Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

kropinka
29. únor 2008

Tetes,máš pravdu ale já dostala mrchu! Tak nic nebude 😉

tetes
29. únor 2008

No, teda Kropi, to je jasně vidět na co myslíš 😲 , já myslela na spinkání, odpočívání, válení a ty na, no asni se mi to slovo nechce vyslovit, snad sex nebo co? 😀

kropinka
29. únor 2008

Tetes,no víš já se stydím 😵 ale já opravdu myslela sex 😀 Navíc manžel dělá celý týden až do večera,je utahanej,tak nic nebylo a ted ta rudá mrcha přišla 🙄 😀
Ale přišla na den přesně,tělo funguje jak má 😉 aspon něco 😀

A co ty ? Jdeš sportovat nebo se šetříš ?

dadulam
29. únor 2008

mikira, tak já si jí možná koupím na netu, když říkáte, že je přínosná. Mě zaujal už jenom ten její název.

Tak si užijte víkend. My máme v sobotu oslavu, ale v neděli už budu jenom odpočívat. Tak pa 🙂

kropinka
29. únor 2008

Dadu,hezký víkend! 🙂

mikira
29. únor 2008

Dadul, já bych tě jí klidně i půjčila, ale musím ji nejdřív vymámit ze své sestřičky. Už ji má pěkně dlouho 😠

dadulam
29. únor 2008

mikira: já kouknu na ten internet, ale jsi hodná. díky 🙂

tetes
29. únor 2008

Kropi:zítra pořádáme ten turnájek, tak to bude na celý den a to budu hrát, ale v neděli už jenom jeden trénink, nohejbal a na volejbal kašlu, abych to nepřeháněla.
Hele, mě se to stejně nejvíc líbí,když třeba dva dny nestíháme a pak mám mrchu a pak to je tóčo 😀 ,tak se máš alespoň na co těšit. 😉

dadulam
29. únor 2008

mikira: koukala jsem na internet na tu knížku a je bílá a je tam modře napsanej ten název? to je ona, není celá modrá?

mikira
29. únor 2008

Dadul, blbě jsem to napsala. Knížka je tmavě modrá s bílým oknem, ve kterém je modrý nadpis.

dadulam
29. únor 2008

Jo, tak to bude ona. Díky moc. Na internetu ten okraj vypadá černě, ale to bude tmavě modrá. 😉

evamik
29. únor 2008

Kropi, můj manža se chystal na NEPOVOLENOU demonstraci proti těm náckům, takže jsem mu to zatrhla!!! 😲
Tetes: Ty se válej doma, veverkuj a kašli na nohejbal, nebo co to hraješ! 😀 Nemysli jsi, že jsem přehlídla tu včerejší vanu!! Na Tebe se musí dávat furt bacha, prot. pořád děláš něco, co nemáš... 😉

dadulam
29. únor 2008

evamik: jen jí zprdni. 😀 Měla by se trošku víc hlídat, viď?

evamik
29. únor 2008

To je jasný!! Na tu musí být přísnost!! 😉

dadulam
29. únor 2008

To je fakt. Musíme jí dát do latě. 😀

kropinka
29. únor 2008

Ahoj Evi 😉 jak ti je ? Co ty hormony ?

Ty máš odvážného manžela ,já bych mu to taky zatrhla 😉

Teda Tetes ,ty jsou na tebe jak na cizí,vid 😀

evamik
29. únor 2008

Kropi, dík že na mě myslíš... 🙂 Je to lepší, ale taky ještě není večer - včera jsem zase brečela půl hodiny a mám pocit, že jestli to takhle půjde dál, tak se se mnou drahouš rozvede - což bych se mu vůbec nedivila... Jestli se chcete pobavit, tak: rozbrečela jsem se, prot. na mě manža trochu vyjel a mně to všechno přišlo líto, a pak jsem brečela dál, prot. jsem si říkala, že přece s někým takovým nemůže přece bejt... Chápete to, jo?! Jsme prostě magor!!! 😅
No, jo, on je hrozně odvážnej (on spíš nepřemejšlí, takže to není odvaha, ale "neznalost")! 😀

kropinka
29. únor 2008

Evi,já tyhle stavy mám před menses 😒 jsem lítostivá a vzteklá zároven,tak asi budu reagovat i na hormony ,někdy si říkám,jak se mnou vůbec může být!

