Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

tetes
16. bře 2008

IVI jsem taky nikdy neslyšela a IUI je inseminace....

renys
16. bře 2008

viď? Já si taky říkala, jestli se nespletla 😕

tetes
16. bře 2008

no,já jsem se nejdřív koukala jestli jsem to blbě nenapsala..... 😉

kajka1j
16. bře 2008

Nene neni to od tud někdo mi to psal tak jsem byla všoku i já jestli jsem tak blbá.nebo to bylo špatně.Chodim ke krmíčkové

renys
16. bře 2008

tak jsem zadala do Googlu a do seznamu IVI a nic, co by mělo společného s těhu. Kolikátý den po OPU jsi?

renys
16. bře 2008

sorry, chtěla jsem napsat po ET..

dadulam
17. bře 2008

ahoj holky, tak jsem si vás dočítala. To je teda síla. Někdy jsou ty doktoři, ani nechci psát co.
evamik: drž se a určitě nejsi hysterka. Máš právo na to, aby ti to vysvětlili a já osobně bych se i zeptala proč mi dávají dvoje hormony. Na tuto jsem hrozná, prostě se ptám a ptám a lezu doktorům na nervy.
Za ty peníze by se měli chovat úplně jinak. Jsou to ignoranti. Teda ne všichni. To zase ne.

renys: nedej se, ty musíš být na koni. On udělal chybu a tak ať za to taky platí.

kropi: jsem ráda, že už ti je líp.

kropinka
17. bře 2008

Ahojky, 🙂 vítám Kajku,já pocházím taky z Tachovska. 😉

tetes
17. bře 2008

Já jezdila do Tachova hrát nohejbal zápasy, holky byly super, ale obecenstvo byli pěkná hovada, tak mám Tachov tak půl na půl.....

mikira
17. bře 2008

Ahoj holky a nově Kajko!
Evi, tvýho manžu jsem neviděla, páč ho neznám 😀 Ale my jsme šli stejně brzo domů - nějak mi to tam nebavilo. V tombole jsme vyhráli 2 blbý zápisníky, jakých máme doma haldy. Ale známá vyhrála věnečky paní ředitelové. Bohužel mi nedala ochutnat 😀

Jinka já měla ty testy pozitivní už 10. den po ET (ve všech případech). A kluci se mi na testu zjevili dokonce 9. den po ovulaci. Ale to bylo asi tím, že byli dva a bylo víc hormonů.

kropinka
17. bře 2008

Mikir,ona ti nedala ani ochutnat? 😀 Ta je ale...
Holky,zítra dopoledne jdu do Institutu,tak jsem zvědavá jestli už dostanu hormony. Menses mám dostat příští týden ve čt,tak nevím jestli mě pozvou ještě jednou.

mikira
17. bře 2008

Kropi, ona to ani nestihla, už jsme šli domů 😀

saruska1
17. bře 2008

kajka1j: ahojky, já jsem měla první slabě pozitivní test 16 dní po OPU, takže 11 dní po transferu. Jsem po IVF od dr. Krmíčkové z listopadu 😉 .

evamik
17. bře 2008

Ahoj holky, tak jsem ráno volala do CARu, ale "pan dr. toho má dneska moc, takže si zavolejte po třetí..." A přesně, jak jsem čekala: musím to prostě dobrat do pátku... 😠 Kdybych byla těhotná, tak prý jinak potratím! Ale chápu, že mu nemůžu vysvětlovat, že mám "pocit", že nejsem... 😅 Takže to doberu, v pátek se objednám na nějaký vyšetření - chce mi dělat kultivaci, prot. se mu nelíbí můj čípek. Takže tenhle měsíc nic nebude... ☹ Sice jsem nepochodila, ale jsem teď v takovým rozpoložení, že je mi to vlastně jedno... 😒

