pravdu (skoro jako vždy! 😉 ), ale mně to teď nějak nejde... Nevím, proč, ale teď jsem nějaká "uplá" a nemůžu se "odepnout" nebo co.... 😠 Jsem nas... sama na sebe!! Už se kvůli tomu i s manželem hádáme...
Kropi, zatím je na test asi brzy... Mám testovat v pátek, tak do tý doby se MS rozjede... 😒

renys
19. únor 2008

Kropinko, mám kluka amer. staffordšír. teriéra a v létě mu bude 9, ale je to temperamentem takové věčné mládě a dobročisko. V jaké části Plzně bydlíš, jestli se třeba nepotkáváme na procházkách? A čeho je to kříženeček?

Tetes, máš absolutntní pravdu, ale já to mám tak, že se v tom neutápím jen tak pro zábavu, já s tím naopak děsně moc bojuju, já celé dny ty smutné myšlenky a obavy odháním - někdy úspěšně, někdy bohužel marně...ono to bohužel v mém případě asi nemůže být lepší...ale naději stále mám, ale sil a statečnosti ubývá...

tetes
19. únor 2008

Kropinko: vůbec mi to nevadí, naopak jsem ráda, já mám s tím psaním naopak dost problém, právě,že jsem rázná, ale zase z tónu hlasu je většinou poznat, že to myslím ze srandy, nebo dobře, takhle mám vždycky obavy, že tím někoho naseru, nebo urazím. Což už se mi taky povedlo a byla jsem ráda, že se mi Evča zastala. Jinak jsem vodnář.To by zase zajímalo mě,jestli to na mě sedí?
Evi: neboj to přejde, to zmákneš!!!!! Mě na to čištění hlavy pomáhá sport, to fakt vždycky přestanu myslet na jakékoliv kraviny. Nebo můžeme zajít na to kavčo.
A co se Lukadys týče, to je právě to, že to asi ani nemyslela, tak ošklivě,jak to vyznělo, tak si podle toho nechci dělat obrázek. 😕

kropinka
19. únor 2008

Renys,já bydlím na Lochotíně

Já mám křížence jezevčíka,čumák má jako jezevčík ale dlouhý nohy,jsou jí 2 roky a je zachráněná jako týrané štěně 😒 je drobounká a strašně důležitá 😀

Stafforda má moje bývalá sousedka z Doubravky,píšeme si spolu na bereme v pejskařkách,má čubinu a je to zlatíčko 😉 ,lidi mají tyhle rasy zafixovaný jako zabijáky ale já nechápu proč ,na Sáru stačilo promluvit a už jsem měla olízanou hubu 😀 , v televizi ukazují ,když tenhle pes někoho napadne a to mi vadí,protože podle statistik je na prvním místě v napadení jezevčík . Ale když jezevčík někoho napadne tak to se neukazuje. Já nehaním jezevčíky ,sama ho mám doma,je to palice tvrdohlavá ale vadí mi ten postoj společnosti vůči těmhle psům.

hulda
autor
19. únor 2008

Ahoj holky, vy jste se dnes pěkně rozjely! 🙂 Ani nevíte, jak mi s těmi pocity mluvíte z duše. Renýsku, přesně jak píšeš Ty, snažim se, ale někdy mě ten smutek přemůže. Někdy síly prostě dojdou a přijde sebelítost. Jak píše Tetes, neměl by to být jediný smysl života a určitě pro žádnou z nás neni, ale to opakovaný nedosažení cíle zákonitě vede k frustraci, i kdyby šlo jen o nějakou kravinu, natož pak o tak základní potřebu každý ženský... Máme nárok být kvůli tomu občas nešťastný, ale propadat depkám nesmíme, ač je to fakt těžký.
Tak holky, hlavu vzhůru! Bude jaro, máme před sebou všechny naději, že to vyjde, tak věřme! 😉