Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

hulda
autor
9. pro 2007

Luci, tak jsem tam tu náplast lípla, asi máš pravdu, co kdyby. Mam už z těch hormonů panickou hrůzu, ale ty dva týdny to tedy ještě vydržim. Díky za radu! 😉

lucijda
9. pro 2007

Pené nervíky, ta naděje že se mohlo zadařit je jediné co nás motivuje k tomu cpát do sebe tyhle sajrajty 😀

peetulka
10. pro 2007

Ahojky,
Lucijdo, to je přesné 😉
Huldi, já si taky myslím, že si s tou náplastí udělala dobře. Tak aspoň víš, že jsi udělala maximum a nebudeš si to vyčítat...

hulda
autor
10. pro 2007

Holky, díky 🙂 . Peetulko, přesně jak píšeš, udělala jsem maximum a za předpokladu, že mi IUI provedli včas, už je to jen na přírodě 😉

hulda
autor
11. pro 2007

peetulko, a kdy Ty začínáš se stimulací na IVF? Nebo už stimuluješ?

peetulka
11. pro 2007

Ahojky Huldi, já bych měla začít kolem 5.1. Má se to asi tak 🙂 v neděli jsem to konečně dostala, od včerejška beru antikoncepci, příští středu si jedu pro plán stimulace, mno a po novém roce bych to měla dostat znovu a začít se stimulací. Ještě vím , že protokol budu mít krátký a hormony v peru 🙂
A jak ty se cítíš?

peetulka
11. pro 2007

Joo...ještě vlastně jednu věc, určitě nebudu chtít agolouše, vyděsily jste mě dost 😉 😀

hulda
autor
11. pro 2007

Tak to už je za chvilku, viď? 😉 . Podle čeho se rozhodli pro krátký protokol? Mně v létě nasadili automaticky dlouhý 😒 . A jakto že nebude agolouš?

peetulka
11. pro 2007

Joo Huldi, tak to bych taky ráda věděla. I když já se neptala, protože krátký protokol se pro mě rovná míň píchání 🙂 A ten agolouš, když jsem teď brala ten duphaston a estrofem, tak jsem v letáku četla, že mají stejný účine jako léky, ktere se píchají. Tak si říkám, když můžu dostat tabletky na polykaní nebo zavádění, proč se dalšího píchání neušetřit.

hulda
autor
11. pro 2007

To je fakt. A když už Tě takhle zpovídam, můžu se zeptat, jak dlouho už se snažíte? My skoro 3 roky 😒

peetulka
11. pro 2007

Tak to mi 1,5 roku. Já jsem byla po roce u svý gyndr. a ta nás po dvou špatných SPG poslala do centra.
A jak dlouho chodíte do centra vy?

hulda
autor
11. pro 2007

Byli jsme tam poprvé letos v červnu, tzn. po víc jak dvou letech snažení. Už aby to mělo ten vysněný vysledek, viď?

lucijda
11. pro 2007

Ahoj holky, nás taky dr. poslal do centra pro špatný spg. sám mi poslal na IUI, jen mi řekl ať si tam zavolám že mi ho mají udělat. Tak jsem volala řekla od jakého lékaře jdu a šlo to jako po másle 😀 Jenže mi přijde že to stejně k ničemu neni ☹

hulda
autor
11. pro 2007

lucijdo, koukam, že máš trochu krizi, viď? Mě to občas taky bere. Lituju se, jak dlouho už to trvá a jak ani to IVF nevyšlo, prostě fňukna 🙄 . Ale pak si řeknu, že jednou to musí přece vyjít! My co sem chodíme, jsme na tom všechny podobně. Někdo, kdo do toho vlítnul 2.měsíc, těžko může pochopit, co zažíváme, jakej je pro nás každej konec měsíce a kolik času a nervů nás stojí to věčný lítání po doktorech...Je fajn, že se tu můžeme navzájem podpořit 😉 . Tak hlavu vzhůru!!!

lucijda
12. pro 2007

Huldo děkuju, dneska už jsem vyrazila s lepší náladou a když jsem se kouklana manžovo arzenál vitamínů , tak jsem si řekla že příští měsíc to určitě musí vyjít 😀

renys
12. pro 2007

Ahojky holky, já měla taky dlouhý protokol a taky by mě zajímalo, podle čeho to rozlišují...Peetulko, tak hodně zdaru do nadcházejících měsíců.

Huldi, snad nám to už příště vyjde..MUSÍ!!!! 😵 To by bylo príma, kdyby jsme se tam potkávali, viď..no včera jsme s manžou o tom mluvili a budeme se pokoušet sami do dubna a pak tam vyrazíme...

Lucijdo, takže do toho IUI jdete, nebo taky zatim sami..?

mimo
12. pro 2007

Ahoj holky.Taky chodím do Plzně..

Pett,lepší je si píchat,má to lepší účinek na tabe i miminko.A hlavně z tebe nic neteče 😉 .

