Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

evamik
4. únor 2008

Holky, díky moc!!! 🙂 Jo, jo, myslím, že Lucijda už je v Pze. Určitě dám vědět! Mezitím zase budeme na 5. str. 😀

ramonaa
4. únor 2008

Evi držím palce. Tak to možná zkusím ten Natalart, pokud se rozhodnu nejdřív IUI, když je to zadarmo🙂

evamik
4. únor 2008

Ramon, díky! 🙂 Ono se to liší asi i v jiných věcech, třeba mně píchají Pregnyl den předem a v Natal. až ten den... Tady mají ale lepší výsledky, tak se k tomu upínám a nelituju peněz... 😅 Tak snad toho nebudu litovat ani za půl roku. 😒

lucijda
4. únor 2008

Evi ve středu na Tebe budu myslet. My jsme také platili 1500Kč, to je prý za úpravu spermatu. Ani jsem se nezajímala jak je to jinde ale ve středu( magickej den ) budu vědět víc chci totiž zkusit ještě IUI v pze.

evamik
4. únor 2008

Luci, jasně, tak ve středu si budeme držet vzájemně palce! 😉 A ještě Pajdě! 🙂 Ta to bude fakt potřebovat!

kropinka
4. únor 2008

Ahoj Luci tak co pejsek 😉 tak dej vědět

Moc vám držím palce 😉

Evi psala jsem ti na Plzen jak mě zjištovali tu ovulaci 😉

evamik
4. únor 2008

Kropinka: Teď jsem to četla. 🙂 To bylo teda dost náročný zjišťování!! 😉

kropinka
4. únor 2008

Evi 🙂 bylo a já mám navíc nízký tlak takže jsem se tam pokaždý málem kácela ,navíc musíš přijít nalačno takže ani káva nebyla možná 😒 ale zjistili že ovuluju normálně aspon něco

lucijda
5. únor 2008

Ve středu na sebe asi budeme myslet vzájemně 🙂 Asi si umačkáme palce. 🙂 Kropinko zvykám si, ale jde hrozně těžko a moc se mi stýská. Jen tak to nevstřebám, ale už komunikuju s okolím. Ten neřád co nám zůstal začíná bejt pěknej rozmazlenec 😅

kropinka
6. únor 2008

Evi ,Luci myslím na vás 🙂

tetes
6. únor 2008

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? S některýma už se znám, tak ty mě snad nevyhodí 🙂

evamik
6. únor 2008

Jééé, ahoooj Tetes! 😉 Tvůj táta je tělocvikář?! V tom případě jsem leccos z toho, co jsi psala pochopila! 😀

Tak co, Luci, jak jste dnes dopadli??

Já byla na tom IUI - fakt super zážitek - byli u toho 3 lidi + manžel - divím se, že jsem to vůbec přežila! 😒 Trochu krvácím a bolí mě břicho, ale snad to nic nebude... Hrozně se bojím, že se na to upnu a pak budu v pr...

kropinka
6. únor 2008

Vítám Tetes ,taky chodíš do CAru, jak dlouho se snažíte?

Teda Evi ,to je u toho tolik asistentů? Kdy budeš testovat?

hulda
autor
6. únor 2008

Ahoj tetes, jasně že Tě bereme! 🙂

Evi, sice je nebezpečný se k tomu moc upínat, ale zase když tomu budeš věřit, vyjde to, uvidíš 😉 . A kdyby náhodou ne, byla bys smutná stejně, takže nic neriskuješ. Mysli pozitivně, držim palečky 😉 😉 😉

tetes
6. únor 2008

Děkuji za přijetí. A zkusím to zkrátit, v listopadu 2006 se nám po třičtvrtě roce povedlo přirozeně počít,ale těhotenství bylo mimoděložní.Výhodou bylo, že bylo mimo vejcovod,takže by teoreticky vejcovod neměl být poškozený. Ale neví to jistě,mohlo to být ve vejcovodu a vypadnout anebo se to rovnou uhnízdilo na té plošce,kde to bylo.Bohužel standartním postupem,je že i když už mi měli na sále,tak neudělají průchodnost vejcovodů,sami od sebe 😠 .No a teď už se snažíme vlastně 15 měsíců a nic,začali jsme chodit do centra,kde při první návštěvě se mi ujala dr. Štuxová, ale vlastně nevím jestli tam ještě je, byli nějaké náznaky.....,tak jsem teď naposledy byla u dr. Krníčková (nebo tak nějak),chtěli mi dát k Hrádeckému, ale k tomu já mám odpor,takže jsem to zamítla. Můj odpor je nevysvětlitelný,ale už z nemocnice mi přijde jako pošuk a má děsně divnej pohled...... Jinak nemůžou na nic přijít, vše je ok., jak manžel, tak můj hormonální profil, ovulace je, folíky se tvoří,průchodnost děložního čípku také ok. Takže tento měsíc mě stimulovali clostíkem, což nakonec přiznali,že byla možná blbost,když mám ovu normálně a zatím jsme to tento měsíc zkoušeli plánovaným stykem a pokud to nevyjde, tak příští měsíc první IUI,kdy bych snad měla mít ovu na levé straně,která se předpokládá v naprostém pořádku. Ufff, tak myslím,že to bylo naprosto vyčerpávající představení, ještě,že píšu všema deseti,pstá to můj muž, tak je to dopsané tak v šest ráno.
Evamik: no je, ale já ho od tří do osmnácti let nevídala, takže jestli myslíš, že by mi vedl ke sportu,tak ani omylem, a máma se neumí rozběhnout ani na tramvaj, začala jsem se sportem hodně dlouho až s manželem, ale díky nějakým dispozicím mi všechno do určité míry jde strašně snadno. Za to ale neumím přišít knoflík, na titěrné práce jsem úplně levá ☹

evamik
6. únor 2008

Huldi, tak to mě uklidnilo! 😀 😉
Budu testovat 22. 2. - teda měla bych, ale myslím, že to tak dlouho nemůžu vydržet... 😒
Proč tam všichni byli fakt nechápu... 😖 Na mě je i přítomnost dr. už přelidněno...