kropinka
17. bře 2008

Evi,tak vlastně zase nic nevíš...To víš, zrovna jemu vysvětlovat pocity... 😒

evamik
17. bře 2008

No právě... Kropi, psala jsem Ti kvůli zítřku do IP. 🙂

kropinka
17. bře 2008

Já Ti odepsala ale zarazilo mi to oslovení. 😉

evamik
17. bře 2008

Promiň, já si to oslovení spletla s Puzzi, ale bylo to pro Tebe! 🙂

kropinka
17. bře 2008

Tak zítra . 🙂

kropinka
18. bře 2008

Ahojky, ted jsem dorazila z Institutu. Mám dlouhý protokol,už jsem dostala do bříška Decapeptyl a od zítra píchá manžel,k tomu beru Euthyrox na štítnou žlázu,mám hraniční výsledky,ještě mi nabrali krev a v pá mám volat na výsledky.
Tak ,holky,začínám! 🙂
Měla jsem plnou igelitku léků a stříkaček a jedna ženská v tramvaji mi pořád na tu tašku čuměla asi myslela že jsem feták a vezu si zásobu. 😀 Já si taky vzala průhlednou igelitku! 😀
Jinak Krmíčková je úžasná ženská,tak příjemná,já byla nervozní a ona to viděla a pořád se ptala,není vám špatně,jste v pohodě?

Počítejte s tím ,že se budu pozorovat a pořád se vás budu ptá,jestli je to normální! 😉
Musíte to se mnou vydržet 🙂 jsem moc ráda že jste tady.

mikira
18. bře 2008

Kropi, držím palce, ať jde vše, jak má a jsi brzo těhule! 😉

kropinka
18. bře 2008

Mikir,děkuju moc! Ty tvoje dvojčata mi dodávají sílu! 🙂

mikira
18. bře 2008

Jo, tak to mě těší 😉 😀 Ale je fakt, že když jsem to zmákla já, zvládneš to taky! Já pak udělám nějaký ty fotky, jak jsem je ostříhala 😉

kropinka
18. bře 2008

Už se těším na fotky! 😉

tetes
18. bře 2008

Kropi: moc držím palce,neboj zmákneš to jsi holka statečná!!! A když budeš mít blbé myšlenky, tak jsi dělat ty svoje květináče a vzpomeň si na mě,představ si, že bych je dělala já a hned ti bude do smíchu!!! 😀

renys
18. bře 2008

Ahoj holky, Kropinko, tak tfuj tfuj do budoucího boje 😉 , jo a s tou igelitkou jsem si přišla naprosto stejně, taky na mě lidi v Solní na zastávce čuměli jako na chudinku (těžce nemocnou 😲 ). Holky ten muj mužskej je takovej chcípáček, ten by vzal jenom tu injekci do ruky a už by na něj šly mdloby 😀 .

Mikirka se nám odkryla, sice trošku v dálce 😀 , ale přece a fotky kluků sem rozhodně dej 🙂 .

saruska1
18. bře 2008

Kropinko... držim palce, uteče to hrozně rychle. 😉 Jo s tou igelitkou, koukám, že máme skoro všechny podobný zážítky 😀 . Já nebyla nějak "taškově" připravená na takovej balík, takže jsem v lékárně dostala "šuspytel", prostě tenkou igelitku a mastili jsme k autu. Na mě zase čuměly baby v lékárně, když mi to tam začala magistra snášet na pult 😀 .

kajka1j
18. bře 2008

Ahojky tak jsem tu po delší době se špatnou zprávou IVF nevyšlo tak budem doufat v druhým.
Kropinko koukala jsem že jsi z tachovska ve svatebním abu.držím ti palečky ať ti to výjde líp než nám.

kropinka
18. bře 2008

Kajko,tak to je mi moc líto...Drž se a naber síly do dalšího boje!! 😉

mikira
19. bře 2008

Kajko, tak se zadaří příště. teď si tě hezky "pohnojili" těma jejich preparátama a budeš chytlavější 😉 Hlavu vzhůru. Kdo si za svým cílem jde, nemusí se bát, že by minul (ale už nevím, kdo to řekl - z mé hlavy to bohužel není 😀 )