Jinak všem držím palečky!! 🙂

mimo
12. pro 2007

Holky,mám takový dotaz... 😉 Co jste nakoupili drahým polovičkám za vitamíny na horší spermíky??Děkuji za odpověd´.

peetulka
12. pro 2007

Ahojky holky,
Mimo, to mi ani neříkej, to budu muset přesvětčit miláčka, protože na pohotovosti se začne platit 90Kč a to bychom se nedoplatili ☹
A jak Ti je? Už si testovala? Já jsem koupila multivitamíny CEM-M Zdraví muže (je tam selen,zinek, vitamín E, extrakt z kotvičníku) a pak Q10 a Macu.

Renys, díky 🙂 Takže to IUI nevyzkoušíte?

Huldi, jojo, už aby to bylo. Doufám, že nám to všem brzo podaří.

mimo
12. pro 2007

Neboj zvládneš to sama!!!Mě někdy píchne manža..sestra mu to v centru ukázala..no a někdy já.Neboj,dá se to vydržet!!HLavně si říkej,že to děláš pro mimi. 🙂 Jinak testuji zítra..,tak už mám stresíček. 😅

peetulka
12. pro 2007

Tak to budu zítra držet všechny palečky, co mám. A nějaké těhu příznaky máš?

peetulka
12. pro 2007

Mám na vás holky jeden dotázek, ohledně neschopenky. Dostaly jste ji od OPU? My to máme do centra 120km a v té jejich brožuře píšou, že by se neměli podnikat žádné dlouhé cesty, tak jsem přemýšlela, jestli v Plzni pár dní nezůstat?

mimo
12. pro 2007

Jak kdy..Spíš mě bolí pořád břicho a žaludek..Tak uvidím zítra 😎 .Jdu slepovat cukroví.Tak pa pa

renys
12. pro 2007

Zdravím Mimo, tak držim pěsti, jojo to byly nervíky..já jsem radši testovala až 16DC a čárka se ukázala okamžitě, jéžiš to bylo radosti, škoda jen, že to nedopadlo ☹ .

Peetulko, zatim to necháme na osudu, jelikož má manža kvalitní spermíky, tak nám v centru řekli, že to vyjde se stykem na stejno.
Jinak v centru jsem je "důrazně" 😠 požádala, aby mi po OPU dali na 2 dny neschopenku, nejdřív se jim moc nechtělo, ježišikriste 😠 , nedovedu si představit jít druhý den do práce, já nemohla pořádně ani chodit, zakašlat atd..Takže naštěstí mám hodnou obvoďačku, která zná moje předchozí útrapy, tak mi to už dávno nabízela, že mi nechá kdykoli doma, kdy budu potřebovat, i jen kdybych měla jen podezření, že jsem těhu, a okolo mě řádila chřipka, tak mám zajít. Někdo po OPU razí do práce, ale já si myslim, že je lepší být pěkně v klidu a pohodě doma.

mimo
12. pro 2007

Pett,já ji mám hned od OPU a ještě ted´. 😉 Jinak jezdíme z Varů,takže taky né moc blízko.Ale dá se to i po OPU i po ET.Po OPU jsme ještě jeli na nákupy do Ikei a vrátili se až večer.Ale každá má jiné pocity.. 😉

hulda
autor
12. pro 2007

mimo, moc držim na zítřek palce. Je to Tvé první IVF?

renys, to by nebylo špatný potkávat se v Institutu 🙂 . Já bych Tě třeba pozvala na kafe. Na to z kávovaru v čekárně 😀

Jinak holky, mam po těch hormonech děsný migrény. Jak tady píšete o neschopenkách, já jsem po IVF vybírala dovolenou, ale teď jsem z té bolesti tak vyčerpaná, že mam chuť nechat si ji u obvodní zítra napsat. I když to bylo jen IUI 😒

renys
12. pro 2007

Mimo, do Ikei 😕 😲 , tak to máš vážně můj obdiv, já snáším bolest celkem dobře, ale měla jsem tak strašné bolesti, měla jsem pocit, že mi tam bouchl granát, kam se hrabou bolesti po revizích...ale u mě to bylo asi tím, že mi prý ty vajíčka těžko získávali, museli mi folikuly proplachovat médiem.

Huldi 😵 😵

lucijda
12. pro 2007

My do IUI uršitě půjdeme, máme špatné spermíky, takže přirozeně moc šance není spíš vůbec.Mimo budu držet palečky 😀 Ať jsou tam // 😝 Jinak já manžovi koupila permena, selen, zinek, vit.E. A ještě bych měla dotaz nevíte jak jsou v CAR po Silvestru?

hulda
autor
13. pro 2007

lucijdo, jak jsou v CARu po Silvestru netušim, zkus tam brnknout 😉
Jinak holky, mně po těch hormonech tak třeští hlava! 😝 Musela jsem dnes zústat doma. Volala jsem do Institutu, jestli nemůžu vysadit aspoň ty náplasti a Krmíčková říkala, že ne. Nechci si to sama pokazit, tak holt budu trpět. Ale je to hnus.
Mimo, už jsi testovala???

hulda
autor
13. pro 2007

Oprava, zůstat, ne zústat, fuj, to jsem ale ostuda 😀