Tetes, tak to jsou holt geny... 😉 Já jsem levá na ruční práce, ale i na sport... 😀

hulda
autor
6. únor 2008

Tetes, na Hradeckýho tady nadáváme všechny, snad na koníka nechodí 😀 . Tak to sis už taky zažila svý, viď? Prostě je nejvyšší čas, aby se na nás všechny tady konečně usmálo štěstí 🙂 .

Jinak já jsem dnes měla pozitivní ovulační test, takže OVU by měla být tak zítra nebo pozítří. Evi, to budeme vlastně synchronní! Mám to dostat 23.2., tak si musíme držet pěsti navzájem, aby MS nepřišla! 😉

evamik
6. únor 2008

Jéé, Huldi, tak to se budeme vzájemně podporavat, abysme to vydržely! 😉
Jo, a manželovi je Hrad. ode dneška sympatickej - zřejmě to tam na něj nějak zapůsobilo... 😀

tetes
6. únor 2008

Holky,nebude vám vadit,když mi to teda vyjde,tak o dva dny dřív než vám? 😀

lucijda
6. únor 2008

Ahooj, Evi kdo Ti IUI dělal, mě tenkrát Hradecký a i když je to debil tak byl šikovnej, nic jsem necítila. Jen mi bylo líto asistentky která přšla s tou kouzelnou trubičkou ( spermouši ) a on ji vyhodil že není připravenej. Ze mě nevypadla ani kapička krve a nic jsem ani potom necítila.

hulda
autor
6. únor 2008

Mně dělala IUI Krmíčková a taky jsem vůbec nekrvácela, ani jsem to moc necítila. Našemu kámošovi Hradeckýmu bychom měly založit fanklub ☹ .
Jo, Tetes, myslíš, když Ti vyjde o pár dní dřív pozitivní těhu test, že jo? 😀 Holky, to by bylo skvělý, kdyby nám to teď všem vyšlo...

lucijda
6. únor 2008

Bya by to paráda, ale taková dost nereálná paráda ☹

tetes
6. únor 2008

huldo: přesně takhle jsem to myslela 😀 Koukám Hrádecký je hvězda koníka.Co Vám vlastně provedl?

lucijda
6. únor 2008

Nic, právě že nedělal vůbec nic ani neměl snahu a když něco kváknul, tak to byla jedna perla za druhou. Ale ruce má šikovný to se mu nedá upřít.

ramonaa
6. únor 2008

Ruce má možná šikovný, zato duševno to je perla 🙂

kropinka
6. únor 2008

teda holky ,vy mi dáváte ,já tam začínám 3.3. a docela se děsím ,co to je za chlapa ? 😠

evamik
7. únor 2008

Ahoj holky! Jo, jo, dělal mi to náš kámoš, taky to nebolelo a už ani nekrvácím, takže OK! 😉
To by bylo fakt super, když teď testujeme takhle podobně, kdyby to vyšlo!!!! 😀

hulda
autor
7. únor 2008

tetes, mně zase stanovil špatnou diagnózu. Tvrdil, že mám PCO, že ovuluju max.3x do roka. Kdybych mu věřila, cpu do sebe půl roku nějakej dryják pro diabetiky a úplně zbytečně! Objednala jsem se pak ještě ke Krmíčkové, ta mi vzala krev ve správný den cyklu a naštěstí je to ok. Navíc mi přpadá jako stroj, úplně bez empatie, jedná s pacientkami jako s kusy na běžícím pásu 😠 . Jo jo, náš Liborek 🙂

tetes
7. únor 2008

No, tak já jsem se k němu vlastně ani nedostala, jenom jednou na kontrole v nemocnici po mimoděložním a v CARu jsem ho jenom zahlédla, nejdřív jsem nevěděla kam ho zařadit,než mi to došlo. No a nemůžu si pomoct,ale co mi na něm vadí nejvíc,jsou oči,já z něj mám pocit,jak kdyby to byl úchyl. (Panebože,doufám,že mu to fakt nikdo neřekne).Když se objednávám,tak prostě říkám,že nechci k panu doktorovi a nikdo se neptá proč. Jsem zvědavá až půjdu na IUI, prostě od něj si to nenechám to raději další měsíc počkám.Myslím,že bych stejně byla z něj tak sevřená,že by to ani nešlo. Já jsem hrozná nervóza,na gyndě,asi se dost stydím,přijdu si potupně......

evamik
7. únor 2008

Holky, já tedy nevím, ale mám takový pocit, že to není úplně nejlepší místo na takové hodnocení - zvlášť když to není anonymní... 😒