Ty za to nemůžeš,neovlivníš to.
Někdo to tady taky psal,že tu léčbu špatně zvládal,mám pocit že saruška...Tak v tom nejsi sama!

evamik
29. únor 2008

Kropi, díky... Ale já jsem takovej hodně racionální typ a tohle moc nesnáším, takže mě to hrozně sere, když jsem taková JÁ! 😅

renys
29. únor 2008

Ježiš, no to nás teda čekají v příštích dnech pěkný věci - v pondělí nevim, jak pojedu do práce - 12 prej jezdí jinak, o víkendu má přijít orkán a ještě ti skinhedi... 😖 😀

Kropi, no vidíš, jak Ti tělíčko pěkně funguje, ti závidim. Já čekám ovulku okolo pondělka, takže už o víkendu u nás bude celkem žhavo 😀 .

Evi, jak to, že bulíš? 😨

kropinka
29. únor 2008

Renys,na stránkách MHD Plzen je popsaná ta 12,je tam odklon kvůli rekonstrukci Americké ulice,celou dopravu nacpou k pivovaru,to budou zase kolony 😠

To doufám,že nám o víkendu neodlítne střecha na domku,nechali jsme starou,že ještě něco vydrží,protože nová je strašná pálka.

Nebyli jste někdo se podívat v KIKA ? Já se tam chci o víkendu mrknout na nábytek.

evamik
29. únor 2008

Renys, prot. beru ten zasr... clostilbegyt! 😖 Jo, koukám, chystá se víkend k pohledání! 😉
Kropi, já byla v Kika jen v Pze a moc se mi to nelíbilo... V pondělí jedu do Ikey. 🙂

kropinka
29. únor 2008

Evi, Ikea je moc pěkná,líbilo se mi jak mají udělaný ty pokoje,dotažený do detailu 😉

Pojedeme se tam podívat a uvidíme ,jestli nám něco padne do oka 😉 Já teda jedu s manželem to ho tam zase budu škrtit až uvidím ty jeho otrávený obličeje 😀

tetes
29. únor 2008

Evi: ty bonzáku jeden, jsem ti to psala do IP a ty to vytahuješ na světlo světa 😀
No,jo do latě,do latě, tsss to jsem zvědavá jestli se vám to povede 😉
Jste skvělé♥♥
Ty jo Kropi: já jen zírám, ty jsi se mi zastala 😀 ♥♥♥
Ikea je super dělaná, jezdím tam ráda, ale bez manžela, teda já nákupy taky zrovna nemusím, taky podle toho vypadá naše prázdná lednice, ale Ikea tu jo, májí tam super vychytávky a doplňky.....

renys
29. únor 2008

Evi, já měla teda děsný pocity při píchání Decapeptylu - fakt nekecam jak v přechodu - návaly horka, pocení, pak zas hned pocit zimy, nerovzita, kolísání nálad, to se těšte 😖 .

Kika nás příjemně překvapila, krásné doplňky, moderní nábytek, mám tam vyhlídlí kuchyň. stůl a židle, jinak Ikea je nej, máme od nich ložnici, nádobíčko a lustr.

kropinka
29. únor 2008

Tetes , zastala, to zíráš .co ? 😀

Renys,až tak hrozný to je? No to se máme na co těšit. 😠

evamik
29. únor 2008

Tetes, ne ne, to jsi psala i na IUI. 😉
Manžel Ikeu moc nemusí, ale u nás doma to vypadá jako v tom jejich předváděcím pokoji... 😀 Jinak nákupy taky nesnáším - tada oblečení mi moc nevadí, ale potraviny - bleee!

kropinka
29. únor 2008

Já jsem šla minulý týden od Mudr a zastavila jsem se v Lidlu,už od tramvaje koukám co se děje 😀 Měli kuřata v akci a fakt nekecám,ty lidi se tam o ně prali 😀 Pak jsem stála půlhodiny ve frontě a měla nákup za pár korun,celou dobu jsem nadávala 😀

evamik
29. únor 2008

Kropi, a víš proč se Ti tohle stává??? Protože chodíš do Lidlu!! To je spravedlivý trest! 😀

kropinka
29. únor 2008

Trest a za co ??? Já chtěla jen rohlíky a pití!!! Ne kuřata!!!Bylo to u tramvaje ,nechtěla jsem nikam chodit!! 😀